Komentari na vest

Reprezentacija počela okupljanje: Jokić došao pre svih, novo ime bivši plej Ilinoisa

Realan lik

pre oko 4 sata

Mihajlo bi mogao u Cacak!
A

AHHHHHHHHHHH

pre oko 6 sati

Izvinite ali šta se igra hahah ove kvalifikacije su uvek mučne za gledanje ko to još prati ? Daj malo te dresove sredite, nemamo boju koja iskazuje da je to Srbija npr vidiš zelene dresove znaš da je Litvanija, plave znaš Grčka i slično, samo Srbija nema svoju boju

ZIVAND

pre oko 7 sati

Možda je i selektor zaslužan za ovakav odaziv igrača? Ja mislim da jeste....

mozzart-gost

pre oko 8 sati

Jokara je prava Srbenda.
M

Miodrag 1

pre oko 13 sati

E ovo su dobre vesti. I Jokara i naš najbolji plej Avramović. Sada neka protivnici razmišljaju o nama a ne mi o njima.

Vaskon

pre oko 16 sati

Svaka mu čast! Polako pegla situaciju iz onih ranih godina kada smo svu bili ogorčeni!

nemanjaa1712

pre oko 17 sati

Ajmo Jokara!!!

Miloš Pešić

pre oko 17 sati

idemo jokara......

ZovuMeKirbi

pre oko 18 sati

Jokić pokazao primer, stigao prvi na okupljanje.

MisoK

pre oko 18 sati

CANNE Vidi se sta je pravi profesionalac, bez obzira sto je za sve MARKA on dolazi na okupljanje medju prvima.
r

raspucin11

pre oko 18 sati

Srecno majstori.Nadam se da je ovo pocetak jos jedne uspesne price naseg orkestra.

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 19 sati

Колико волим овај тим, то не може да се објасни!
F

Fanste933

pre oko 19 sati

pa ko ce prvi nego on hihi
R

Ru99

pre oko 20 sati

Sad kad dosao nikom nista a da nije dosao pljuvali bi ga na sve strane
N

Natalii29

pre oko 20 sati

okupljanje ds li se pretvorilo u taspravu

Matija Milutinovic

pre oko 21 sati

Jokata dosao na sprdnju

Mihajlo_24

pre oko 21 sati

jokic ispoštovao hvala mu
P

Pavlovicmp

pre oko 22 sata

Problem je selektor vuče maler za finale
M

Mirko12345

pre oko 22 sata

ne može Jokić sve sam... ništa od naših

acajank89@gmail.com

pre oko 22 sata

jokic ispoštovao hvala mu
d

deki_kg

pre oko 22 sata

Koliko botova na vesti, pricaju o jokicu isto kao o vodji svom
p

paki23055

pre oko 23 sata

Iskreno smatram da ce sa Alimpijem na celu repke, momci da igraju bolje nego na OI u Parizu
V

Veljko9

pre oko 23 sata

Zasto ne pozovu Milana Momcilovica(2004) iz Amerike? Najbolji suter na koledzu. Ne kapiram poentu pozivanja Dangubica i Davidovca, ljudi ne igraju u Dubaiju i Zvezdi... Pa i taj mali Kusturica, pozovi ga, probaj, neka trenira sa njima. Kuper Fleg je sa 16godina trenirao sa A timom Amerike, sa Lebronom, Karijem, itd...
s

sale01323

pre oko 23 sata

Ozbiljan spisak, prolaz dalje ne bi smeo izostati.
a

aleksss99

pre oko 23 sata

Avramović i Jokić, odličan tandem za kvalifikacije.
j

jelenal19

pre oko 23 sata

Jedva čekam da vidim Jokića opet u dresu Srbije.
l

laki100

pre oko 23 sata

Mihailo Petrović dobio šansu, neka je iskoristi.

Uskekruske

pre oko 23 sata

Samo jako uz Srbiju
v

vanjaaa03

pre oko 23 sata

Sa Jokićem sve odmah izgleda mnogo jače.
d

dacika75

pre oko 23 sata

Lepo je videti da se reprezentacija ozbiljno okuplja.

Ivan Tokai

pre oko 23 sata

Jokić prvi stigao, to dovoljno govori o njemu
B

Brundo

pre oko 23 sata

Protiv Švajcarske i BiH ne bi trebalo da bude problema.Krajem avgusta se igraju još dve utakmice.Mi ćemo u našoj grupi da budemo C2 i onda u avgustu igramo protiv D3 i D1.Island će, na primer, da bude D3.Protiv njega igramo kod kuće.Onda gostujemo D1.Italija će verovatno da bude D1.

Sterlings Braunfels

pre oko 23 sata

Protiv BiH u Švajcarske ne bi trebalo da imamo problema mnogo je bitan prvi krug završnih kvalifikacija u avgust pošto smo obe utakmice od Turske izgubili moramo verovatno da dobijemo najmanje tri utakmice protiv Litvanije i Italije ako ne i sve četiri pošto samo prve tri reprezentacije prolaze na svetsko prvenstvo.

jovan1111

pre oko 24 sata

Dobre igrace zvao...videcemo kako ce se snaci

Slobodan Milojkovic

pre oko 24 sata

Svaka cast nikada nisam sumnjao, kad god moze, on ce igrati za svoju zemlju...
T

Težak patos

pre oko 24 sata

Najbolji košarkaš planete, hahaha... Neki Finci ga prošlog leta odučili od košarke 😀
M

Miodrag 1

pre oko 13 sati

A koji je tvoj najveći domet u životu. Jedino i sama činjenica da si se uopšte i rodio!!!
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 1 dan

Срећно ! Никако да узмемо то злато на ЕП.
O

Ojha

pre 1 dan

Davidovac,Novak,Momirov😂

Rops

pre 1 dan

Odlična energija pres start ..
T

Tvrdjava

pre 1 dan

U basketu koliko smo losi u zadnjih par godina ,uzas,da se uradi reforma u kss

tokisa92

pre 1 dan

Mozda se desi da i oni osvoje nesto, ali tesko
Z

Zzt

pre 1 dan

Top je sto se jokic odzavo
А

Ац0

pre 1 dan

Битна је свака утакмица. Турска се 99% пласирала, остала су два места за која конкуришемо ми, Италија и Литванија. Швајцарску и Босну добијамо готово извесно, а онда за месец дана да добијемо Литванију и Италију. Били бисмо на СП , један од фаворита ако сви буду играли.
C

Cuculj

pre 1 dan

Vratite stari sajt. Ovo novo je bez veze, non stop me prebaci na drugi članak(koji je ispod) kada stisnem opciju komentari. Šta znači ovo hwdno ispid drugog. Veoma loše, ne znam da li drugi imaju isti problem.

Scaloneta

pre 1 dan

I to što kažeš a i ovaj okvir kad udjem na SP 2026 sve crno kao da sam ušao na sajt umrlice. Kapiram da je logo prvenstva na crnoj pozadini, ali nisu baš i oni sa mozzarta morali tako da upropaste.

Sasa Maksimovic

pre 1 dan

valjda ce najzad da osvoje nesto sa ovim momcima

Sale Milosavljevic

pre 1 dan

Jokić je najbolji igral svih vremena.

Valentina Kolar

pre 1 dan

Samo kad je on stigao😮‍💨
S

Saguenay

pre 1 dan

Zašto Jokić liĉno ne pozove Milana Momčilovića da doɗe u srpsku reprezentaciju. Taj momak je već oformljen igrač srpskih korena. Kakav Petrović postiẓ̌e 1 poen po utakmici.
E

E

pre 1 dan

Drago mi je sto se Jokic odazvao...idemoo
6

626262

pre 1 dan

Kako mislite Ristic kapiten?

Nadja17

pre 1 dan

pokazuje ozbiljnost i posvecenost reprezentaciji bez obzira na sve obaveze koje ima
J

Janaćko

pre 1 dan

Ne dipr, koje obaveze ima, završio sezonu u aprilu.

Bojan76

pre 1 dan

Lepo je videti da je Jokic dosao medju prvima, jer takve stvari uvek salju dobru poruku ostatku ekipe
M

Mujagic

pre 1 dan

Koliko ovakve aure i pametnih glava fali npr. fudbalskoj reprezentaciji..bravo momci, samo jako, da zgazimo ove dve naredne tekme…Podrska Alimpiju!
b

bbgarko

pre 1 dan

Samo napred momci, da pobedite ,uzmite pobedu
H

Herakke

pre 1 dan

Sta je sa Markovicem iz Mege, Djulovicem, Kusturicom, Topicem Bogdanom? Jel Guduric tu? Jel ima jios neko mladji da je mogao biti tu da se krene sa podmladjivanjem?
s

sale brat

pre 1 dan

Markovic i Djulovic su u Americi trenutno, gurovic je povreedjen , kusturica sa repkom U-17 na zavrsnim pripremama sledi svetsko prvenstvo
j

jzg

pre 1 dan

ajde konacno nesto da se osvoji sa Jokicem
d

dada82

pre 1 dan

Doncic dosao u Beograd, pokupite i njega
J

Jacika123

pre 1 dan

samo jako momci💪💪💪💪

Zoran Jeremic

pre 1 dan

Samo da se plasiramo posle ve sve biti lakse
D

Djani85

pre 1 dan

Bravo Jokara legendo, ajde momci, vi ste naša dika i ponos!
m

miki.mocart

pre 1 dan

Mislim da u Alimpijevicu dobijamo pravog trenera za buducnost Reprezentacije... dokazuje se godinama...

Vladimirmali

pre 1 dan

Valjda ce jokic ove godine postici nesto
K

KONKRETNO

pre 1 dan

Ne zanima me dok ne vidim promene na vrhu KSS.
b

bojebos

pre 1 dan

Jesi glup prijatelju. Ovo je kao oni sto su navijali protiv reprezentacije zbog Slobe.

Aleksandar Krezic

pre 1 dan

Надам се да ће подићи ниво игре од претходног европског првенства.
b

bojanboskovic

pre 1 dan

Došao Jokic. Kreće loženje na max.
p

polako...

pre 1 dan

To loženje čim igra Jokić nam se nije pokazalo kao preterano pametno prethodnih godina

Aleksandar Velickovic

pre 1 dan

Dobar trener i dobra ekipa.
B

Bilosta1

pre 1 dan

Odvratan termin za igru. Fiba genijalci.
b

bojebos

pre 1 dan

Dobro je da Jokic igra za reprezentaciju naravno, ali da li stvarno njega mora da cimaju za Svajcarsku i Bosnu?

Dramaturg89

pre 1 dan

Jokara brat najjaci! Koliko je zavoleo repku i atmosferu vezano za to neverovatno. Još Bogi i to je to!
g

gostja

pre 1 dan

u košarci smo uvek imali dobru ekipu i dobru atmosferu osim jednom kad nam je bio selektor zna se vec ko