Komentari na vest
Šok u Atini: Panatinaikos bez Slukasa na Valensiju
k
kurence
pre 8 minuta
tu su kratki, grant, nun i ostala ekipa, nece ni da se oseti izostanak slukasa
Dajana09
pre 18 minuta
Više sreće drugi put
Natasa27
pre 21 minuta
gube glavnog organizatora igre i lidera u kljucnom mecu.
K
Kop
pre 23 minute
Sok!!! A Nan, Sorts???!!!
A
Andjabrt
pre 40 minuta
ma panata ima se proseta kroz valensiju
L
Legendaa
pre 42 minute
Ionako ce izgube
a
ancibanana
pre oko 1 sat
ako bude igrao nun sam resava to tako da ne treba slukas ni da igra
risticmarko2001@gmail.com
pre oko 1 sat
Jos bolje, vise minuta za Sorts-a
Daki1 Daki1
pre oko 1 sat
E bas mi zao brz oporavak
Милош Гроздановић
pre oko 1 sat
Zgaziće ih PAO i bez Slukasa

Dakara
pre oko 1 sat
Ma imaju oni po tri igrača sličnih kvaliteta na svakoj piziciji
Češnjak
pre oko 1 sat
Katastrofa za Pao pred plej-of. Slukas pokidao meniskus levog kolena na treningu pred Valensiju. Bez kapitena i mozga ekipe u Španiju - Ataman na mukama.
Nemanja Milijanovic
pre oko 1 sat
Moraju drugi milionski igrači da poguraju sada i naprave preokret
O
Objektivnoo99
pre oko 2 sata
Za razliku od vecine, mislim (i dalje) da je PAO broj jedan favorit za osvajanje takmicenja. Imaju najbolje igrace, najboljeg trenera i najveci budzet, odnosno najskuplji tim. Ovo naravno nista ne mora da znaci, jer igra teren a ne sve ono oko njega. Nisam siguran da kada je PAO na 100% postoji ekipa koja moze da ih dobije na 3 utakmice, kao ni u jednoj na F4 (jer se igra u OAKA areni (znam da ih je Olimpiakos pobedio x puta zaredom, F4 je nesto drugo)). Jedino mi je pitanje, da li PAO moze da igra na 100%, do sada su imali samo jednu vrhunsku utakmicu u sezoni. Odgovor krece vec od sutra, bice jako dobra serija u najavi.
0
023 Analza
pre oko 2 sata
Mišljenja sam da je ovo plus za PAO...
P
Predrag Petrovic
pre oko 2 sata
svakako ce da ih otrese panata
R
RendiOrton13
pre oko 2 sata
Dosta veliki hendikep, nije više statistički kao nekad ali njegovo iskustvo u plejof serijama može da bude presudno
Dalibor Maric
pre oko 2 sata
Panathinaikos ima dobar tim, Valencia je sad prvi put u plejofu od ko zna kada sto za Panatiakos nije strano, mislim da panata ide dalje




.jpg.webp)



