Komentari na vest
Šejn Larkin plaća da bi prešao u Fener
Dareda88
pre 1 dan
Znaci efes se raspada ove sezone.
Ilija
pre 2 dana
Kakav nož u leđa, baš jadno
kivekive
pre 2 dana
Iz Efesa gde si legenda ziva ti predjes u omrazeni Fener...

Steksus123
pre 2 dana
Igrac koji se povredjuje cesto... Nema nista od njih
Aki Grk
pre 2 dana
Prezasitio se, da se vrati onaj stariLarkin u Feneru
Nrconicar8
pre 2 dana
To bi bio odlican posao za fener takav igrac kao larkin je falio feneru ove sezone!
Veljko Maricic
pre 3 dana
Jedino tako moze da predje u Fener
P
Papu Gomez
pre 3 dana
Докле овај мисли да игра
stevica jovanovic
pre 3 dana
larkin je dobar igrac bio bi to dobro pojacanje za fener
S
Selenakg
pre 3 dana
placa.. penzioner..
Dejan P.
pre 3 dana
Ako neka plaća sam
N
Nenad Petrovic
pre 3 dana
Svako ima svoj cilj...
Pa dodo sam
pre 3 dana
Dobar igrač, ali u zadnje vreme u ogromnom padu forme. Očigledno su na njega uticale i kritike da ne igra dobro ni za Tursku.
в
велики штрумф
pre 3 dana
Повреде су га уништиле. Човек није играо скоро целу прошлу сезону а и сезону пре тога није био сав свој. Иначе, невероватно је да је имао 4 милиона годишње (за кошарку се плате исплаћују 10, а не 12 месеци). Још невероватније је да Ларкин хоће да пређе за мању плату и да још лично плати откуп! Нелогично скроз, нике везе, јер у Ефесу већ има гарантован уговор још 2 сезоне!
No name
pre 3 dana
los igrac ne znam
S
Sedlar92
pre 3 dana
Dobro pijacanje ako ga zaobidju povrede!
KuukYY
pre 3 dana
prsolo negovo vreme

milosbosut
pre 3 dana
Auu ovo ce biti prava bomba
Stefan Stojimirovic
pre 3 dana
Ma povreda je cini mi se ucinila svoje, nece to biti vise isti igrac kao pre..
Petar Kocevic
pre 3 dana
STO DALJE OD NAS


.jpg.webp)

_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)