Komentari na vest

Reket Partizan Mozzart Beta već popunjen

T

Tamara238

pre 15 minuta

ma kakvi su ovo igraciii

Sijanda Ksulu

pre 17 minuta

Solidno ali nista wow

Marko Zigerige

pre 20 minuta

Zek na 4 i Hejs na 5 jedino tu vrede za EL, njihove zamene su blago rečeno užas. Dzekiri je solidan jedino tu tako da treba još jedan kvalitetan centar a lovernj neka guli Aba ligu.
R

Ros

pre 26 minuta

Sve je to super, ali Kalates je morao da ostane za neku ozbiljniju priču!
!

!!!

pre 27 minuta

Srbija pobedjuje,partizan pobedjuje

Lakazet

pre 28 minuta

Nama ni Bog vise ne moze da pomogne
S

Salindžer

pre 28 minuta

U virtuelnom smislu da .

FiumenBG

pre 28 minuta

opet lozenje u pocetku, krene sezona , opet max borba za top 10... oba kluba.
V

Vjerujem

pre 34 minute

Da ovo vec mirise na f4. Penjaroja ce sve lepo da utegne a na nama je samo da punimo Arenu.
r

rea

pre 23 minute

Čega F4, KLS-a?
b

bad

pre 17 minuta

već je prežaljen želimir?a što se tiče f4,evo gledamo vas i slušamo zadnje 5 godine,nego nikako da ga stignete,te 13,te14,te18,te 17 to su vaše pozicije!!
J

Jovan 84

pre 35 minuta

Centri ocaj živi! Lovernj ne može da igra 2 aba ligu! Sin Jovan umislio da je ozbiljan menadžer!
S

Sima Arauho

pre 16 minuta

Zašto samo da cigani imaju Terziće juniore?!Možemo i mi Ostojine juniore?!
M

Marko206

pre 39 minuta

Da se dve ozvanici i bise odlican partizan.
Г

Гост

pre 39 minuta

Све супер, али има ли неки домаћи играч???
M

Monstrum

pre 39 minuta

Koji, bre, Peti Mils i Laprovitola, njima Sv.Sava bio razredni starešina...

Aleksandar3006

pre 44 minute

Ne znam zašto ne objavljuju ništa i šta se dešava. Ova imena što se pominju su super.
b

bad

pre 15 minuta

čekaju tebe i tvoje proverene info da bi to objavili tj pustili u etar....

Aleksandar Krezic

pre oko 1 sat

Надам се да ће ове године ростер Партизана бити бољи од претходних година.
b

bad

pre 13 minuta

pa zar to nisu bili najbolji rosteri,želimir ih selektirao,zar misliš da će fenjaroja bolje od tate??!želimir se polako zaboravlja!!
m

milos111106

pre oko 1 sat

krš igračiiiii!!!
A

Ad

pre oko 1 sat

Citam komentare i pitam se sta ovi moji navijaci Partizana lupaju,velika vecina ne svi. Kazu,tanka centarska linija,za Evro kup itd. Mozda je tanka,ali zahvaljujuci vama,koji ste svojim igracima zvizdali,psovali ih,vredjali,zbog onog "velikog trenera"koji voli samo partizan(pa za lepe parice ode u svoju prvu kucu,Panatu). Sta ocekujete,kako da igraci dolaze kod nas kada ste vi....ma sta da pisem dalje,kome,kada su ovde sve sami strucnjaci u domenu svih sportova
P

Partizan pobeđuje

pre 44 minute

Partizan ne sme da stane!
A

Aha.

pre 34 minute

Ma sta nam naprica🥴🥴🥴,kamen da zaplace kako se crvendac pretvara da je Partizanovac.
r

rale72

pre 23 minute

Ostoja ti li si?
S

Sima Arauho

pre 15 minuta

Ako si ti grobar ja sam Kinez!
q

qwer

pre oko 1 sat

Kakve gluposti ovde pisu ljudi...."Losi igraci" nam hejs,ledej,dzekiri.....3 odlicna centra..jedino ako hocete tavaresa,milutinova itd
A

Aloooooooo

pre oko 1 sat

Ako nam Zofri i Hejs budu glavni centri jos fale neke plejeve i bekove da dovedu koji igraju u timovima koji igraju Evrokup sad kazem ima da se borimo od 15 do 20 mesta,svaka cast Zofriu ali njega bre ona deca iz FMP-A naskakala,daj da vidimo koliki je budzet i koliko je napunjen za ovu novu sezonu,daj bre sta je popunjeno o cemu pricate,Zofri i Hejs ce da se nose sa drugim centrima ma daj bre koje su ovo bajke i price,voleo bi da gresis ali ne pratim kosarku od juce,ali ajde da vidimo .
B

Bari 1991

pre oko 1 sat

Cemu panika? Kao zvezdas ovo uopste ne zvuci lose, nadam se da su zvezdasi i partizanovci konacno shvatili da ipak treba iskustva u ekipi nakon ove proslogodisnje bruke vecitih. Pravice se ozbiljne ekipe.
G

Gosttt

pre oko 1 sat

Lako je uz neogranicdn budzet...

Sterlings Braunfels

pre oko 1 sat

Jedna od najslabijih centarskih linija Euroleague ako ostane tako kao što piše.
B

Blaki

pre oko 1 sat

Blizu odluke je bio Bruka, koga briga ko je bio blizu. Gleda se ko je potpisao.
D

Djape45||

pre oko 1 sat

Sezona se tek završila, negde se još i igra, ne znam da li je ijedan tim ozvaničio neko pojačanje, ne znam šta vam je čudno što Partizan nije.
D

Daren_g

pre oko 1 sat

Na zalost ovo nisu centri ni u top 15 evrolige. Ne znam odakle da pocnem i plus ajde da preskociko tavaresa... Tajs, mosez rajt, oturu...
A

Aleks GM

pre oko 1 sat

Šest visokih igrača je sasvim dovoljan broj, ne treba ni gomilati, pa da posle igrači sa malom minutažom šire nezadovoljstvo u ekipi. Ako se neko povredi na duže, onda dovesti zamenu tokom sezone. Sa druge strane, kvalitet ovih igrača je upitan, prevashodno centarske linije. I Hejs i Džekiri nemaju kvalitet za startnog centra u ekipi koja želi viši plasman. Uz sve mane, Bruno je bolji centar od Hejsa, sa njim smo imali kome da spustimo u reketu. Lovernj je odigrao loše i protiv FMP, za Evroligu je neupotrebljiv, verovatno će presedeti na tribini veći deo sezone. Sa igračke strane Smailagić bi bio bolja opcija za trećeg centra, pogotovo što šutira trojke, ali je Lovernj jeftiniji i neće se praviti lošu atmosferu ako bude sedeo na klupi. Nisam preterano oduševljen povratkom Ledeja, a bojim da ne bude podgrejana supa. Ledej je statistički imao dve odlične sezone u Armaniju, koji je imao mnogo skupih zvezda u ekipi, Bruksa, Gudurića, Šildsa, Niba, pa su opet bili izvan plej of-a obe sezone. Uzeće velike pare, a imam utisak da je više izvikan nego što donosi ozbiljan rezultat. U spoljnoj liniji ostaje da se vidi koga ćemo dovesti. Sumnjam da ćemo dovesti talentovanije igrače od ovih koje smo imali, ali nadam se da će novi igrači biti borbeniji, skromniji i da će se bolje uklapati međusobno.
t

teška priča

pre oko 1 sat

Što se proziva Hejs? Uz Ledeja, jedini proveren EL igrač među pojačanjima

Billy333

pre oko 1 sat

Na veliku žalost, centarska linija na nivou Evrokupa... Nadam se da će me njihove igre demantovati, mada sumnjam.
S

Sabago

pre oko 1 sat

Ovu ekipù,zajedno sa trenerom, ce u EL sigurno nositi pesme partizanovih navijaca !!!

djole.

pre oko 1 sat

Da kao protekle dve nosice ih do treceg mesta ali odpozadi.
R

RN

pre oko 1 sat

Ma, ne zanima me šta radi familija Mijailović i igranje menadžera od strane Ostojinog sina! Navijam da Željko uzme desetu titulu jer od Partizana nema ništa dok je limar tu.
S

SUNĐER BOB

pre oko 1 sat

Znaci navijaci partizana vise ne postoje , kad je klubu tesko odu tamo gde se nadaju da ce biti tofeja...pa ok osnujte kk zoc..klasicni nvijqci rezultata..ako
@

@SUNĐER BOB

pre oko 1 sat

Nismo navijači rezultata, nego ne volimo da nas neko ko nam je iskamčio ogroman novac, sve kolektivno pravi budalama
A

Auuu

pre oko 1 sat

Vidi koliko botovskih komentara znaci igrači od 2.5 miliona je njima malo?
?

???

pre oko 1 sat

Нисам мислио да постоје плаћени коментари на спортским вестима, ал сад више нисам сигуран
T

To je to

pre oko 2 sata

Evidentno je da se nema para svaki igrac od 2.5 miliona....
S

Sima Arauho

pre oko 2 sata

Pusti Obiliću vrane i pirinač nego kad će izborna skupština?!Da znamo kad nam Ostoja dolazi da dodjemo da ga priupitamo nešto.
b

bad

pre oko 1 sat

poznata breskvica koja rešava probleme po gradu,pazite se simona preti!!

Luka Kovijanic

pre oko 2 sata

jako jako mrsavo

Истина

pre oko 2 sata

Није направљен напредак у односу на прошлу сезону
S

Samo crno belo

pre oko 2 sata

carlik dzons i olman treba sami da igraju? bonga otisao jer je video sa kakvim amaterima ima posla u foteljama... hvala zofriju i zeku sto uopste pristaju da igraju za ovaj jad od kluba pod ovom upravom! sramota od prelaznog roka
т

танкосава

pre oko 2 sata

Жофри је гробарчина и сигуран сам да би дошао и раније да је имао понуду, али чини ми се да је Партизан тренутно апсолутна премија за њега као играча

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Spremni da izdominiraju u sezoni.
B

Biber99

pre oko 2 sata

Hejs i Dzekiri? Pa vi niste normalni... Sreca pa Ledej i Lovernj igraju za grb i navijace, inace bi nas ova nesposobna uprava ugasila do avgusta... Penjaroja vec pije bensedine dok gleda sta mu limar sklapa od rostera jad i beda
d

djurekalo

pre oko 2 sata

nekako mi je zao da ode osetkovski ucinio mi se solidan i dobar decko ,sto se tice smajlija trebao bi 1 pravi domaci koji bas voli partizan za vodju jer marinkovic to nije ! i potpisujte nesto popucat cemo od cekanja samo bla bla bla

Salleee

pre oko 2 sata

Bićemo novi asvel ako je sve ovo tačno. Auu šta rade ljudi.
B

Bilosta1

pre oko 2 sata

Mnogo ih ima, ali nisu bas dobri.
k

kinez sa tribine

pre oko 2 sata

pazi ti strucnjake iz uprave... otisao kalates otisao bonga otisao sterling braun a oni ne mogu da ozvanice nikog!! rupa u reketu nego srecna ova drzava pa imamo zeka ledeja instituciju i zofrija lovernja grobarcinu da pokriju ovu bruku i sramotu od prelaznog roka! ostoja hvala ti sto nas pravis na budale svako leto iznova i iznova dok nam se evropa smeje

Dramaturg89

pre oko 2 sata

Nema se para, nema se s' čim.
i

istina1977

pre oko 2 sata

gospodine mijailovicu da li vas je bar malo sramota? otpustate Bruna Fernanda i osetkovskog jer nemate plan, a uigravate hejsa i tanaskovica?? rasulo u menadzmentu!! jedino svetlo na kraju ovog tunela jesu povratak ledeja koji grize parket i kapiten lovernj koji jedini vredi u ovom cirkusu od rostera. penalroja nece docekati novu godinu sa ovakvim vodjenjem kluba sramota sta radite sa budzetom
M

Mirjevo

pre oko 2 sata

Znači Ostoja limaru dokle više da nas blamiraš sa ovim skrivanjem pojačanja??? Dovodiš Penjaroju a čovek veze nema rasprodali ste pola tima i sad nam Hejs i Džekiri glume elitu!! Sreća pa je Žofri Lovernj tu jedini lik koji ima partizansko srce i zna šta je klub a Zek Ledej brat naš verni se vraća da nam vadi prosek iz kanala u koji nas gurate! Uprava napolje uništitelji tradicije!!! 🤮🤮
I

Inspektor Blaza

pre oko 2 sata

Hejs i Džekiri? 😂 Pa Ostoja limaru ti nas baš praviš budalama dok puniš džepove!! Penjaroja ne zna gde je levo sa ovim rosterom. Sreća pa su tu Ledej i brat Lovernj da spasavaju obraz institucije. Željko Obradović je za ovu vašu sns upravu izmislio košarku, čovek je doktor nauka, svemirski brod za ovaj jad koji pravite!!!
K

Kkp2

pre oko 2 sata

Dajte Lapro i milsa! Na 2 Hifija i dodajte na 3 nekog silca uz briseta i savrseno! 1. karlik, Lapro, Allman 2. Hifi, Mils, Lakic 3. Silc, Briset, Vanja 4. Zek, Hvanco, Tanaskovic 5. Hejs, Wilis, Dzekiri, Lovernj Ovo bi bio savrsen tim Partizana.. Naravno ako postoji mogucnost za Bogija..
S

SUNĐER BOB

pre oko 1 sat

Nije tebi lako...
g

gtr beograd

pre oko 2 sata

ostoja mars iz partizana!!! unistio si sve sto je vredelo, sklapas tim ko na pijaci dok penjaroju niko ne pita nista!!! samo ledej i lovernj vrede u ovom jadu, ostalo je sramota. zeljko obradovic je bog otac kosarke, sa njim smo bili strah i trepet a sad smo rupa. zoc je institucija!!! 🖤🤍
R

Realni Grobar

pre oko 2 sata

Kakav amaterizam od uprave, ovo je bolno gledati. Penjaroja će dobiti otkaz do novembra sa ovakvim izborom igrača. Svaka čast Ledeju i Žofriju, oni su jedini nivo Partizana. Željko je za sve vas nedostižna galaksija, najveći ikada koji je držao časove košarke celoj Evropi dok vi brojite sitninu!!! MUK
R

Rectify1995

pre oko 2 sata

Fali ovde još mnogo toga, pogotovo za odađivanje posla u ABA.

Ilija

pre oko 2 sata

Mnogo su pukli na ovog Hejsa
B

BedeBednePrislonica

pre oko 2 sata

Lovernju dati jos godinu dana ugovora ako istetovita grb i na drugoj ruci... Penjaroji ugovor do 2030 pa kada ga budemo raskidali da nas vise kosta. Zeljko stvara limar unistava.
r

rea

pre oko 2 sata

Čekajte, Partizan je popunjen sa 3 centra i 3 četvorke, a Zvezda prošle godine nije bila popunjena sa 5 centara i 4 četvorke i još 2 igrača koja mogu da uskaču na 4 po potrebi? Zanimljivo... Partizanu apsolutno treba još jedan centar na ova 3, Lovernj je na ivici upotrebljivog i to mahom u ABA ligi, ili u EL kao treći centar kada je neko od prva 3 centra povređen. I to ne da Partizanu treba centar, nego treba centar minimum kvaliteta Hejsa, a da je malo drugačiji tip igrača.
B

Bljuc

pre oko 2 sata

Kojih pet centara? Pa dovodne su jeftine zamene jer su bili povredjeni, a uporedjujes Dzekirija Ovog novog sa Plavsicem jel?
S

Sampion Evrope 92

pre oko 2 sata

Apaolutno treba prvi centar, ne znam sta se desava sa Aleksom Lenom iz Reala po meni brutalan igrac.
G

Gostiona

pre oko 1 sat

Zaista si u pravu… Zamisli ti kako je ta Zvezda bezobrazna… Pocnu sezonu sa povredjenim Bolombojem, gde se zna da ce propustiti barem prvu polovinu sezone. Rivero se povredi u 2.mecu, takodje visemesecno odsustvo. Ostanu sa Izunduom kom je to debitantska sezona u el i Plavsicem koji nije ni za evrokup, a ne el. I oni se usude da u takvoj situaciji dovedu centra od 35 godina… Bezobrazluk epskih razmera… Trebalo je da budu izbaceni iz el nakon tog poteza
@

@Bljuc

pre oko 1 sat

Jeftina zamena startni centar Monaka. Pet centara su Bolomboj, Motiejunas, Rivero, Izundu, Plavšić. Možda sam nekog zaboravio, neka me ispravi rea. A Plavšić, reprezentativac Srbije, sigurno nije mnogo daleko od gotovo penzionisanog Lovernja
Z

Zaključak

pre oko 2 sata

Evidentno je da se nema para
П

Па...

pre oko 2 sata

...сурова реалност, још једна бачена сезона 😂😂😂

Valentina Kolar

pre oko 2 sata

Znači još uvek se ništa ne zna konkretno!?
P

Patty Mills 1945

pre oko 2 sata

1/2: - Carlik, Laprovitolla, Nowell, Mills, Allman 3: - Brissett, Vanja, Lakić, Nakić 4/5: - Leday, Omoruyi, Hayes, Jekiri, Willis, Tanasković, Lovernj
B

Buaahhh

pre oko 1 sat

Evrokup 1/16 finala domet i neki poput Burse da te opeglaju vec tada.
i

idemoooo jako

pre oko 1 sat

Laprovitola je bio u prici ali nema NISTA od te price. 100% provereno
T

To je taj

pre oko 2 sata

To je taj neograniceni budzet odma kupujes najskuplje
m

majster

pre oko 2 sata

Bas dobra imena se spominju za partizan
I

Infrg

pre oko 2 sata

Obrni okreni slabiji tim nego prosle godine
N

Nemanja Lazić

pre oko 2 sata

Ništa posebno neće napraviti
T

Toliko

pre oko 2 sata

Doveli igrača koji ne zna usta da zatvori.
Z

Zeno

pre oko 2 sata

U narednih 10 dana saznajemo šta je od napisanom u ovom tekstu istina a šta je mšta i želje. Nisam prevelik optimista da će sportski sektor uspeti dogovoriti dolazak onih igrača koje žele. Svi klubovi imaju želje i novac ali kvalitetnih igrača na Europskom tržištu je nedovoljno pa izlaz traže u isluženi igračima iz NBA. Moja želja je da Partizan angažuje uz Tanaskova još Smailagić i Kostu Kondića kako bi imao kvalitetne ivrače i za takmičenje u domaćem prvenstvu i kupu