Komentari na vest
Silver o tenkovanju: Ideja novog plana je da ne postoji nikakva nagrada za gubljenje
H
Hm
pre oko 1 mesec
I onda kanta ekipa koja je mnogo losa ne dobija visoke pikove a realno im trebaju, nego dobri timovi dobijaju visoke pikove, ne kapiram..
I
Ilijajakim02
pre oko 1 mesec
Realno je trebao da popije suspenziju
j
jokabejbe
pre oko 1 mesec
kakav je ovo alien brate mili
T
TD
pre oko 1 mesec
Klasican grey alien.
J
JUST LOOK AT HIM
pre oko 1 mesec
the grey kind, bro
P
Popce
pre oko 1 mesec
Red je da se nešto menja jer je ove sezone više timova tankovalo.
j
jokicCCvv.
pre oko 1 mesec
to im je sto im je, ispadaju sad
H
Hunter4417
pre oko 1 mesec
To si se sad setio kad si obezbedio svojoj zlatnoj guski Vembiju dobar tim. Ajde bre koga ti sprdas.
Z
Zanimljivo
pre oko 1 mesec
Tek je poslednjih par godina uvideo to?
H
Hunter4417
pre oko 1 mesec
Ma uvideo je sad kad je obezbedio Vembiju i SGA ekstra timove. Sad ce pravila drafta da budu takva da opet OKC i Sparsi mogu da ubodu poneki visok pik. Ona pravila o ejpronima uvodi u sred Denverovog pika i zbog toga nisu mogli da zadrze KPC-a i Portera. Bezi bre, sve on to radi dirogovano, nema nista slucajno
2
21+11
pre oko 1 mesec
Finiks, Juta, Netsi, Orlando, Indijana, Sarlot, Klipersi, Memfis, Minesota i Pelikani (i naravno Las Vegas kao novi klub), oni jos uvek nemaju nijedan nba "prsten"...
T
Tata Martino
pre oko 1 mesec
NBA najjača i najorganizovanija liga na svetu!






.jpg.webp)

