Komentari na vest

Sada i zvanično: Spartak u Ligi šampiona, društvo mu prave Cibona i Igokea

j

jzg

pre oko 1 sat

potpuno zasluzeno, svaka cast

DarthVader

pre oko 1 sat

E, taman da vidimo kako će tim sa puno srpskih igrača prođe u ovom slabom takmičenju, pošto mnogi traže da Zvezda i PArtizan imaju većinu domaćih igrača...
E

Eneeeer

pre oko 2 sata

Sampioniiiiiiii