Komentari na vest
Saša Obradović već dobio poziv ambicioznog kluba
A
Adam18
pre 24 dana
Pa naravno ,mi nikad nismo umeli da cenimo i cuvamo svoje ,uvek su nam drugi bolje.
Sramota sto se to desilo sa Obradovicem.
Н
Ненко
pre 26 dana
А свемирко,је ли њега неко звао?
Kopra85
pre 27 dana
Takav trener ce se lako snaci
atisitaj?
pre 27 dana
samo ti druze idi srecno ti bilo
U
Ujka Zitko93
pre 27 dana
Kad u humskoj pocinje festa i proslava 3 mesta u FK i 20 mesta u KK u EL,zna li se sta?
D
Del Boj
pre 27 dana
Da smanje troskove slavice sa kk cz fmp2 njen plasman na f4 EL u pokusaju jubilarni 20 put.Mezimica ce uvelicati slavlje sa Evropskim prvakom u kosarci iz '92!

misa 81
pre 26 dana
I cetvrto mesto u KLS izgleda
n
navijač czv
pre 27 dana
Sa sobom će im doneti ŠABLONSKE IZMENE besumučno forsiranje igrača koji su kanal kada nekog krene ide klupa i besumučno držanje ruku u džepovima i može sa sobom da povede Monekea Kalinića Nvoru Kartera i Rivera....
M
Mile led
pre 27 dana
Ambiciozni klub ima vecu istoriju nego takozvani
N
Natalii29
pre 27 dana
neka odrade svoje, neka se spreme za sve
M
Mihajlo3
pre 27 dana
nek im je sa srećom sa ovom celavom prevarom, itudis je za ovog kari
Alma81
pre 27 dana
Sasa dobar trener,svaka cast
Lazar Neskovic
pre 27 dana
posteno dobijen rezlutat iskreno i poziv je trebao biti odavno prihvacen !
Laki14
pre 27 dana
Ambiciozan je ovo klub, dosta se ulaže, pa verovatno zato i traže trenera sa EL iskustvom
M
Maya888
pre 27 dana
Srecno u nekom novom klubu!

Dakara
pre 27 dana
Sa Zvezdom nije išlo kako treba u oba mandata i to ti je, a imao je ogromnu želju
M
Miloš Adamov
pre 27 dana
Broj 1 trener je Sasa Obradovic nije trebao da ode iz Zvezde!
M
MlađoL
pre 27 dana
Oni onda nisu pogledali jednu utakmicu Zvezde u poslednja 3 meseca jer čovek jednu akciju ne ume da nacrta
Kaki
pre 27 dana
Zasto smo sasu tako lako pustili covek zamalo nas da uvefe u plej of evrolige sa zvezdom.
Pa dodo sam
pre 27 dana
Bilo kako bilo, ne treba pljuvati ovog čoveka. Dolazio je kad je bilo teško, pokušavao nešto da napravi, nije išlo i to je to. On bi prvi najviše voleo da je osvojio EL sa Zvezdom, nije sigurno hteo namerno da gubi.
Z
Zera666
pre 27 dana
Dobar je sale bio,nismo imali srece
Mmrvic
pre 27 dana
Samo neka mu je sa srecom,svako ide tamo gde mu je bolje
Z
Zokili
pre 27 dana
Nek mu je sa srecom, svako dobro Sale!
S
Spasovski92
pre 27 dana
Zvezda ga je sputavala
D
Daren_g
pre 27 dana
Pravice sasa uspeh gde god da ode, jednostavno zvezda je sredina koja "guta" trenere ma kakvo ime oni bili
dinom555
pre 27 dana
Trener stvarno te postujem ,ali mislim da nisi za vodjenje Zvezde jer radis iz potpune emocije a to u trenerskom poslu nikako ne valja.

Aleksandar3006
pre 27 dana
Ovo bi bilo baš super da se desi. U ovoj poziciji je bio i Monako kad ih je preuzeo i uzdigao.
i
ivana9997
pre 27 dana
Sve najbolje u drugom klubu. Kad jr mogao sa zvezdom nesto veliko da napravi nije mogao
V
Vlada9111
pre 27 dana
Ma kakva prva meta nece on nidje vise
M
MrZrex
pre 27 dana
Da mi se ne uvrediš, ali verovatnije je da ti nećeš niđe, a nisi sebe obezbedio kao npr Saša








