Komentari na vest

Sa ulica Lagosa do Turske uz snove o fudbalu: Obožavam Tariba Vesta, igrao je beše za Zvezdu?

G

GV

pre 10 meseci

Jer ti jedini klub veliki, u Srbiji...
A

Atlantic

pre 10 meseci

" Pored toga, veliki sam navijač Arsenala i kao klinac sam obožavao da gledam Tjerija Anrija i Patrika Vijeru.“ Pazi sad ovo.Anri je igrao u Arsenalu do 2007-me (uz jednu polusezonu 2012).Vieira do 2005-te.Dakle on se secao njihovog zajednickog bivstvovanja na terenu dok je imao svega dvije (2) godine?!!! Covek se upravo sam izdao da je osetno stariji nego sto to govori njegov rodni list.Da pretpostavimo da je 2003-2005 (kada je duo Anri -Vieira harao) imao ustvari nekih 6-8 godina da bi sve to zapamtio kako treba dolazimo do realne procjene da je rodjen negde izmedju 1997-1999-te.
M

MNM

pre 10 meseci

Pa šta vam smeta što je Zvezda poznatija :)) msm to je oduvek bilo i biće zauvek jednostavno veći polularniji klub nije to ništa toliko strašno da se nešto vredjate,svašta :))
k

kažu dilejeee

pre 10 meseci

Mozzart Partizanov sponzor.
M

Momora

pre 10 meseci

Bona je 2003 godine imao 9 godina.
П

Па...

pre 10 meseci

...у иностранству, не рачунајући бившу СФРЈ, нико није чуо ни за један клуб из Србије, осим за Звезду. И то само у фудбалу. Некоме се то свиђа, некоме не, али је чињеница.
P

PFK NIŠ

pre 10 meseci

Super, jel si srecniji sada? Kompleks manje udara?
П

Па...

pre 10 meseci

... зашто бих ја имао комплекс јер Нигеријац није чуо за Партизан?

Kalčopolista®

pre 10 meseci

Kaži rode, čuo sam za zvezdu jer ono što oni rade nikad niko nije radio ni u mojoj Nigeriji
П

Па...

pre 10 meseci

... неће човек да лаже. Каже за кога је чуо, не за кога није.
G

Gostiona

pre 10 meseci

Ali samo kaze covek,u poslednje vreme zbog Acike V i Terzana,jbg
П

Па...

pre 10 meseci

...у време када је Вест играо у Партизану, председник је био Коштуница.
K

Krk

pre 10 meseci

Igra košarku a čuo za Zvezdu smešno.
П

Па...

pre 10 meseci

... што се не смејете, ако је смешно? Чему бесни коментари? Изгледа да вам није смешно.
g

gost1978

pre 10 meseci

ovaj se rodio kad je vest sa 45 godina igrao u partizanu
E

Ej

pre 10 meseci

Intervju cobaj artmedia do suza..za gledanje.
I

Istorija

pre 10 meseci

Patosa i put ka ligi šampiona🥳🥳🥳🤦🤦🤦. Čista pornografija🥰
@

@istorija

pre 10 meseci

I jos jedna godina bez evropeeeeee bebiceeeeeeee
K

Kanjaa

pre 10 meseci

Jel neko primetio da ovaj mozzartsport nije više mozzart već zvesdasport posebno posle ispadanja od jaja. Celu artiljeriju je izveo da ublaži bol.
n

nije samo

pre 10 meseci

MOzzart spor nego i ostali sportski portali bajo moj.
В

Веља

pre 10 meseci

"Бол"' ?? Не, него су о партизановом поразу писали као да је, у најмању руку, прошао међу 16 у ЛШ. Звезда је у Европи најмање до јануара, а ви чекате јул 2026. Смешни сте, као и обично...
L

Lee Addy

pre 10 meseci

Logično je da kada se spomene Srbija prva asosijacija je Zvezda.
V

Vldblk9a

pre 10 meseci

Apsolutno i logicno jer od 45te pa do dan danas nismo izasli iz komunizma i policijskog sistema.
П

Па...

pre 10 meseci

...овај није из Србије. Вероватно не зна ни где је, али је чуо за Звезду.
K

Koan

pre 10 meseci

Očekivano da će znati za samo jedini svetski poznat klub sa ovih prostora....ko da čuje za "lokalce" 😜
H

Holse

pre 10 meseci

Moze li neka vest bez zvezde da prodje 😅