Komentari na vest
Skoti Pipen: Džejlen Vilijams je bolji igrač od mene
H
Heheh
pre oko 1 godinu
Iz trenutnog NBA samo su Lenard i (mozda) Batler dostojni da se takmice sa Pipenom iz 90-ih.
N
NR
pre oko 1 godinu
Ni do clanaka ti nije Skoti.
J
Još da
pre oko 1 godinu
igra odbranu kao ti pa da pričamo ko ke bolji...
B
Banana Republika
pre oko 1 godinu
Sada u ovom momentu jeste...ili mozda ako se nabudzi na video igrici.

1400
pre oko 1 godinu
Pipen je puko skroz, aj da je izjavio ovo za Durenta ili Kavaja al ovaj Vilijams treba još da guli da bi ostvario makar 10% od onog što je Pipen uradio u karijeri i individualno i timski.
X
X
pre oko 1 godinu
Bolji je djoku od tebe!
I
I FIL NA KLUPI
pre oko 1 godinu
Ker, Dzordan (Harper), Pipen (Kukoc), Rodman, Longli
A
Asa as
pre oko 1 godinu
Skoti zašto pališ čoveka
P
Pa i
pre oko 1 godinu
je overall bolji


.jpg.webp)

_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)