Komentari na vest
Revolucija u NBA ligi: Kažnjavaju se najgori timovi
Gatsby82
pre 30 dana
Jeste , ok je sve ovo, muka je bilo od tankovanja. Ali sad će ekipe koje su loše, biti još gore i neće moći da dobiju najbolje pikove. Nešto mi sluti, nisam teoretičar zavere, da će Lejkersi, Majami, Klipersi, GS, Niksi, kad završe u plejinu dobijati prve pikove
T
TuzniBauk
pre oko 1 mesec
Dobro je nekad malo i udariti po džepu zarad boljih partija i vise truda
S
Stanazivko
pre oko 1 mesec
Treba kaznjavati tankere jeste gkupo
Kopra85
pre oko 1 mesec
Pa dobro su se setili da nešto promene
Kurcslus
pre oko 1 mesec
Dobra ideja ta sa kuglicama, pametno od NBA. Memfis, koji je jedini glasao protiv ove reforme, izbaciti iz lige odnosno ugasiti ga.
Alma81
pre oko 1 mesec
Svaka čast na odluci,potrudićemo se vise
B
Bobby Donchich
pre oko 1 mesec
Skoro svi komentari izgledaju kao da se pišu iz centrale i kol centra jedne političke partije?!?!
m
miile
pre oko 1 mesec
ma brale ,poslednjih 5 nema pravo na draft...pa neka tankuju
rajko vidic
pre oko 1 mesec
Hvala bogu da su se setili i tr3ba
P
Petar Nedeljkovic
pre oko 1 mesec
ovo je sve ajde novo

Bojank91
pre oko 1 mesec
Ili ovo ili NBA2 liga da se osnuje pa neka se bore
henryhuver
pre oko 1 mesec
Tako i treba, ta kazna ce ih naterati da se vise trude i samim tim bolje igraju.
N
Natalii29
pre oko 1 mesec
hmm, pa dobro, ovo je sve ajde novo

Miloš Milovanović
pre oko 1 mesec
Kad nema ispadanja a tržišta su milionski gradovi gde se franšize nalaze...
dejan.arsic.88@gmail.com
pre oko 1 mesec
да бре важи, више му значи први пик него паре
M
Miloš Adamov
pre oko 1 mesec
Tako i treba svaka cast za ovo pravilo,Njujork ce biti broj 1 ove sezone!
Ivan Kozotic
pre oko 1 mesec
Iskr i treba da se kaznjavaju jer oni uvek biraju najboljeg pika i onda se unisti takmicenhe.
m
mozzart50
pre oko 1 mesec
Ponekada je kazna produktivna... Ne uvek
t
tiesto
pre oko 1 mesec
Pa jesu oni krivi sto su najgori








