Komentari na vest

Saša Obradović već dobio poziv ambicioznog kluba

A

Adam18

pre 24 dana

Pa naravno ,mi nikad nismo umeli da cenimo i cuvamo svoje ,uvek su nam drugi bolje. Sramota sto se to desilo sa Obradovicem.
Н

Ненко

pre 26 dana

А свемирко,је ли њега неко звао?

Kopra85

pre 27 dana

Takav trener ce se lako snaci

atisitaj?

pre 27 dana

samo ti druze idi srecno ti bilo
U

Ujka Zitko93

pre 27 dana

Kad u humskoj pocinje festa i proslava 3 mesta u FK i 20 mesta u KK u EL,zna li se sta?
D

Del Boj

pre 27 dana

Da smanje troskove slavice sa kk cz fmp2 njen plasman na f4 EL u pokusaju jubilarni 20 put.Mezimica ce uvelicati slavlje sa Evropskim prvakom u kosarci iz '92!

misa 81

pre 26 dana

I cetvrto mesto u KLS izgleda
n

navijač czv

pre 27 dana

Sa sobom će im doneti ŠABLONSKE IZMENE besumučno forsiranje igrača koji su kanal kada nekog krene ide klupa i besumučno držanje ruku u džepovima i može sa sobom da povede Monekea Kalinića Nvoru Kartera i Rivera....
M

Mile led

pre 27 dana

Ambiciozni klub ima vecu istoriju nego takozvani
N

Natalii29

pre 27 dana

neka odrade svoje, neka se spreme za sve
M

Mihajlo3

pre 27 dana

nek im je sa srećom sa ovom celavom prevarom, itudis je za ovog kari

Alma81

pre 27 dana

Sasa dobar trener,svaka cast

Lazar Neskovic

pre 27 dana

posteno dobijen rezlutat iskreno i poziv je trebao biti odavno prihvacen !

Laki14

pre 27 dana

Ambiciozan je ovo klub, dosta se ulaže, pa verovatno zato i traže trenera sa EL iskustvom
M

Maya888

pre 27 dana

Srecno u nekom novom klubu!

Dakara

pre 27 dana

Sa Zvezdom nije išlo kako treba u oba mandata i to ti je, a imao je ogromnu želju
M

Miloš Adamov

pre 27 dana

Broj 1 trener je Sasa Obradovic nije trebao da ode iz Zvezde!
M

MlađoL

pre 27 dana

Oni onda nisu pogledali jednu utakmicu Zvezde u poslednja 3 meseca jer čovek jednu akciju ne ume da nacrta

Kaki

pre 27 dana

Zasto smo sasu tako lako pustili covek zamalo nas da uvefe u plej of evrolige sa zvezdom.

Pa dodo sam

pre 27 dana

Bilo kako bilo, ne treba pljuvati ovog čoveka. Dolazio je kad je bilo teško, pokušavao nešto da napravi, nije išlo i to je to. On bi prvi najviše voleo da je osvojio EL sa Zvezdom, nije sigurno hteo namerno da gubi.
Z

Zera666

pre 27 dana

Dobar je sale bio,nismo imali srece

Mmrvic

pre 27 dana

Samo neka mu je sa srecom,svako ide tamo gde mu je bolje
Z

Zokili

pre 27 dana

Nek mu je sa srecom, svako dobro Sale!
S

Spasovski92

pre 27 dana

Zvezda ga je sputavala
D

Daren_g

pre 27 dana

Pravice sasa uspeh gde god da ode, jednostavno zvezda je sredina koja "guta" trenere ma kakvo ime oni bili

dinom555

pre 27 dana

Trener stvarno te postujem ,ali mislim da nisi za vodjenje Zvezde jer radis iz potpune emocije a to u trenerskom poslu nikako ne valja.

Aleksandar3006

pre 27 dana

Ovo bi bilo baš super da se desi. U ovoj poziciji je bio i Monako kad ih je preuzeo i uzdigao.
i

ivana9997

pre 27 dana

Sve najbolje u drugom klubu. Kad jr mogao sa zvezdom nesto veliko da napravi nije mogao
V

Vlada9111

pre 27 dana

Ma kakva prva meta nece on nidje vise
M

MrZrex

pre 27 dana

Da mi se ne uvrediš, ali verovatnije je da ti nećeš niđe, a nisi sebe obezbedio kao npr Saša