Komentari na vest

Silver o tenkovanju: Ideja novog plana je da ne postoji nikakva nagrada za gubljenje

H

Hm

pre oko 1 mesec

I onda kanta ekipa koja je mnogo losa ne dobija visoke pikove a realno im trebaju, nego dobri timovi dobijaju visoke pikove, ne kapiram..
I

Ilijajakim02

pre oko 1 mesec

Realno je trebao da popije suspenziju
j

jokabejbe

pre oko 1 mesec

kakav je ovo alien brate mili
T

TD

pre oko 1 mesec

Klasican grey alien.
J

JUST LOOK AT HIM

pre oko 1 mesec

the grey kind, bro
P

Popce

pre oko 1 mesec

Red je da se nešto menja jer je ove sezone više timova tankovalo.
j

jokicCCvv.

pre oko 1 mesec

to im je sto im je, ispadaju sad
H

Hunter4417

pre oko 1 mesec

To si se sad setio kad si obezbedio svojoj zlatnoj guski Vembiju dobar tim. Ajde bre koga ti sprdas.
Z

Zanimljivo

pre oko 1 mesec

Tek je poslednjih par godina uvideo to?
H

Hunter4417

pre oko 1 mesec

Ma uvideo je sad kad je obezbedio Vembiju i SGA ekstra timove. Sad ce pravila drafta da budu takva da opet OKC i Sparsi mogu da ubodu poneki visok pik. Ona pravila o ejpronima uvodi u sred Denverovog pika i zbog toga nisu mogli da zadrze KPC-a i Portera. Bezi bre, sve on to radi dirogovano, nema nista slucajno
2

21+11

pre oko 1 mesec

Finiks, Juta, Netsi, Orlando, Indijana, Sarlot, Klipersi, Memfis, Minesota i Pelikani (i naravno Las Vegas kao novi klub), oni jos uvek nemaju nijedan nba "prsten"...
T

Tata Martino

pre oko 1 mesec

NBA najjača i najorganizovanija liga na svetu!