Komentari na vest
Skariolo opet o sudijama: Nepravda, ne mogu da zabijem glavu u pesak
Dalibor Arsix
pre oko 1 mesec
Sudije su uvek krive za sve
cima88
pre oko 1 mesec
Sudiju okriviti za poraz
s
spiritus movens
pre oko 1 mesec
Pratim sport 35 godina i mogu reci da su Spanci najprljavija sportska nacija. Od kad znam za sebe krali su nas i to smatrali vrlinom. Od kvalifikacija 1996/97 za SP u fudbalu u Beogradu kad ih sudija spasava poraza (Abelardo ima zuti i u kontri klizecim faulira Piksija, a onda moli sudiju da mu ne da drugi zuti karton), EP 2000. kad im Zil Vesije izmislja penal i produzuje utakmicu 10 minuta (Jug - Spa 3:4), pa do Miroticeve trojke iz auta u Areni ili Realovog volsebnog preokreta protiv Partizana u plej ofu.
Branislav Jovanovic
pre oko 1 mesec
Koliko ste vu sani utakmica ovako dobili i koliko ce te jos dobiti...
M
Markokmet
pre oko 1 mesec
Zasluzena titula Evrolige koju je osvojio Olimpijakos igrali su cele sezone najbolju kosarku u Evropi a ko gubi ima pravo da se ljuti
S
Slava222
pre oko 1 mesec
ne bi trebao da komentarise nista.
pika557
pre oko 1 mesec
Zadnje vreme doslo kad se iz reala zale na sudjenje
C
Ceba23
pre oko 1 mesec
hhahaha, sve se naplatiiii
j
jokabejbe
pre oko 1 mesec
Ma koja nepravda da nisu kiksnuli na kraju utakmice i izgubili loptu ispred kosa bila bi ubedljivija razlika
G
Gost13
pre oko 1 mesec
Kad se za njih Madridu sudi i sta jeste i sta nije (a uglavnom ono sta nije) onda lepo. Pa kad pukne po ledjima onda kukanje. Isto ovo vazi i za PAO i za OLY i za Barselonu i za mnoge druge.
m
milan.gudovic
pre oko 1 mesec
Coveku je zelja svih zelja da osviji euroleague pa ga jos jedan neuspeh boli. Nek se spremi za sledecu sezonu i puno srece....
A
Anica23
pre oko 1 mesec
ovaj stvarno ne bi trebao da komentarise nista
Otac Makarije
pre oko 1 mesec
Ovaj ko da je srbin. Sudije krive za sve !!

ljubisa rajkovic
pre oko 1 mesec
Ajde bre dosta više. Kukate ko neke babe. Gde vam je dostojanstvo ili ono samo važi kad pobeđujete?
Hteli ste da igrate fizičku košarku sa njima, a znate da oni to najviše vole. Jednako ste krivi za kriterijum i sad kad ste pukli kme kme.
R
Riki97
pre oko 1 mesec
Bilo je sudiskih odluka i na stetu Olimpijakosa koji je zasluzeno pobedio.
d
daka07
pre oko 1 mesec
da mi je znati kako ima obraza da komentarise sudjenje
V
Vukasin Lukic blok 70
pre oko 1 mesec
Stigle su vas moje kletve posle one kradje mog Partizana! Sto mi je drago, sladim se iskreno





_(1)_(1).jpg.webp)


