Komentari na vest

Španci pišu: Zvezda zvala Montera, ali su drugi crveno-beli bliži

A

Aleksandar Denic

pre oko 1 mesec

Valjda je prvo potrebno da nadjemo resenje na klupi, pa onda da popunjavamo ekipu
S

Sabago

pre oko 1 mesec

Nasi SATRO prijatelji. Obicna gamad !!!

DarthVader

pre oko 1 mesec

Kodi se lepo usrećio, biće treći plej Olimpijakosa...

Pa dodo sam

pre oko 1 mesec

Već polako kreće licitacija sa imenima i loženje kao i svake godine da bi na kraju došao yago dos santos
J

Jtdi

pre oko 1 mesec

Zasto zovu njega kad je dragan jakovljevic nedavno rekao da ima boljih u kls i da bi ga on bez problema zaustavio. Ili on nema pojma ili ovi iz zvezde, mrtva trka
M

Mile led

pre oko 1 mesec

Nista sto neogranicen projekat iz zeleznika ne moze da iznese. Dosli su do cetvrtog trenera u sezoni, uskoro i petog, pa vreme je da se dodje i do tog jubilarnog 30 igraca jer nije kss bez razloga uplatio 12 miliona evra za tkz. zvezdu.

kivekive

pre oko 1 mesec

pa jedino ako je lud da dodje u ovu dzunglu

vacke86@gmail.com

pre oko 1 mesec

Strašan igrač, bilo bi mnogo lepo da dođe.
d

d. g.

pre oko 1 mesec

A gde je sportski sektor da iščupa nekog novog Montera ili Berona za male pare? Za šta su plaćeni? Ovako može i moja pokojna baba.
D

Drobilica kicme

pre oko 1 mesec

pa nije poludeo montero,da dodje u raspalu zvezdu.
d

djuka2025

pre oko 1 mesec

mora da bude oprezan sta bira ali cini se da nije kalibar ni blizu nba... lako moze da mu se desi ono sto se desilo shortsu
0

0070

pre oko 1 mesec

Sigurno mu je bio dječački san da zaigra za njih

mladen misic

pre oko 1 mesec

Bolje da se potrude codyija
D

Depay

pre oko 1 mesec

Momak MVP Eurolige, hoce ga svi klubovi u Evropi, NBA potencijalno, koledzi nude masnu lovu, a oni misle da bi pored svega toga on dosao u Zvezdu xaaxax
n

navijač czv

pre oko 1 mesec

Montero i kada bi rešio da dođe kod nas vrv bi se našao neki Saša Obradović koji bi ga upropastio i koji bi nakon jedne sezone u Czv propao samo tako pošto kod nas igrači dosta nazaduju u zadnje vreme....
n

navijač czv

pre oko 1 mesec

Tako godinama pred svako leto idu priče da želimo top igrače a onda nam Dozet i Bagzi dovedu neke olupine nikakav plan nemaju dovodimo igrače kao na traci i onda kada doživimo neuspeh se pitamo ko je kriv prvo treba da se nađe adekvatan trener koji će sa Tomićem da sastavi ekipu bez ulitanja Klozeta i Kasira iz teretane i slobodno objavite da je nemi posmatrač dobio otkaz pošto su neki portali objavili već....

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Kakve olupine prijatelju? Moneke godinama jedan od najboljih igrača na svojoj poziciji, Nvora, Grejem, Batler NBA igrači, Rivero, Izundu, Karter, Motiejunas provereni igrači. To su sve preozbiljni igrači koji su u jednom momentu pobeđivali i najjače timove Evrolige.
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Mnogo mocan igrac,jos kad je igrao u Andori znao sam da ce postati paklen,bas me znaima ds li ce dobiti neku ponudu iz NBA voleo bih da ga vidim tamo,za EL je svakako nivo vise.
M

MVPČAČAK

pre oko 1 mesec

A kada VembI potpisuje za PARTIZAN, zna li neki od "pouzdanih" izvora???
G

Gaga32

pre oko 1 mesec

tesko je zadrzati igrace danas

dinom555

pre oko 1 mesec

Zvezda treba da se okrene Tj shorts iako bi ja vise voleo Wiliams gos to je plej koji treba Zvezdi.O Monteru naravno ne treba ni razmisljati dace mu neko 4 miliona po sezoni itd.
r

rea

pre oko 1 mesec

Montero, inače, u Valensiji ima 2 miliona godišnje i AKTIVAN ugovor za sledeću sezonu i Zvezda to ima mogućnosti da dovede - kraj.
b

bolonjeze

pre oko 1 mesec

Mislim da ima 1,3 miliona ugovor trenutno, Valensija nudi revidiran dvogodisnji ugovor od 2 miliona po sezoni, ima i otkupna klauzula od 2 miliona, dakle ako ga zvezda hoce morace da aktivira klauzulu + ugovor dvogodisnji (bar 5 miliona). Dakle Montero bi kostao drzavu bar 7 miliona, mozda i vise ako zeli da pobedi Olimpijakos u trci za potpis.
b

bolonjeze

pre oko 1 mesec

Bukvalno neogranicen budzet imaju, samo oni i mozda jos dva kluba u evropi placaju astronomska obestecenja.. 11,8 miliona dobili od drzave samo za 2025 dok Partizan 4,3 miliona i onda smo mi drzavni projekat (izvor APR). 24 IGRACA u rosteru, Mitrovic i Lazic i u najavi treci srtucni stab na platnom spisku...

Porkiii

pre oko 1 mesec

Najbolje igrace vi svako voleo da ima
K

Koliko će

pre oko 1 mesec

još njih biti povezivano sa dolaskom u Zvezdu ili Partizan,ovo je tek blagi početak ...........

Acaredstar1

pre oko 1 mesec

dovesce ga zvezda pa onda idemo na napad na plej off sledece sezone
B

Bice to dobro...

pre oko 1 mesec

A i da ga dovedete , kakvi ste maleri ima da podbaci kao vecina koji explodiraju a sledece sezone se raspadnu...

Ivan L

pre oko 1 mesec

Smesne prica oko transfera svake sezone, a rezultata nigde, trumanov sou za debile.
S

Sramota

pre oko 1 mesec

Pored istorijske blamaze protiv Cajetine,oni umesto da smanje budzet i broj igraca oni izgleda povecavaju i budzet ,velika sramota.
K

Kronos

pre oko 1 mesec

Nama treba trener tipa Penjaroja. Igrači tipa KALATES,KARLIK,DŽEKIRI. Trener Španac da odigra brzu igru.
n

nemanja1512

pre oko 1 mesec

ukakio se sinoc, videlo se da nije igrac za velike utakmice
P

Prdoje

pre oko 1 mesec

Pa da ga Dr Saša O otera kao i Grahama. Nije lud da si uništi karijeru.
M

MVPČAČAK

pre oko 1 mesec

Bravo, sledeće sezone blizanci će da imaju rostere od po 50 igrača. Ovi novinari su neverovatni.
K

Kosarkaski Grof

pre oko 1 mesec

Taj trpa i daje, kad pogledas na kraju kao i svako takmicenje, uzece trofej klub sa velikim parama, samo jedna strana tvrdi da je ljubav iznad svega i da su svi protiv njih cim ne osvoje nista , kazu da imaju tradiciju i mlade igrace, pare nisu bitne, vidim kako nisu. To sve govori da nema procesa stvaranja, nego je do kvaliteta, i opet ovi bogati sledece godine ulozice jos vise, a nasi ako dobace do 10 mesta, i to na klimavim nogama, kao klimava dvojka u skoli, a da brojis do 10 je puno, a gde je jos nastavak takmicenja, neko je rekao dzaba vam novci sinovci, vidim u finalu dva tima zajedno veci buzet nego finalna nagrada, a nama za utehu ostaju Dobric, Davidovac, Pokusevski, Smajlagic, Peno, i sa njima da se takmicis ? To su nasi omladinci.
W

Wǔqìqí

pre oko 1 mesec

Sve za tebe ljubavi moja ❤️

nadama

pre oko 1 mesec

Ma samo lupanje, kakvi da dodje 7 Srbiju ahhaha
D

Da li je neko

pre oko 1 mesec

Uopšte iznenađen? Troše kao pijani Turci!
A

Ahahahahahahahahahahahahahahah

pre oko 1 mesec

Pa naravno. Državna mezimica a ko drugi
G

George Jung

pre oko 1 mesec

Narodski,većina naroda je voli,a i država mora kako većina,neće sigurno protiv,šta će Zvezda nije kriva što je svi vole :)) valja će doći Montero baš bi bilo dobro :))
m

milena11.11.

pre oko 1 mesec

I da ponovim...treba izdržati naredne mesece i vesti ko sve dolazi u Zvezdu i Partizan.
G

Graygoose

pre oko 1 mesec

Sto je najgore krecu i promasaji mozarts i drugih pouzdanih medija sto je i problem…