Komentari na vest
Saša Obradović: Nismo odgovorili Cedeviti na fizičkom planu
k
kurence
pre oko 1 mesec
celavutkica ne zna vise sta prica, covek je pogubio sve konce, vreme je za rastanak
G
Gost V
pre oko 1 mesec
Izjave trenera kao da je juče došao u klub, trebamo da naučimo da igramo čvrsto, trebamo ovo, trebamo ono. Pa treniraš igrače već osam meseci, nađi neke druge izjave, možda je do loše izvršene izmene trenera.
P
Putana
pre oko 1 mesec
Dobiće zvezda. Jedva čekam da dodjete partizanu pa da navijamo😁
Ikebana
pre oko 1 mesec
Cedevita je tvrda ekipa,mora se ozbiljno odigrati
0
026
pre oko 1 mesec
Pisao sam i prošle sezone za Sferopulosa nakon Budućnosti i Spartaka počne li sezonu kraj Oktobra dočekati neće i to se i desilo a isto mislim i za nemog posmatrača sa....novi trener i pametna selekcija tima treba da budu pod broj 1 za sl.sezonu....
GostO
pre oko 1 mesec
Niste odgovorili Cedeviti na zdravorazumskom planu. Ne mozes da vodis 21 razlike i da izgubis utakmicu.
0
026
pre oko 1 mesec
Pazi pa sutra postavi odbranu da nam COL ubaci opet 90 i kusur poena da opet od Umodže Gibsona napravimo K Nana za siromašne dokaz da ti i tvoj str štab pojma nemate da igrači pojedini konstantno prave iste greške sutra će biti izuzetno jebena utakmica i 1. u pioniru pre 7 dana je bila napeta bilo 83-83 u finišu ako nedaj bože COL bolje krene meč i povede tipa 19 28 već tu može da uđe nervoza kod igrača samo još ovo izgubi pa ćemo videti da li reč ODGOVORNOST postoji kod tebe - kada pomisliš da od Sferopulosa nmž gore NEMI POSMATRAČ SA RUKAMA U DŽEPOVIMA dođe i demantuje - da li iko od navijača Zvezde može da predpostavi kako će se ekipa sutra pojaviti na utakmici mislim da ni gledanje u pasulj neće pomoći....
Ivana Radovanovic
pre oko 1 mesec
Ovaj nema veze sa zivotom
trilee93
pre oko 1 mesec
Od prve polovine sezone zvezda je znatno opala
J
Juk3333333
pre oko 1 mesec
Tvoj tajson karter na pleju je zločin koji traje...

ljubisa rajkovic
pre oko 1 mesec
Gospon trener, to se ne uči na kraju sezone, a imao si sasvim dovoljno vremena da ih naučiš jer si došao na skoro samom početku. Samo izgovor za izgovorom.
Ilija
pre oko 1 mesec
Ma dobijate Cedevitu i to 20 razlike
7
777u778
pre oko 1 mesec
Ne ide Obradović nigde, igra maltene bez plejmejkera a to sto vi ne razumete to govori o vama ,fejk navijači
K
KudraviGaucho ?⚪️
pre oko 1 mesec
Sale je nada legenda i gotovim ga mnogo ali zbog njega smo prosli ovako kako smo prosli,sa nekim nelogicnim potezima u izmenama koje je vrsio i on snosi najvecu odgovornost…sad pamet u glavu i 100% koncentrscija i da se uzme Aba ako se moze
M
Miodrag 1
pre oko 1 mesec
Želja je lepa, ali si izgledami zaboravio si ko nam na tom putu stoji, ako uopšte prođemo Olimpiju. Da si gledao samo jedan, dakle samo jedan meč Partizana u zadnjih 2 meseca, po igri bi video da oni u tom smislu igraju ATOMSKU KOŠARKU u odnosu na nas. Plus imaju prednost domaćeg terena. Ako se dobro sećam,a mislim da se dobro sećam, niko od ova dva naša kluba nije prošao dalje ili osvojio bilo šta, a da nema prednost domaćeg terena.
M
Marko2333
pre oko 1 mesec
Kakav crni Obradovic haha
D
DDSS
pre oko 1 mesec
Nema vise sta si odgovorio sta nisi, sta sme sta ne… najbolje da se ti spakujes povedes nekoliko njih i sto dalje i najbolje u daljoj karijeri
Slavko Ćosić
pre oko 1 mesec
Ako ne odigraju dobru utakmicu . Obradoviću pakuj kofer .
D
Dskv
pre oko 1 mesec
Idi bre vise pojma nemas








