Komentari na vest

Sa Zoranom Savićem naširoko o košarci: Evropa ne može da izdrži još jednu ligu, stigli smo do granice

N

Natalii29

pre 1 dan

pa poznaje i previse toga hmm
z

zecpripovedac

pre 1 dan

Kakva NBA Evropa...
F

Fanste933

pre 1 dan

moguce su i razni pregovori sto se toga tice

Biba978

pre 1 dan

Da se vrati i Obradovic.

Malilija031

pre 1 dan

Bice to propast evropske kosarke
m

misa mitrovic

pre 1 dan

Nema ništa od nba lige u evropi
P

Paxon

pre 1 dan

Pa da bas bi bio problem sto bi nba evropa dosla i ne bi pitala evroligu. A koga je evroligs pitala kad je uzele od fibe takmicenje i prakticno zatvorila ligu i napravila najneprofitabilnije takmicenje? Bas bi mi bilo dragi da im amerikanci pokazu kako se radi biznis i uniste vestacku evroligu.
A

Ali za dobru platu

pre 1 dan

Kakav je ovo prevarant :)

Sijanda Ksulu

pre 1 dan

Sve je dobro rekao covek

Uskekruske

pre 1 dan

Bice to propast kosarke
P

Pavleee

pre 1 dan

Sto nas bre zabole. Neka Nba dodje i donese ogromne pare. Mi proizvodimo vrhunske igrace (nase gradjane) koji ce da im te pare uzmu i donesu ih nazad u Srbiju, da ulazu u biznis, otvaraju nova radna mesta i zaposljavaju ljude. Nas najjaci i najveci izvozni brend su sportasi. Ja mislim, da vise oni donesu para u Srbiju, nego sto sve nase fabrike izvezu roba i usluga!
S

Sportaši sokolovi naši

pre 1 dan

Ozbiljna država, nema šta
J

Jovan Dalmatinac

pre 1 dan

Pogledajte vi tu glavu..kao mali telić
V

Vetar

pre 1 dan

Napriča on svašta, uhvatio se za finansije i da kritikuje košarkaške projekte u Engleskoj, ali mu nije smetalo da u KKP dok je radio imaju sumnjive finansije godinama, preko noći najveći budžet u regionu, sve F4 igrači, Upravni odbor pun tajkuna vladajuće garniture i to je sve normalno i okej kad ti država nakarika sponzore po komandi, ali zato finansije drugih zna da komentariše. Jao Srbijo, ugušićeš se u sopstvenom licemerju

Aleksandar3006

pre 1 dan

Prvo sam siguran da NBA Evropa odustaje od prvobitnog plana da sama formira ligu a drugo. odložiće i to što su mislili za 2027.-mu a kao treće želim im da prođu kao NBA Afrika. Neće nikad uspeti taj američki sistem u Evropi i ni jedan tim neće moći da pravi profit od restorana i da dođe do toga da ljudi tu provode 5 sati. To je prosto ne moguće u Evropi jer nema ni toliko para, ljudi se već žale i na ove cene a neko da daje 250, 300 hiljada za prvi red to neće biti nikada.

Nemanja Milijanovic

pre 1 dan

Biće to propast evropske košarke
0

011

pre 1 dan

Pa sto pristajete da igrate sve te lige koje vas upropascavaju Savicu ?

nikola.p

pre 1 dan

Kakvo čisto iskoriščavanje Evrope kao sirovog resursa od strane Amerike, razvojna liga i čist biznis, ništa drugo.
D

Daki1984

pre 1 dan

Za sve mora postojati dogovor to je jasno ko dan
P

Pavlovicmp

pre 1 dan

Ovaj iskače iz frižidera
M

MidoCZ

pre 1 dan

Veliki strucnjak , cudi me da je odbio ponudu Rumenog da opeljese Grke.

Nikola Milicevic

pre 1 dan

Ako se krene sa kosarkom kao sa fudbalom mi tu nemamo sta da trazimo.
J

Jolika1985

pre 1 dan

Mada malo on tu i preteruje
J

Jolika1985

pre 1 dan

Za sve mora postojati dogovor to je jasno ko dan
G

Goldi12

pre 1 dan

Pa i ti si navijao za Crvenu Zvezdu kako si sam pričao pa si to zaboravio preko noći usled nemogućnosti da odbiješ ponudu privatnog i državnog kapitala, imao si razloga sa mnogo 0 da zaboraviš sve što pominješ u opširnom intervjuu koji si dao.

kivekive

pre 1 dan

ma sta nam naprica 😂

Izbistanin

pre 1 dan

Baš tako upravu si.
S

Sabah Hudini

pre 1 dan

Ako se krene sa kosarkom kao sa fudbalom mi tu nemamo sta da trazimo.
E

Eve gagagga

pre 1 dan

Big giant head!
J

Jadjjc

pre 1 dan

And ugly..hahaha

Zeljko Markovic

pre 1 dan

Nismo mi za evropu,ubija nas proleter iz sela susare