Komentari na vest

Saša Obradović vodi Hapoel u Evroligu

zeljko markovic

pre 19 dana

Nek je sa srećom Sale,mi smo narod čudan,teramo naše,dovode se strani treneri,koji ništa nisu bolji.Drugi put je na isti način napustio klub,ili dobio otkaz,što je sramota.Kao da imamo u Srbiji legendi na bacanje.Naše uopšte necenimo.

Aleks2001

pre 21 dana

Sad ce i tamo da dobije otkaz kad krenu da gube😂
Z

Zvone75

pre 22 dana

Nikad nismo umeli da cenimo i vrednujemo svoje .Sale Obradovic je odlican trener i nazalost i bez njega smo ostali

Alex Mano

pre 22 dana

Ambiciozan klub 100%, angazovanja Obradovica kao trenera 1000% NEOZBILJNO!!!! Dokazao da nije trener za EL. Monako je mogao da dostigne iste rezultate i bez Obradovica kao trener.

Vaskon

pre 22 dana

Saleta sam oba puta podržao prilikom angažovanja u CZ! Nije ispošovao moja nadanja ni 20%... U ovom trenutku ne bih ga nikome preporučio!!
K

Kina Japan

pre 22 dana

Siguran sam da velik postotak vas razumije kako svet funkcionise.. Rusi su neprijatelji i potencijalna opasnost Zapadnoj sili (Amerika, Nato..), Izrael nije opasnost Amerima i Nato-u. Koliko samo izraelaca zivi i radi na ekstremno visokim pozicijama u Americi i Zapadnoj evropi?!... mnogo. Oni su donekle i glavni lideri u svijetu politicko-ekonomskoj sferi itd itd itd.... moze se o ovome dva dana pisati i ne bi sve stalo. Poenta je da se mi, vi i svi iole pametni i razumni ljudi dzabe cudimo, raspravljamo i negodujemo protiv Izraela ali to ne pije vode. Prihvatite da je to tako i okrenite se neki drugim zivotnim vrijednostima. Uzivajte u danu sa porodicom i prijateljima. Ovo sa Izraelom i Rusima-na to mi ne mozemo da uticemo ali preko drustenih mreza znamo sta se desava i sta je ispravno i sta je istina. Ajmo mi pivo popiti i cigar zapaliti
M

Markocicin

pre 22 dana

Zlo od trenera zvezdu upropastio
N

Nini3112

pre 22 dana

Samo neka vodi,sto dalje od Zvezde implementator

dusann55555

pre 22 dana

Obradovic je dobar trener ne moze da mu se toliko sudi na osnovu rezultata u Zvezdi jednostavno deluje da igraci nakon kupa nisu vise imali volje da igraju isto kao prosle sezone i to je to ne znam sta trener tu moze da uradi...
I

Igor Igorovocidasdasdadad

pre 22 dana

to je dio istine a drugi dio istine je spustanje glave kad se gubi i ruke u dzepovima... ne prilagodjavanje igre prema/protiv protivnika i sablonske predvidljive izmjene. Slazes li se?
N

Niki1

pre 22 dana

haopel i sale dva sveta al snasao se on odlično
P

Pelonja

pre 22 dana

Hoće li da opet ljubi grb novoga kluba na centru

Marko Vesna

pre 22 dana

Nadam se da neće da dobiju pravo učešća izraelci

perazdera6

pre 22 dana

Pojeo ga pritisak jednostavno pogubio se
N

N.L

pre 22 dana

Kako je on prevario ove klubove da je trener za njih,to je misterija.Jedna velika neznalica,sujetan covek,kojeg ne smes nista da pitas kad izgubi utakmicu.Ali ok,mi obicni gledaoci mozemo samo da pisemo po portalima,ali ipak,ja sam srecan sto vise ne vodi Zvezdu.

Slavko61

pre 22 dana

Nek je sa srećom, da se tamo bolje snađeš

Sasa Maksimovic

pre 22 dana

steta sto nije sa zvezdom uradio nesto
@

@tp-1

pre 22 dana

Kako se to namerno unistava sezona? U kom univerzumu vi zivite? Sferopulos ,Sasa i Tomic nije uspeo sa ovim timom, a vama i dalje ne dopire da trener nije problem?
p

pace

pre 22 dana

los trener bez pogovora drugo sto je sigurno a kao covek se nije pokazao dok je imao rezultate u el sepurio se pred novinarima cim je krenulo sa losim rezultatima ponasao se bezobrazno prema novinarima

DarthVader

pre 22 dana

Hvala na naslovu, odavno se nisam ovako lepo ismejao...

milosveca@gmail.com

pre 22 dana

sve sami strucnjaci treneri psiholozi i vrsni sportski radnici...imamo ih na izvoz takvih
E

Epson

pre 22 dana

Brate, sta je s nasim sportistima, trenerima i Izraelom, jel stvarno niko nema ni zrno kritickog misljenja, toliko nemaju para pa moraju u Izrael? Debilno. A mnogo sam postovao ovog coveka. Kao i Micica i Zarka Lazetica, dok nisu otisli u Izrael. Koji im k*rac svima...

milan98838@gmail.com

pre 22 dana

E tu ce da napravi cudo 🤣🤣🤣🤣, a EL pocinje da lici na cirkus takmicenje. Mozda promene i ime takmicenja 🤔
@

@Tp-1

pre 22 dana

Kako se to namerno unistava sezona? U kom univerzumu vi zivite? Sferopulos ,Sasa i Tomic nije uspeo sa ovim timom, a vama i dalje ne dopire da trener nije problem?

DarthVader

pre 22 dana

Da, uopšte nije trener problem, on nije čovek koji treba da spremi igrače, postavi taktiku, podeli uloge i motiviše te igrače. Ne, to radi neko drugi, trener se samo slika za medije. To što igrači ne znaju koja im je uloga, šta treba da igraju, kakav je sistem, zašto u svakoj utakmici menjaju pozicije i sumanute petorke, što se ne zna ko pije i plaća, za to su krivi Drčelić i Tomić, Saša je ljubio grb i pričao sa novinarima, to je njegov posao...
C

Ceba23

pre 22 dana

sta ovaj vodi?? hashhahaha

Dejan Nikolic

pre 22 dana

E moj Sale,Sale,ne pise ti se dobro tu
v

vuki2233

pre 22 dana

Jako dobra odluka guraju napred sledece sezone
J

Jakov23

pre 22 dana

srecno zelim svimaaaa

Uskekruske

pre 22 dana

Sta im vredi...

Lalala

pre 22 dana

U El ce biti vise izraelskih timova nego grckih... Sve su to "projekti" 😂

Alen Nuka

pre 22 dana

Samo i fmpu nije uspeo

FiumenBG

pre 22 dana

evroliga sme manje evro postaje.. daj sto vise para samo, priblizava se nba , jos malo nece ni te strasti biti koja je do sad bila sinonim za evropsku kosarku
N

Navijač czv

pre 22 dana

ČOVEK NAS JE UNIŠTIO U KOVID SEZONI SADA 2.PUT PRIDE ČOVEK JE NA F4 IZGUBIO ČETVRTINU 27-2 I JEDINO ŠTA UME JE DA ZAVUČE RUKE U DŽEPOVE I DA NEMO POSMATRA....
N

Navijač czv

pre 22 dana

NEKA SE SPREME NA ŠABLONSKE IZMENE NA BESUMUČNO FORSIRANJE IGRAČA ZA KOJE VIDIŠ DA SU KRŠ I SLOBODNO POVEDI KALINIĆA I NVORU SA SOBOM....

Veljaa13

pre 22 dana

obradovic je trener sa velikim evroligaskim iskustvom i zna kako da vodi ekipe pod pritiskom kada su ambicije najvise

Bojan76

pre 22 dana

ako se ovo potvrdi kao veliki posao za hapoel onda su napravili ozbiljan potez dovodjenjem sase obradovica na klupu
A

Ahahahahahahahahahahahahahahah

pre 22 dana

Ahahahahahahahahahahahahahahah

Slavko Perovic

pre 22 dana

Sad da daju neogranicen budzet i da nesto uradi
D

DZi

pre 22 dana

Azije mozda....
L

Lineker

pre 22 dana

"Najbolje organizovan klub na starom kontinentu"??? Ili sam ja lud ,ili ću pod stare dane ponovo u školu na časove geografije.

Gatsby82

pre 22 dana

U Zvezdi je u oba mandata bio katastrofa, ali na drugim mestima je bio uvek ili dobar ili solidan. Sve najbolje u daljoj karijeru
A

Atlas

pre 22 dana

Treba proveriti mislim da je Saša jedini trener koga su 2 evroligaša otpustila po 2x
G

Grboljub_Salo_Celafuto

pre 22 dana

Nemač pojma totalni
P

Prdoje

pre 22 dana

Uverljivo najveći nemač pojma u skoro 50 godina što pratim košarku
V

Vini Pu

pre 22 dana

Para vrti gde burgija nece, ljubi e3 grb al se nista ne uradi za njega

djole.

pre 22 dana

Svaka njemu cast ali ne znam da li se više pogubio u prvom mandatu ili u drugom. Mada je pitanje da li je on najveci krivac ili ljudi koji su doveli te igrace.To je bio roster bez glave i repa,dovodjenje igraca bez sistema,ispada de je bitno samo da je stranac i da je crn.Koliko je samo igraca,trenera,pitaj boga koga sve na platnom spisku Zvezde i Partizana i šta to može da bude nego samo pranje para.Evropska klupska košarka služi samo za pranje para i ništa više.Osvajac Evrolige dobije oko dva miliona eura a ovamo se ulažu od 30 do 100 miliona eura.Šta rade Turci nego peru pare,šta radi onaj Grk u Panatinaikosu nego pere pare.šta rade Izraelci ,šta je toliko godina radio CSKA.Evroliga se pretvorila u razvojnu NBA ligu,sve sami preplaceni Afroameri sumnjivog kvaliteta.
B

Bilosta1

pre 22 dana

Ajde da vidimo sta ce tamo da uradi. Pa mec sa zvezdom
z

zakon jačeg

pre 22 dana

Rusi već godinama zbog rata ne igraju Evroligu. Izrael od početka sukoba u Palestini dobija još dva tima. Stvarno više nema slimsla pratiti ovu ligu.
Л

Лазар

pre 22 dana

Ја је ни не гледам откад су кренуле "лиценце", а посебно одкад су избацили Русе. Убједљиво најлицемјерније такмичење на свјетском нивоу. Спорта ни у траговима.
F

Firmić

pre 22 dana

Gledajući ovo što je odmah pronašao novi klub(najverovatnije je još poodavno bio u pregovorima), ispada da je namerno radio na štetu Zvezde kako bi mogao da sporazumno raskine ugovor. Da je sam tražio raskid sigurno bi morao da plati određene penale za to. Ako je to tačno, zabraniti mu svaki pristup i svaki kontakt sa Zvezdom.
F

Firmać

pre 22 dana

Npr ako sretne Zvezdu negde u kafiću, nikako da sedne da popije kafu sa njom.
N

Navijač Partizana995

pre 22 dana

Alooo, ee vrati se da ljubiš parket. ( kako ga ometlaše njegovi haos 😄)

Sijanda Ksulu

pre 22 dana

Kakve dve ekipe u finalu

Sijanda Ksulu

pre 22 dana

Sretno im bilo ...
j

jidis

pre 22 dana

Gde ce igrati utakmice , u Sarajevu , Pioniru ? Na Zapadnoj obali ?
D

DigiDigi

pre 22 dana

Njemu neka je sa srećom a EL je luda ako primi još jedan Izraelski klub.
b

bojanboskovic

pre 22 dana

Otkaz posle 2 meseca.

Nikola Durmisevic

pre 22 dana

idi i ne vracaj se vise
P

Pixy

pre 22 dana

Makabi, dva Hapoela i Dubai u Evroligi.
T

TP-1

pre 22 dana

Au...odgovorno tvrdim da nece zavrsite sezonu do kraja u Hapuelu. Covek je dunster. Ne zna i ne moze,a to u Hapuelu ne trepe. Najurice ga cim pre! Unistio je Zvezdu sa najskupljim timom. Razmotirao igrace da vise niko to ne bi mogao to da sastavi. Sreca pa je otisao!

Urke97

pre 22 dana

Ajmo prevaro idi ne vraćaj se
C

Czz

pre 22 dana

Polako. Sad kad krene tamo da kida a mi okrenemo plocu na to da je on strasan ali uprava losa i igraci ga busili pa posle opet pozovemo da se vrati, pa slavlje, pa opet kanal…. I evo tako vec 15 godina.

Izbistanin

pre 23 dana

Saša razbi Zvezdu.

Nikola Veljković

pre 23 dana

Nek mu je sa srećom u Izraelu
Y

Yo dorro

pre 22 dana

Hoce li da ljubi grb?