Komentari na vest

Sistem ispred miliona: Dubai od demo verzije došao na korak do ABA trona

K

Khal Drogo

pre 25 dana

Дубаи је итекако озбиљан пројекат. Имају финансијску подлогу, али имају и други. Међутим паре паметно улажу, пажљиво бирају играче које ће довести. Није то пракса да доводе развикане и прескупе играче. Ако изузмеме играче који су се повредили, нису имали промашаја попут рецимо Партизана са неким баш скупим појачањима. Од играча које су довели ту је тек Муса који је био доказана евролигашка вриједност и за којег је било велико занимање других ЕЛ тимова. Сви остали, или су имали нешто неуспјешнију претходну сезону или су дошли из нижих лига. Кабенгеле је експлодирао у Дубаију но он је дошао из италијанске лиге, није био нешто тражен, Мекинли Рајт је дошао из Будућности, из едврокуп екипе. Џастин Андерсон је имао лошу претходну сезону у Барси, ни он није био нешто тражен, више да дође у било који ЕЛ тим. Бејкон и Алекса, иако имају репутацију, су дошли из руске лиге, ни за њима није било баш јагме. Петрушев јесте имао у Звезди добру сезону но и код њега је до ове сезоне постојало подозрење да ли може мимо српских тимова играти ЕЛ ниво. Бертанс је дошао у Дубаи након НБА јер није било у ЕЛ занимања за њега. Остали (Камењаш, Абас, Кондић, Дангубић, Препелич) захвални и играчи задатка. И прилично јефтини. Тако да Дубаи, шта год ко рекао, ради добар посао и не разбацује се парама.
a

ako su ruze, procvetace...

pre 25 dana

kakav sistem pre miliona?!?!?!? ko.pise ove gluposti? strovalili su milione u prvoj sezoni postojanja. kad napravise sistem? o cemu vi pricate?
V

Veljabatica

pre 25 dana

Dubai nije losa ekipa uopste
b

bojana23

pre 25 dana

ovi su bogatiji od nasih klubova

Igor Markovič

pre 25 dana

Nema šta, Dubai je ozbiljna ekipa ali Partizan osvaja aba ligu i ove godine
J

Jtdi

pre 25 dana

Da igra zavisi od toga kako ce se snaci prepelic, kako ce odigrati dangubic, aleksa a da ne pomenete m rajta stvarno neverovatno, zapanjen sam Vasim znanjem
T

Torbicis

pre 25 dana

Da pare ne igraju zvek dokaz je C Zvezda,najskuplji tim u istoriji ovih prostora,ali dva puta izbaciti mnogo skupljeg od Partizana,bio bi stvarno podvig jer ipak mi imamo Ostoju i kartel koji se nece lako miriti sa eventualnim nasim osvajanjem lige!!!!

Nrconicar8

pre 25 dana

Dubai je napravio prejaku ekipu osvajaju abu lagano!
D

Del Boj

pre 24 dana

Zasto lagano ne izbacise Buducnost?

FiumenBG

pre 25 dana

videcemo.. ono sto su zamerali obradovicu on dosta toga ima u svojoj taktici i vodjenju ekipe

Otac Makarije

pre 25 dana

Mislim da je ovo Dubaiu sve zagrevanje za Nba koja ce se prosiriti na ostatak sveta

n p

pre 25 dana

Bogatiji su od nasih klubova

Ilija

pre 25 dana

Imaju više para od Partizana i Zvezde, mislim veći im je budzet daleko
S

Spasovski92

pre 25 dana

Odmah se znalo cim udju milioni u ligu da tu nema vise sta gledati

Dusan Stefanovic

pre 25 dana

Upgrade i patch igraju ulogu. Dobar tim.
B

Bilosta1

pre 25 dana

Sistem od 2 godine u pustinji.
t

telepresenta

pre 25 dana

dubai postao ekipa za poštovanje
a

andja v

pre 25 dana

fali tim iz australije i prava evro liga
N

Nenica

pre 25 dana

ko bi rekao na pocetku sezone bili losi
O

Okečuke

pre 25 dana

Odlična kvota na Partizan 3,40,trebalo bi to iskoristiti.
P

Prti

pre 25 dana

Na koji nacin iskoristiti ? Dubaji je klasu iznad Partizana a dogodine ce biti 2 klase iznad. Ovi nasi klubovi se nesto loze a naredne sezone ce biti od 15 mesta pa nadalje.
P

Prti@

pre 25 dana

Sve na dvojku i nema brige
B

Bacoglavac

pre 25 dana

Који систем, преплатили масу играча и на крају отерали тренера јер нису упли у плеј ин ЕЛ
C

Classico

pre 25 dana

U realnosti ovo znaci da je Partizan najbolji tim ovog dela Evrope.

bet366.dx.am

pre 25 dana

Dubai lagano osvaja, imaju dužu klupu.
E

Enzo

pre 25 dana

ajde bre kakav sistem imaju za 2 godine, samo $$$

ivanasud

pre 25 dana

Koliko imaju domacih igraca
P

Pavleee

pre 25 dana

Pa od domacih imaju samo predsednika.🤣
h

her flick

pre 25 dana

Imaju Srba više od Zvezde i Partizana.

ljiljana63636363

pre 25 dana

Para vrti gde burgija nece