Sjajni Marjanović i Dončić, ali ne mogu protiv Janisa (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.10.19. | 09:11

Dalas upisao i treći poraz u predsezoni - 118:111

Traži Boban Marjanović svoje mesto pod suncem u Dalasu, pa svaku šansu gleda da iskoristi na najbolji način. Dobio je srpski gorostas 16 minuta da pokaže šta zna protiv Milvokija i odigrao je sjajno.

Marjanović je u novom porazu Dalasa (118:111), trećem u tri dosadašnje predsezonske utakmice, ubacio 16 poena uz osam skokova. Bio je drugi najefikasniji igrač svog tima, iza Luke Dončića, koji je postigao 27 poena, mada uz skroman šut iz igre (6/13).

Izabrane vesti

Najbolji igrač utakmice, prema očekivanjima, bio je Janis Adetokunbo, koji je ubacio 34 poena za Milvoki, uz 11 skokova.

Nju Orleans je i dalje neporažen u predsezoni. Treću uzastopnu pobedu Pelikani su ostvarili protiv Jute – 128:127. Sve su oči ponovo bile uprte u novajliju Zajona Vilijamsona, a on je odgovorio još jednom odličnom partijom: 26 poena uz šut iz igre 9/12!

Juta je imala lepo raspoređene poene, svih igrači iz startne petorke su ostvarili dvocifren učinak, a prednjačio je, ipak, rezervista Džef Grin sa 20 poena.

Filadelfija je i bez Džoela Embida pobedila Šarlot – 100:87. Džoš Ričardson sa 18 i Tobajas Heris sa 16 poena su bili najefikasniji u sastavu Siksersa.

U ostalim mečevima večeri postignuti su sledeći rezultati: Detroit – Klivlend 109:105, Indijana – Čikago 105:87, Orlando – Boston 75:100, Njujork – Vašington 99:115.

Foto: Reuters


Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara