Komentari na vest

Revolucija u NBA ligi: Kažnjavaju se najgori timovi

Gatsby82

pre 30 dana

Jeste , ok je sve ovo, muka je bilo od tankovanja. Ali sad će ekipe koje su loše, biti još gore i neće moći da dobiju najbolje pikove. Nešto mi sluti, nisam teoretičar zavere, da će Lejkersi, Majami, Klipersi, GS, Niksi, kad završe u plejinu dobijati prve pikove
T

TuzniBauk

pre oko 1 mesec

Dobro je nekad malo i udariti po džepu zarad boljih partija i vise truda
S

Stanazivko

pre oko 1 mesec

Treba kaznjavati tankere jeste gkupo

Kopra85

pre oko 1 mesec

Pa dobro su se setili da nešto promene

Kurcslus

pre oko 1 mesec

Dobra ideja ta sa kuglicama, pametno od NBA. Memfis, koji je jedini glasao protiv ove reforme, izbaciti iz lige odnosno ugasiti ga.

Alma81

pre oko 1 mesec

Svaka čast na odluci,potrudićemo se vise
B

Bobby Donchich

pre oko 1 mesec

Skoro svi komentari izgledaju kao da se pišu iz centrale i kol centra jedne političke partije?!?!
m

miile

pre oko 1 mesec

ma brale ,poslednjih 5 nema pravo na draft...pa neka tankuju

rajko vidic

pre oko 1 mesec

Hvala bogu da su se setili i tr3ba
P

Petar Nedeljkovic

pre oko 1 mesec

ovo je sve ajde novo

Bojank91

pre oko 1 mesec

Ili ovo ili NBA2 liga da se osnuje pa neka se bore

henryhuver

pre oko 1 mesec

Tako i treba, ta kazna ce ih naterati da se vise trude i samim tim bolje igraju.
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

hmm, pa dobro, ovo je sve ajde novo

Miloš Milovanović

pre oko 1 mesec

Kad nema ispadanja a tržišta su milionski gradovi gde se franšize nalaze...

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 1 mesec

да бре важи, више му значи први пик него паре
M

Miloš Adamov

pre oko 1 mesec

Tako i treba svaka cast za ovo pravilo,Njujork ce biti broj 1 ove sezone!

Ivan Kozotic

pre oko 1 mesec

Iskr i treba da se kaznjavaju jer oni uvek biraju najboljeg pika i onda se unisti takmicenhe.
m

mozzart50

pre oko 1 mesec

Ponekada je kazna produktivna... Ne uvek
t

tiesto

pre oko 1 mesec

Pa jesu oni krivi sto su najgori