Komentari na vest
Sa Zoranom Savićem naširoko o košarci: Evropa ne može da izdrži još jednu ligu, stigli smo do granice
N
Natalii29
pre 1 dan
pa poznaje i previse toga hmm
z
zecpripovedac
pre 1 dan
Kakva NBA Evropa...
F
Fanste933
pre 1 dan
moguce su i razni pregovori sto se toga tice
Biba978
pre 1 dan
Da se vrati i Obradovic.
Malilija031
pre 1 dan
Bice to propast evropske kosarke
m
misa mitrovic
pre 1 dan
Nema ništa od nba lige u evropi
P
Paxon
pre 1 dan
Pa da bas bi bio problem sto bi nba evropa dosla i ne bi pitala evroligu. A koga je evroligs pitala kad je uzele od fibe takmicenje i prakticno zatvorila ligu i napravila najneprofitabilnije takmicenje?
Bas bi mi bilo dragi da im amerikanci pokazu kako se radi biznis i uniste vestacku evroligu.
A
Ali za dobru platu
pre 1 dan
Kakav je ovo prevarant :)
Sijanda Ksulu
pre 1 dan
Sve je dobro rekao covek
Uskekruske
pre 1 dan
Bice to propast kosarke
P
Pavleee
pre 1 dan
Sto nas bre zabole. Neka Nba dodje i donese ogromne pare. Mi proizvodimo vrhunske igrace (nase gradjane) koji ce da im te pare uzmu i donesu ih nazad u Srbiju, da ulazu u biznis, otvaraju nova radna mesta i zaposljavaju ljude. Nas najjaci i najveci izvozni brend su sportasi. Ja mislim, da vise oni donesu para u Srbiju, nego sto sve nase fabrike izvezu roba i usluga!
S
Sportaši sokolovi naši
pre 1 dan
Ozbiljna država, nema šta
J
Jovan Dalmatinac
pre 1 dan
Pogledajte vi tu glavu..kao mali telić
V
Vetar
pre 1 dan
Napriča on svašta, uhvatio se za finansije i da kritikuje košarkaške projekte u Engleskoj, ali mu nije smetalo da u KKP dok je radio imaju sumnjive finansije godinama, preko noći najveći budžet u regionu, sve F4 igrači, Upravni odbor pun tajkuna vladajuće garniture i to je sve normalno i okej kad ti država nakarika sponzore po komandi, ali zato finansije drugih zna da komentariše. Jao Srbijo, ugušićeš se u sopstvenom licemerju

Aleksandar3006
pre 1 dan
Prvo sam siguran da NBA Evropa odustaje od prvobitnog plana da sama formira ligu a drugo. odložiće i to što su mislili za 2027.-mu a kao treće želim im da prođu kao NBA Afrika. Neće nikad uspeti taj američki sistem u Evropi i ni jedan tim neće moći da pravi profit od restorana i da dođe do toga da ljudi tu provode 5 sati. To je prosto ne moguće u Evropi jer nema ni toliko para, ljudi se već žale i na ove cene a neko da daje 250, 300 hiljada za prvi red to neće biti nikada.
Nemanja Milijanovic
pre 1 dan
Biće to propast evropske košarke
0
011
pre 1 dan
Pa sto pristajete da igrate sve te lige koje vas upropascavaju Savicu ?
nikola.p
pre 1 dan
Kakvo čisto iskoriščavanje Evrope kao sirovog resursa od strane Amerike, razvojna liga i čist biznis, ništa drugo.
D
Daki1984
pre 1 dan
Za sve mora postojati dogovor to je jasno ko dan
P
Pavlovicmp
pre 1 dan
Ovaj iskače iz frižidera
M
MidoCZ
pre 1 dan
Veliki strucnjak , cudi me da je odbio ponudu Rumenog da opeljese Grke.
Nikola Milicevic
pre 1 dan
Ako se krene sa kosarkom kao sa fudbalom mi tu nemamo sta da trazimo.
J
Jolika1985
pre 1 dan
Mada malo on tu i preteruje
J
Jolika1985
pre 1 dan
Za sve mora postojati dogovor to je jasno ko dan
G
Goldi12
pre 1 dan
Pa i ti si navijao za Crvenu Zvezdu kako si sam pričao pa si to zaboravio preko noći usled nemogućnosti da odbiješ ponudu privatnog i državnog kapitala, imao si razloga sa mnogo 0 da zaboraviš sve što pominješ u opširnom intervjuu koji si dao.
kivekive
pre 1 dan
ma sta nam naprica 😂
Izbistanin
pre 1 dan
Baš tako upravu si.
S
Sabah Hudini
pre 1 dan
Ako se krene sa kosarkom kao sa fudbalom mi tu nemamo sta da trazimo.
E
Eve gagagga
pre 1 dan
Big giant head!
J
Jadjjc
pre 1 dan
And ugly..hahaha
Zeljko Markovic
pre 1 dan
Nismo mi za evropu,ubija nas proleter iz sela susare








