Komentari na vest

Reket Partizan Mozzart Beta već popunjen

XavieRS

pre 2 dana

Rada sport klub: ostoja, nagomilalo se centara..
A

Ad

pre 3 dana

@Sima Arauho. Druze,za tebe sam ne samo navijac Partizana,vec taj grb nosim u srcu od kako sam progledao. Nisam ja seljacina kao ti,pa sa sedim i mlatim gluposti ovde samo da bih ispao navodno pametan ili nekome smesan. Izgleda da se tezina tvog mozga moze meriti u gramima. I ajde otpizdi sa nasih vesti,komentarisi tvoju zvezdanu
A

Ad

pre 3 dana

Da odgovorim onom kre...enu s
K

Keyboard Warrior

pre 3 dana

Čekaj, ja ne znam ko je ovde lud, a ko se samo pravi? Oslabljena centarska linija, oslabljena pozicija na krilu, a da ne pominjem osakaćenju bekovsku liniju. Da je Limar doveo makar Armani Bruksa, pa da krene polako u rebilding na perimetru, ovako živ nisam ko će da nam da nam bude glavni košgeter u timu!?
A

Ad

pre 3 dana

Pa veliki trener. Zeljko Obradovic,onaj isti koji nas ostavio kao krseve i pobegao. Onaj isti koji je samo Partizan voleo i voli,pa ode u svoju prvu ili drugu kucu,Panatu. E on ce nam biti glavni bek suter,jer nas je dovoljno isutirao 4 god,pa moze i jos. A vi mu i dalje klicite,klanjajte mu se. Za mene je olos,iako ne volim ni Ost
A

Ad

pre 3 dana

Svi upiru prstom u Ostoju za proslu,pretproslu sezonu,delimicno su u pravu. Ali niko,cudo jedno,ne pomenu onog finog,dobrog,velikog trenera koji je iz ljubavi otisao u panatu,a taj isti fini godp
M

Milun

pre 2 dana

Pa zar pred.kluba gosn Mijailović nije rekao da ne može ŽO da produži ugovor zato što i njemu ističe mandat pa bi to bilo neozbiljno. A u međuvremenom produžio Penjeroji, dovodi igrače itd. Ja ne mogu da verujem da ovde ima ljudi koji imaju pozitivno mišljenje o limaru ne bitno da li su botovi ili ne. Svi gledaju trenutno, ali vratite se malo unazad i prisetite se gde je bio Partizan i sta je igrao dok Žoc nije došao, ko je vratio Partizan u Evroligu, ko je napunio Arenu, koji su to navijači plaćali najskuplje karte u Evropi da bi gledali svoj klub, zbog koga su dosli sponzori i povecao se budzet kluba od 2021, zbog Ostaje???

Asani Avni

pre 3 dana

VIDECEMO KAD POCNE SEZONA

Aleksandra1994

pre 3 dana

šta fali Plavšiću? Eno ga selektor pozvao u reprezentaciju, a vama ne valja. Alimpijević izgleda ima drugo mišljenje od vas, koji ste ga škartirali i poslali na pozajmicu, a radi se o nosiocu medalje, do duše, ni krivom ni dužnom

Malilija031

pre 3 dana

Eee sad partizan gazi jace nego ikad
P

Predrag Petrovic

pre 3 dana

bice vrlo interesantna nova sezona videcmo kako ce kocikce da se sloze

sikm1

pre 4 dana

pravi se ozbiljan tim.
K

Kuki2121

pre 4 dana

ETO I JA TO PRICAM
D

Dexyco

pre 4 dana

Sta bi od one Ostojine price o pravljenju domace osnove? Sta bi sa izjavom da su vec potpisali dva Srpska igraca? Ako je Tanasko jedan , ko je onda drugi? Dal je ovde iznosenje neistina postalo izgleda svakodnevnica u nasem drustvu. KKP dokle god u klub na kljucnim pozicijama ne dodju ljudi od integriteta i ljudi iz kosarke i dok se ne uspostavi dobro poznat sistem bice objektivno neozbiljan klub koga ce neki polovnjaci da deru kako stignu . Ako vec ne znaju da izgrade taj sistem, odnosno da vrate stari sistem , sa domacom osnovom, mladim talentima i strancima kojima ce KKP biti odskocna daska , nek vide kako to rade Zalgiris, Valensija npr. Ovako dovodicemo razne Vilise, igrace od 35 + poput Milsa itd. itd. Menjace se igraci ko na traci, bez ikakvog reda. KKP je u Duletovo vreme igrao final four sa najmanjim budzetom, a ovi strucnjaci sa top 8 budzetom u celoj Evropi tek 16. Bar kad bi preuzeli odgovornost i otisli iz kluba.
U

U principu...

pre 3 dana

...me ne interesujete previše kao navijača Crvene Zvezde, ali morali bismo više da razvijemo tu famu oko Duška Vujoševića i kako je on igrao u Evroligi sa malim budžetom. Upoređivati ovu Evroligu sa onom ligom tada je kao da upoređuješ ABA ligu i KLS. Tada su u svakoj ekipi bili po 2 ili 3 stranca, a sada ekipe imaju po 15 stranih igrača, nisu mladi odlazili kao danas u NBA i NCAA, igrali klubovi poput Brose Basketa, Prokoma, itd., turci imali dva kluba ozbiljna, španska košarka nije bila ni blizu ovom nivou, a budžeti desetostruko manji kod svih ekipa. Tako da prestanite da se bavite prošlosti i gledajte malo realnije na trenutno stanje u evropskoj košarci...navedu pet igrača, mladih, koji imaju neki kvalitet da budu u 12 , za prvu petorku neću ni da te pitam jer takvih nema, naravno ukoliko se želi neki rezultat...
O

OptimusPrajm

pre 4 dana

Biće veoma interesantna nova sezona u Euroligi
O

Opp

pre 4 dana

Za top 10 ili 8 EL jako tanko, Hejs i Džekirui su dobere opcije, ali za rezervnog centra, Lovernj može da bude faktor ali samo u Aba i Kls, u EL, nikako, fali ovde jedan ozbiljan centar, kao prva opcija u EL...i na 4 ništa posebno, ako već jurimo neki plej of...ne miriše na dobro sledeća sezona, prema ovome, do sada
S

Slavuj

pre 4 dana

@bljuc. A šta fali Plavšiću? Eno ga selektor pozvao u reprezentaciju, a vama ne valja. Alimpijević izgleda ima drugo mišljenje od vas, koji ste ga škartirali i poslali na pozajmicu, a radi se o nosiocu medalje, do duše, ni krivom ni dužnom.
F

Fanste933

pre 4 dana

ledej i treba da se vrati i mnogi tu pripadaju

Rops

pre 4 dana

Ova pojacanja oba vecita kluba su u rangu za kls ligu pa spsrtak je doveo bolje igrace. .
n

nica25

pre 4 dana

Slabo je to za evrlligu ali je zek dobar igrac.

Vukasin Nikolic

pre 4 dana

zek je dobar igrac super je sto se vratio
Z

ZvonkoZvonko

pre 3 dana

Još se nije vratio....naši već pričaju kako je sad problem ugovor Parkera i Miltona...što i jeste ...pričali su samo da bi odlagali lošu situaciju....dok oni reše ovo oko ove dvojice,Zek ode dalje,nije lud da čeka
u

user7575

pre 4 dana

Slabo je to za evroligu jos se ovaj sinoc povredio!
M

Mandžara

pre 4 dana

Ipak nedostaje stabilniji prvi centar. Ova hiperprodukcija pojačanja koja su solidna ne može da isporuči rezultat koji navijači očekuju. S druge strane, imamo kapitena koji bi morao da napusti kormilo, jer nije pokazao ništa od svog "spektakularnog" povratka. Voleo bih da Osetkovski ostane, jer je zaista pokazao da može da doprinese timu. Karlik je definitivno epicentar tima i to mi se jako dopada, te bi shodno tome i pojačanja trebalo da budu kvalitetnija. Ostalim momcima se zahvaliti na svemu i da se sportski sektor uozbilji i nađe dostojne momke za jednog velikana kao što je Partizan. Sportski pozdrav!

wizard 1987

pre 4 dana

dok ne potlisu nista nije sigurno...i Bruks jw bio tu pa odleprsa
i

iveljaaa

pre 4 dana

Moglo bi ovo da funkcionise jako dobro
R

Riki97

pre 4 dana

dobre igrqce su doveli videcemo stq ce biti na terenu sledece sezone.

Acaredstar1

pre 4 dana

zato nam je kosarka i otisla u aut jel ni jedno domace prezime nemano
P

Peki30

pre 4 dana

Nikakav napredak ne moze ovom metodom 6 odlaze, 3 ostaju biti napravljen! S ovim Ostojom nikad srece, dovodis lovernja, pustas brunu i masa drugih nelogicnosti. Zato su otisli i Zeljko i Savic, klub je postao ko autobuska stanica, nikakve stabilnosti, jezgra i nukleusa tima, samo menjaj i lose i dobro, sustina je postala da se svake sezone promeni pola tima, nista dobro to ne moze doneti.. a taman se izgradila ova ekipa fino i uspostavila hemija i oni ponovo sve ruse i jovo nanovo... Ostoja odlazi
A

ABBA

pre 4 dana

Upravo je zoc zahtevao da se promeni ceo tim.Zar ne?
M

Mile led

pre 4 dana

Ovo je svet jos nije video. Da neko ima 26 igraca, 5 trenera i pet strucnih stabova na platnom spisku i to sve u jednoj sezoni na racun gradjana Srbije.. Jos kada se na sve to doda i finansiranje eksp sudija i dnevnice za tapsace na utakmicama dolazimo do inpozantne cifre i budzeta od preko 50 miliona evra.
m

mr.Š

pre 4 dana

isto pričam danima,ali oni kažu neka ga,naše to partizan,znamo svi,miljenik vlasti,eto lupaju mi minuse,pa gde ja grešim ili lažem!
Z

ZvonkoZvonko

pre 3 dana

Jel to misliš na Zvezdu.
k

kako gospodo novinari?

pre 4 dana

Više nema mrzitelja srpske dece Želimira, a Srba je sada još manje. Kako to?

Slavko61

pre 4 dana

A prošlu sezonu počeli sa jednim centrom
b

bad

pre 4 dana

ko je kriv ovaj što davao pare ili ovAj što pravio ekipu?
@

@

pre 4 dana

Ovo je sve nezvanicno, imamo Zofrija i Dzekirija , koji treba da budu rezerve.
Z

Zdv

pre 4 dana

Prošle sezone do odlaska Željka nije bilo para za pleja i centra Ostoja muljao i izvlačio se
N

Nenica

pre 4 dana

svi su odlicni bice dobra sezona

Steksus123

pre 4 dana

Uu svidja mi se sto nisu velika ocekivanja navijaca kao kod Zelimira, znaci da ove sezone idemo na F4. Videcetee
b

bad

pre 4 dana

opet si ovlažio?

Zika Zika

pre 4 dana

Dobri potpisi..

bugarinov

pre 4 dana

Imamo odlican reket, ajmo CRNO BELI!!!
B

Baba sera

pre 4 dana

A sta radi klempavi sportski direktor ? Cirka negde u ladovini i glumi nekog bitnog lika. Ostojin sin mu šefuje dok on plamudi.
S

Slavuj

pre 4 dana

@ baba sera. Kakva je razlika između Terzinih sinova i Ostojinog sina? Dakle negdje djeca mogu koristiti poziciju oca i ugrađivati se u sve transakcije između CZ i OFK-a, a Ostojin sin smeta.

Nemanja Matic

pre 4 dana

Sta, da se drugo ocekuje od partizana...

ZovuMeKirbi

pre 4 dana

Tim polako dobija konačan izgled.
R

Realni navijač

pre 4 dana

Pitanje za sve poklonike lika i dela ŽOCIKE:Koliko smo to u njegove prethodne 3 sezone bili konkurentni? 13-15 mesto.Dokle više ta kukumavčenja,čovek bio 4 sezone,3 od te 4 smo tavorili ispod crte i gde vi tu vidite konkurentnost?Samo su njegove i Ostojine izjave bile slatkorečive,hvatali nas na foru i prodavali nam maglu.Bolje da imamo osrednji tim,nego da se na prazno ložimo na naučnu fantastiku
p

pravi navijač

pre 4 dana

Vi realni i kada postavljate pitanja lažete - dok je Željko bio u EL sa Partizanom bili smo, redom: 6, 11 i 12, a ovu sezonu nije završio. Neuspešno, mada će neki reći skroz realno za klub kakav je Partizan. A ti koji naglašavaš da smo se motali oko trinaestog i petnaestog mesta si navijač Partizana koliko i dejan anđus
s

samo

pre 4 dana

Tacno,nije zavrsio sezonu,ali bio je 16.kad je otisao.
@

@samo

pre 4 dana

Bio je i pretprošle na dnu pa je završio dvanaesti, a ne petnaesti. A i sa šesnaestim mestom prosek mu je 11,25, što je realnost Partizana (i Zvezde). Da ne pominjemo da je sezona 2022/23 daleko najuspešnija sezona srpskog kluba još od 2010.
k

kkemt

pre 4 dana

unutrasnja linija bez kosgetera. ne valja
S

Sladja969

pre 4 dana

Videce se na kraju prelaznog roka
B

Boki08pppp

pre 4 dana

Ovu Ekipu koda da Djeca sklapala. Igrace +35 se dovode. Mesto Asvela zauzimamo zadjne. Nema nade. Lose se radi u Partizanu Hayesa za Brunu zameniti je suludo. Washingtona pustiti.....Svaku Sezonu menjati Rooster smesno.
P

Promene

pre 4 dana

Stigao je novi trener i treba da sklopi tim kako on smatra. Kada je dosao Obradovic zadrzao je samo tri igraca iz prethodne sezone.
D

Dobar suter

pre 4 dana

Morali su samo Vasingtona zadrzati
@

@Promene

pre 4 dana

Koja zamena teza, užas. Pa kad je došao Obradović budžet je mnogostruko porastao i normalno da se promenio kompletan tim
T

Teze

pre 4 dana

@@Promene A usput je sa tim velikim budzetom promenio tim jos jednom, kada je zadrzao samo Koprivicu. O kakvim zamenama teza pricas covece, progledaj i videces istinu.
@

@Teze

pre 4 dana

Vidim da je Željko Obradović u Panatinaikosu, a u Partizanu Ostoja Mijailović i Miško Ražnatović, to je bolna istina.
i

ivi

pre 4 dana

Opet isto, 100 stranaca za velike novce, nije suština ući čak i na f4 sa ovakvim timom (SF). Opet nemaju ni malo sluha za neke igrače koji su naši. Kako je moguće da se nema para za Mihajla Petrovića, Smajlagića, Stefanovića, Miluitinova, Drezgića, Barnu, Avramovića i mnoge druge momke koji su na nekim koledžima,...Kao ovi propalio ameri sa od 2 do 6 poena po utakmici, slučajnom blokadom i asistenciojo prave razliku, a troše cca 25 mil. OBUSTAVITI BUDŽETSKE ODLIVE ZA OVU NAMAENU, prodali sno rudnike i vodu za manje para,...
M

Mrek Nemanjic 3

pre 4 dana

Sasvim solidan reket,pojacati bekove i pleja 1 krstenog i odlicno
.

..

pre 4 dana

Samo neverovatno naivan čovek može da veruje da će Partizan posle odlaska Željka Obradovića biti ikako konkurentan za bilo šta. Zašto? Pa zato što Ostoja Mijailović i njegov sin sigurno nemaju funkcionalan sistem kako se sastavlja roster, ljudi nisu iz košarke. Sad će Miško Ražnatović da im uvaljuje šta hoće a ovi će samo da klimaju glavom, jasno vam je dokle će to dovesti. I da, naravno da je bilo grešaka i kod Željka Obradovića i Zorana Savića ali je bilo i dobrih pogodaka, uostalom to dokazuje četvrtfinale EL i za dlaku ne odlazak na F4, kao i dve osvojene ABA lige posle 10 godina i sa 1. rosterom (Panter, Ledej, Lesor, Egzum, Naneli, Avramović, Smajlagić itd.) i sa 2. rosterom (Karlik Džons, Tajrik Džons, Bonga, Sterling Braun, Vašington, Marinković, Lakić itd.), ovaj potonji sastav se pokazao da je greška u ljudskom karakteru jer su digli pobunu oko plata i rasturili i svlačionicu i tim).
K

Konkurentan tim

pre 4 dana

Kako smo to bili konkurentni 4 sezone ako smo samo jednom dosli do play off-a, a to sta bi bilo kad bi bilo zaboravi. Sa tim konkurentnim timom nas je Zvezda isprašila sa 9:0 i ti to zoves konkurentnim.
.

..

pre 4 dana

@ Morate da shvatite da je nemoguće da Partizan i Crvena zvezda stalno ili često igraju četvrtfinale i da prestanete da živite u iluziji da smo bolji od drugih klubova. Nismo. Uvek će biti bolji Real, Barselona, Olimpijakos, Panatenaikos, Fenerbahče i još puno klubova uvek može da ima sjajnu sezonu od Efesa, Monaka, Žalgirisa do Pariza, Hapoela, Valensije ili Bajerna. Realan uspeh je da naši klubovi uđu u to četvrtfinale jednom u 5 godina, sve ostalo je nerealno. Tim Partizana o kojem govorite i koji je gubio od Crvene zvezde bio je bez Lesora, Egzuma, Madara, Papapetrua koji su otišli a sa novim igračima koji su bili promašaj Kaminski, Doužer, Bruno Kaboklo, Džejlin Smit uz one koji su ostali Panter, Ledej, Naneli...Zato su i bili posle svi zamenjeni, nisam rekao da nije bilo grešaka pod Željkom, bilo ih je, kao što one postoje u svakom klubu na ovom svetu, ali sam pisao koje su bile i dobre stvari. Ovo sada bez Željka samo sa Ostojom Mijailovićem koji je privrednik a ne sportski radnik, ja mislim da ćete se iznenaditi koliko će biti loše, zato vas i upozoravam na vreme da ne budete baš toliko naivni.
d

djuka2025

pre 4 dana

malo jaci od kisele vode... sa ovim timom moze samo jos gore

Mirko Boc

pre 4 dana

Slaba centarska linija
M

Markusss

pre 4 dana

Nije ovde pitanje samo budžeta i Željka. Tačno će se videti na kraju prelatnog roka koliko samo nedostaje Savić i ostatak sportske sekcije.
m

milan.gudovic

pre 4 dana

Sav istroseni otpad zavrsi u Partizanu i Zvezdi zbog velikih para koje im daju .... nikad se nece opametiti.

sxomy

pre 4 dana

Peti Mils bi bio dobro pojacanje, samo pitanje je koliko bi mogao da pomogne u ovim godinama
R

Rezzapereca

pre 4 dana

Partizan za sad deluje slabije nego prosle sezone
s

spitfire

pre 4 dana

sav miskov otpad zavrsice u partizanu nece biti ni evrpkup vec liga sampiona ekipa
S

SAMO UDRUZENI SMO JAKI

pre 4 dana

Dajte nase komentare ,komentare pravih navijaca Partizana !
!

!!!

pre 4 dana

Udar na penzionere Srbije
C

Coa Yea

pre 4 dana

Retko glup komentar
o

ova sezona

pre 4 dana

ce pokazati da je vreme da ides, sve se svalilo na Zeljka, a sad kad nema Zeljka tek ce pokazati kolko ne znas i da je veme da ides..... Ovo do sada je smesno, idi dok je vreme, i ovako ne smes da se pojavis u areni, to nijedan predsednik nije doziveo tolko dugo kao ti!
b

bad

pre 4 dana

ako misliš na želimira eno ga u Atini,i prisno se smeje breskvicama tj vama iz opozicije na čelu sa vašom najvećom legendom sekačem ženinih automobila....
g

gosti iz Nisa

pre 4 dana

znaci na 5 idemo sa dzekerijem, hejsom i lovernjom? na 4 sa Vilisom, Tanaskom... Znaci reko jedan covek njet, ne moze da gleda vise iste budzete....sta da ocekujemo, nista. a imamo i jednog pacova koji ne sme u halu da udje, a tek kako ovo izgleda, tesko da ce doci.
b

bad

pre 4 dana

zar u Niš nije Radnički,zar u Radničkom nisu netovi kompanjoni,kada je njet davao pare za lesore,pantere,egzume,parkere,miltone i tada je bilo njet ili šečerko naš?
n

nis i samo nis

pre 4 dana

Zivela gradska opstina Medijana, jedini slobodna u drzavi Srbiji.. A kad smo kod Radnickog to je tek otet klub!
A

Ahaahhahah

pre 4 dana

@bad-čerlanka-redmonde 🤣🤣🤣🤣🤣🤣,sta trokiras🥳🥳🥳
K

KO NAS DELI ,KO NAS NISTI

pre 4 dana

Pravi Partizanovci podrzavaju ovu upravu ovaj roster za razliku od pljuvaca i krtice profiterske !
S

Skocajic

pre 4 dana

Jos da vidimo sta ce biti za Miltonom I gore dole to je to. Dzouns, Laprovitola, Mils, Olden, Lakic, Nakic, Tanaskovic, Ledej, Vilis, Dzekiri, Lovernj, Hejs...(Marinkovic)
N

Nenad B.

pre 4 dana

Tim za 19. mesto u EL i 6. u ABA ligi. Za domaća takmičenja nemamo ni za petorku, znači duplo golo (KRK i KLS). P.S. "E moj Žoc"?
i

ivi

pre 4 dana

Mi smo kosarka i niko vise NAPRED PARTIZAN

Realan lik

pre 4 dana

Sta je sa Pokusevskim?

Nadja17

pre 4 dana

To je vazno jer stabilan reket cesto predstavlja osnovu jakog tima
U

Udruzeni smo mnogo jaci

pre 4 dana

Nadja samo nas sloga spasava ! Dalje od profitere ,pljuvace krtice i idiote ! Ovo je nas Partizan nasa DIKA !Dosta nam je Trojanaca ,janicara i huligana .PUNIMO ARENU I KO JEDAN HUK ,REZULTATI CE DOCI !

Bojan76

pre 4 dana

Deluje da je Partizan najveci deo posla pod kosem vec zavrsio

Stevan

pre 4 dana

Nisu losi igraci. Videcemo
M

Miloslegenda

pre 4 dana

Okej je sve ako mene pitate
Z

ZASTO PROFITERI KOLO VODE

pre 4 dana

I prave navijace ! A pljuvace uvek ima i ima ce ,profiteri .
G

Gost VI

pre 4 dana

Kod Željka je Partizan počinjao sezone sa kombo bekovima umesto pleja i univerzalnim krilnim centrima umesto pravih centara i nije bilo ovolikog kukanja na sastav tima. Rezultate znamo. Sadašnji trener je pokazao da igra sa igračima na mestu koje je primarna pozicija tom igraču i da zna da pronađe mesto svakom igraču. Projektovana unutrašnja linija Hejs, Džekiri, Lovernj je dosta dobra, uz uslov da se dovede još jedan dobar centar ili dva dobra krilna centra. Bruno je dobar centar, ali je nervozan kao i Tajrik Džons i više prave štetu nego što koriste timu. Trebalo bi dovesti Miletića koji je relativno mlad,,poznaje sistem i mnogo bi koristio u domaćim kupovima.
Z

Zalizani71

pre 4 dana

Miletic je super momak Ali nije za EL nivou.
C

Coa Yea

pre 4 dana

I sta kažeš za Željka,znaju se rezultati!? Pa samo korak od F4...sitnica.

Sterlings Braunfels

pre 4 dana

Jel pratiš ti uopšte ili samo ostavljaš komentare Miletić otišao u Liban da igra košarku.
G

Gost VI

pre 4 dana

Odgovor Sterlingu Miletić je potpisao za libanski klub ugovor na dva meseca. Njegova izjava da će po povratku razmisliti gde dalje.
D

Dejan23

pre 4 dana

ocaj igraci sta je ovo??
T

Tamara238

pre 4 dana

ma kakvi su ovo igraciii
b

bad

pre 4 dana

crni,beli,smedji,ima po neki šatiran i tako,a što pitaš?
P

Pravi Partizanovci stite svoje

pre 4 dana

TO SU NASI IGRACI AKO TI SE NE SVIDJAJU , MENJAJ KLUB ! Ziveo nas Psrtizan !!!
C

Change

pre 4 dana

@Pravi Partizanovci stite svoje Radije bih da menjam upravu.

Sijanda Ksulu

pre 4 dana

Solidno ali nista wow

Marko Zigerige

pre 4 dana

Zek na 4 i Hejs na 5 jedino tu vrede za EL, njihove zamene su blago rečeno užas. Dzekiri je solidan jedino tu tako da treba još jedan kvalitetan centar a lovernj neka guli Aba ligu.
R

Ros

pre 4 dana

Sve je to super, ali Kalates je morao da ostane za neku ozbiljniju priču!
!

!!!

pre 4 dana

Srbija pobedjuje,partizan pobedjuje
b

bad

pre 4 dana

živeo šećerko i naš ugnjetavani paćo,opozicija naša,miljenik svi vlasti,ŽIVEO!!

Lakazet

pre 4 dana

Nama ni Bog vise ne moze da pomogne
S

Salindžer

pre 4 dana

U virtuelnom smislu da .

FiumenBG

pre 4 dana

opet lozenje u pocetku, krene sezona , opet max borba za top 10... oba kluba.
Z

Zmaj udara repom

pre 4 dana

Kakvo crno loženje. Ekipa na nivou Evrokupa sem Karlika i Ledeja. To što će Andjus i slični ponovo da prodaju priču o Partizanu kao jakom klubu koji je doveo vrhunska pojačanja može da proguta samo neko sa IQ-om broja cipela. Samo pogledati šta dovodi Zvezda, a šta Partizan. Ali dobro, sve će se ovo jednom lane zvati.
b

bad

pre 4 dana

zmaje...hoće svi se nadamo,samo da vas ne slušamo da kao strine kukate,tvoj komentar tako i zvuči ko strina neka si,a ti lani, ne zaboravi da je tvoj klub vojno zlo jugoslovensko,to ti zapamti i uvek misli na steau....
Z

Zmaj udara repom

pre 4 dana

@Bad Steaua je više pandan Crvenoj Zvezdi nego Partizanu jer u SFRJ Zvezda je bila ubedljivo najprivilegovaniji klub. Ne znam koliko godina imaš i da li ti nešto znači pojam "Zvezdina proleća". Ne zvučim ja kao strina već sam samo realan. Uostalom, neke ljude možeš da zavaravaš svo vreme, sve ljude možeš da zavaravaš neko vreme, ali ne možeš sve ljude da zavaravaš svo vreme. Nadam se da ti je jasno.
V

Vjerujem

pre 4 dana

Da ovo vec mirise na f4. Penjaroja ce sve lepo da utegne a na nama je samo da punimo Arenu.
r

rea

pre 4 dana

Čega F4, KLS-a?
b

bad

pre 4 dana

već je prežaljen želimir?a što se tiče f4,evo gledamo vas i slušamo zadnje 5 godine,nego nikako da ga stignete,te 13,te14,te18,te 17 to su vaše pozicije!!
@

@vjerujes

pre 4 dana

da mirise na f4 kupa mire skoric
m

ma nemoj

pre 4 dana

Opet vam mirise? Izgleda da vam culo mirisa godinama ne radi kako treba, bice da je od korone.
A

Ahahaahahah

pre 4 dana

@bad-redmonde-čarlenka🤣🤣🤣🤣🤣 a vi 80 godina ne mozete da upisete pobedu u top8🥳🥳🥳
P

PODRZIMO PARTIZAN ,NAS JE

pre 4 dana

BRAVO SAMO OPTIMIZAM ! DALJE OD PROFITERE ,IDIOTE
b

bad

pre 4 dana

ahahaha koliko trofeja vi imate za te 2 nevažeće pobede,daj reci mi molim te,dok imaš snake?
J

Jovan 84

pre 4 dana

Centri ocaj živi! Lovernj ne može da igra 2 aba ligu! Sin Jovan umislio da je ozbiljan menadžer!
S

Sima Arauho

pre 4 dana

Zašto samo da cigani imaju Terziće juniore?!Možemo i mi Ostojine juniore?!
M

Marko206

pre 4 dana

Da se dve ozvanici i bise odlican partizan.
Г

Гост

pre 4 dana

Све супер, али има ли неки домаћи играч???
M

Monstrum

pre 4 dana

Koji, bre, Peti Mils i Laprovitola, njima Sv.Sava bio razredni starešina...

Aleksandar3006

pre 4 dana

Ne znam zašto ne objavljuju ništa i šta se dešava. Ova imena što se pominju su super.
b

bad

pre 4 dana

čekaju tebe i tvoje proverene info da bi to objavili tj pustili u etar....

Aleksandar Krezic

pre 4 dana

Надам се да ће ове године ростер Партизана бити бољи од претходних година.
b

bad

pre 4 dana

pa zar to nisu bili najbolji rosteri,želimir ih selektirao,zar misliš da će fenjaroja bolje od tate??!želimir se polako zaboravlja!!
V

VERUJEMO U BOLJE SUTRA

pre 4 dana

Sigurno ce biti bolji ,mnogo bolji
m

milos111106

pre 4 dana

krš igračiiiii!!!
A

Ad

pre 4 dana

Citam komentare i pitam se sta ovi moji navijaci Partizana lupaju,velika vecina ne svi. Kazu,tanka centarska linija,za Evro kup itd. Mozda je tanka,ali zahvaljujuci vama,koji ste svojim igracima zvizdali,psovali ih,vredjali,zbog onog "velikog trenera"koji voli samo partizan(pa za lepe parice ode u svoju prvu kucu,Panatu). Sta ocekujete,kako da igraci dolaze kod nas kada ste vi....ma sta da pisem dalje,kome,kada su ovde sve sami strucnjaci u domenu svih sportova
P

Partizan pobeđuje

pre 4 dana

Partizan ne sme da stane!
A

Aha.

pre 4 dana

Ma sta nam naprica🥴🥴🥴,kamen da zaplace kako se crvendac pretvara da je Partizanovac.
r

rale72

pre 4 dana

Ostoja ti li si?
S

Sima Arauho

pre 4 dana

Ako si ti grobar ja sam Kinez!
b

bad

pre 4 dana

aha...ta vaša mantra ako neko nešto kaže,vidi,primeti,a da je istina i sugeriše,znaš on je odmah bot,Zvezdaš i to,vi ste aha oličenje poštenja,pravde...živ bio!
A

Aha.

pre 4 dana

@bad Nebi nas zacudilo da si ti ovo napisao pa sam sebi odgovaras,providan si malisa.
q

qwer

pre 4 dana

Kakve gluposti ovde pisu ljudi...."Losi igraci" nam hejs,ledej,dzekiri.....3 odlicna centra..jedino ako hocete tavaresa,milutinova itd
A

Aloooooooo

pre 4 dana

Ako nam Zofri i Hejs budu glavni centri jos fale neke plejeve i bekove da dovedu koji igraju u timovima koji igraju Evrokup sad kazem ima da se borimo od 15 do 20 mesta,svaka cast Zofriu ali njega bre ona deca iz FMP-A naskakala,daj da vidimo koliki je budzet i koliko je napunjen za ovu novu sezonu,daj bre sta je popunjeno o cemu pricate,Zofri i Hejs ce da se nose sa drugim centrima ma daj bre koje su ovo bajke i price,voleo bi da gresis ali ne pratim kosarku od juce,ali ajde da vidimo .
B

Bari 1991

pre 4 dana

Cemu panika? Kao zvezdas ovo uopste ne zvuci lose, nadam se da su zvezdasi i partizanovci konacno shvatili da ipak treba iskustva u ekipi nakon ove proslogodisnje bruke vecitih. Pravice se ozbiljne ekipe.
S

Svi popuju svi blate drugog

pre 4 dana

Jedan objektivan
G

Gosttt

pre 4 dana

Lako je uz neogranicdn budzet...

Sterlings Braunfels

pre 4 dana

Jedna od najslabijih centarskih linija Euroleague ako ostane tako kao što piše.
B

Blaki

pre 4 dana

Blizu odluke je bio Bruka, koga briga ko je bio blizu. Gleda se ko je potpisao.
G

Goc

pre 4 dana

Od svih ovih koji se pominju, možda je konačan dogovor postignut, i to samo možda, sa Olmenom i Tanaskovicem. Za sve ostale je neizvesno i bojim se da je to samo zamajavanje navijača koje režira Ostoja I ovi koji su ga u Partizan doveli.
D

Djape45||

pre 4 dana

Sezona se tek završila, negde se još i igra, ne znam da li je ijedan tim ozvaničio neko pojačanje, ne znam šta vam je čudno što Partizan nije.
D

Daren_g

pre 4 dana

Na zalost ovo nisu centri ni u top 15 evrolige. Ne znam odakle da pocnem i plus ajde da preskociko tavaresa... Tajs, mosez rajt, oturu...
A

Aleks GM

pre 4 dana

Šest visokih igrača je sasvim dovoljan broj, ne treba ni gomilati, pa da posle igrači sa malom minutažom šire nezadovoljstvo u ekipi. Ako se neko povredi na duže, onda dovesti zamenu tokom sezone. Sa druge strane, kvalitet ovih igrača je upitan, prevashodno centarske linije. I Hejs i Džekiri nemaju kvalitet za startnog centra u ekipi koja želi viši plasman. Uz sve mane, Bruno je bolji centar od Hejsa, sa njim smo imali kome da spustimo u reketu. Lovernj je odigrao loše i protiv FMP, za Evroligu je neupotrebljiv, verovatno će presedeti na tribini veći deo sezone. Sa igračke strane Smailagić bi bio bolja opcija za trećeg centra, pogotovo što šutira trojke, ali je Lovernj jeftiniji i neće se praviti lošu atmosferu ako bude sedeo na klupi. Nisam preterano oduševljen povratkom Ledeja, a bojim da ne bude podgrejana supa. Ledej je statistički imao dve odlične sezone u Armaniju, koji je imao mnogo skupih zvezda u ekipi, Bruksa, Gudurića, Šildsa, Niba, pa su opet bili izvan plej of-a obe sezone. Uzeće velike pare, a imam utisak da je više izvikan nego što donosi ozbiljan rezultat. U spoljnoj liniji ostaje da se vidi koga ćemo dovesti. Sumnjam da ćemo dovesti talentovanije igrače od ovih koje smo imali, ali nadam se da će novi igrači biti borbeniji, skromniji i da će se bolje uklapati međusobno.
t

teška priča

pre 4 dana

Što se proziva Hejs? Uz Ledeja, jedini proveren EL igrač među pojačanjima
A

Aloooooooo

pre 4 dana

Pa kako da ga ne proziva kada ovi sabanzerozi iz uprave planiraju da on bude prvi centar,daj koga oni zajebavaju moze da bude eventualno rotacija ,sta tek reci za brata Lovrenja.Grobracina sve to stoji,ali on sta pa on ne moze vise da skace gledao sam protiv FMP-A sa onom decom ,a zamisli tek sa Evroligaskim centrima .

Billy333

pre 4 dana

Na veliku žalost, centarska linija na nivou Evrokupa... Nadam se da će me njihove igre demantovati, mada sumnjam.
S

Sabago

pre 4 dana

Ovu ekipù,zajedno sa trenerom, ce u EL sigurno nositi pesme partizanovih navijaca !!!

djole.

pre 4 dana

Da kao protekle dve nosice ih do treceg mesta ali odpozadi.
R

RN

pre 4 dana

Ma, ne zanima me šta radi familija Mijailović i igranje menadžera od strane Ostojinog sina! Navijam da Željko uzme desetu titulu jer od Partizana nema ništa dok je limar tu.
S

SUNĐER BOB

pre 4 dana

Znaci navijaci partizana vise ne postoje , kad je klubu tesko odu tamo gde se nadaju da ce biti tofeja...pa ok osnujte kk zoc..klasicni nvijqci rezultata..ako
@

@SUNĐER BOB

pre 4 dana

Nismo navijači rezultata, nego ne volimo da nas neko ko nam je iskamčio ogroman novac, sve kolektivno pravi budalama
A

Auuu

pre 4 dana

Vidi koliko botovskih komentara znaci igrači od 2.5 miliona je njima malo?
?

???

pre 4 dana

Нисам мислио да постоје плаћени коментари на спортским вестима, ал сад више нисам сигуран
T

To je to

pre 4 dana

Evidentno je da se nema para svaki igrac od 2.5 miliona....
K

Kombajn

pre 4 dana

A od tih 2.5 miliona, milion završi u kombini.
S

Sima Arauho

pre 4 dana

Pusti Obiliću vrane i pirinač nego kad će izborna skupština?!Da znamo kad nam Ostoja dolazi da dodjemo da ga priupitamo nešto.
b

bad

pre 4 dana

poznata breskvica koja rešava probleme po gradu,pazite se simona preti!!
S

Samo pravi Partizanovci

pre 4 dana

IDIOTI PA OSTOJA BOLJE RADI OD DRCELICA ! DA MU NIJE VUCIC !? NAMA SVE SMETA ! SAD JE OSTOJA , MORA I TREBA DA GA PODRZIMO AKO ZELIMO USPEH ! REZULTATI CE POKAZATI DALI JE OSTOJA ZA SMENU ILI NE .

Luka Kovijanic

pre 4 dana

jako jako mrsavo

Истина

pre 4 dana

Није направљен напредак у односу на прошлу сезону
S

Samo crno belo

pre 4 dana

carlik dzons i olman treba sami da igraju? bonga otisao jer je video sa kakvim amaterima ima posla u foteljama... hvala zofriju i zeku sto uopste pristaju da igraju za ovaj jad od kluba pod ovom upravom! sramota od prelaznog roka
т

танкосава

pre 4 dana

Жофри је гробарчина и сигуран сам да би дошао и раније да је имао понуду, али чини ми се да је Партизан тренутно апсолутна премија за њега као играча
K

Ko su krtice na tribini

pre 4 dana

Ti si bre obojeni idiot ! Roster ce biti za klasu bolji od proslog ! Samo jaka podrska Paspalju i Ostoji , bice rezultata .

Aleksandar Virijevic

pre 4 dana

Spremni da izdominiraju u sezoni.
B

Biber99

pre 4 dana

Hejs i Dzekiri? Pa vi niste normalni... Sreca pa Ledej i Lovernj igraju za grb i navijace, inace bi nas ova nesposobna uprava ugasila do avgusta... Penjaroja vec pije bensedine dok gleda sta mu limar sklapa od rostera jad i beda
P

Poneki rovare nisu navijaci

pre 4 dana

,,Biberovicu " uprava radi po dogovoru sa trenera ! Zasto ste tako zlobni ,bitange a ne navijaci ! BAKSUZI NAPOLJE!
d

djurekalo

pre 4 dana

nekako mi je zao da ode osetkovski ucinio mi se solidan i dobar decko ,sto se tice smajlija trebao bi 1 pravi domaci koji bas voli partizan za vodju jer marinkovic to nije ! i potpisujte nesto popucat cemo od cekanja samo bla bla bla
S

Slavuj

pre 4 dana

Osetkovski igra lošu odbranu, ne gradi skok i sva njegova igra se svela na šutiranje trojki. To imamo kod bekova i krila, pa nam ne treba još jedan potrošač lopti. Bonga pola sezone igra pod ručnom od kad je odlučio da ide iz kluba. NBA ili Pao svejedno je, on odlazi. Sterling je takođe pokazivao zasićenost sredinom i mene je nervirala činjenica da je u svakoj utakmici imao 2,3 izgubljene lopte u ključnim trenucima utakmice. Dobro je što se za igrače uzima obeštećenje, pa je to uz uštedi na platama, dobro po finansije kluba. Mnogi kukaju za Kalatesom, a on je jedini plej bez šuta i prosto je neshvatljivo da je on u EL imao 45% šuta sa slobodnih bacanja. Ako dođe Laprovitola na njegovu poziciju, imali bi isti broj asistencija, ali više koševa. Grobari trebaju da shvate da je Željko otišao u klub u kojem je veća legenda u odnosu na Partizan. Podrška klubu i igračima ne smije da izostane, ali ne sa predmetima u terenu i bakljama na tribinama. Mi smo rekorderi sa preko 200k eura plaćenih kazni, a zaradili smo od rezultata nešto preko 150 k eura. Puna nam usta ljubavi za klub, a ponašamo se kao neprijatelji. Nadam se da se nikada neće ponoviti utakmica sa Bajernom jer smo tu izgubili obraz zbog štetočina koje su navijale za Nijemce, a protiv svog kluba. To zviždanje i pljuvanje svojih igrača nije prošlo nezapaženo, pa se mnogi dobri igrači pitaju, treba li im to u karijeri?

Salleee

pre 4 dana

Bićemo novi asvel ako je sve ovo tačno. Auu šta rade ljudi.
D

Dosta komentatora su protiv uspeha

pre 4 dana

I ja hocu najbolje ali oni nece kod nas ! Zato ne popujte vec podrzimo ove sto mozemo uzeti ! A nisu losi !
B

Bilosta1

pre 4 dana

Mnogo ih ima, ali nisu bas dobri.
k

kinez sa tribine

pre 4 dana

pazi ti strucnjake iz uprave... otisao kalates otisao bonga otisao sterling braun a oni ne mogu da ozvanice nikog!! rupa u reketu nego srecna ova drzava pa imamo zeka ledeja instituciju i zofrija lovernja grobarcinu da pokriju ovu bruku i sramotu od prelaznog roka! ostoja hvala ti sto nas pravis na budale svako leto iznova i iznova dok nam se evropa smeje
B

BOLJE NE MOZEMO DOBITI

pre 4 dana

OLMAN CE BITI NAS NAJBOLJI IGRAC ,ZAPAMTITE ! PODRZIMO OVAJ ROSTER , NAS JE !

Dramaturg89

pre 4 dana

Nema se para, nema se s' čim.
i

istina1977

pre 4 dana

gospodine mijailovicu da li vas je bar malo sramota? otpustate Bruna Fernanda i osetkovskog jer nemate plan, a uigravate hejsa i tanaskovica?? rasulo u menadzmentu!! jedino svetlo na kraju ovog tunela jesu povratak ledeja koji grize parket i kapiten lovernj koji jedini vredi u ovom cirkusu od rostera. penalroja nece docekati novu godinu sa ovakvim vodjenjem kluba sramota sta radite sa budzetom
B

Bolji smo od prosle

pre 4 dana

KOJI BRE FERNANDO ,AKO NE ZAKUCA KOS NE MOZE POGODITI ! DZEKIRI JE KLASA ZA NIEGA ; BUDIMO REALNI .
S

Sirovina cvorasta

pre 4 dana

Real se jedva otarasi Fernanda ,mrcins ! Pod kosem i ti bi kos dao.
M

Mirjevo

pre 4 dana

Znači Ostoja limaru dokle više da nas blamiraš sa ovim skrivanjem pojačanja??? Dovodiš Penjaroju a čovek veze nema rasprodali ste pola tima i sad nam Hejs i Džekiri glume elitu!! Sreća pa je Žofri Lovernj tu jedini lik koji ima partizansko srce i zna šta je klub a Zek Ledej brat naš verni se vraća da nam vadi prosek iz kanala u koji nas gurate! Uprava napolje uništitelji tradicije!!! 🤮🤮
U

UJEDINITE SE

pre 4 dana

Partizan ce imati jaci roster ,zapamti !
I

Inspektor Blaza

pre 4 dana

Hejs i Džekiri? 😂 Pa Ostoja limaru ti nas baš praviš budalama dok puniš džepove!! Penjaroja ne zna gde je levo sa ovim rosterom. Sreća pa su tu Ledej i brat Lovernj da spasavaju obraz institucije. Željko Obradović je za ovu vašu sns upravu izmislio košarku, čovek je doktor nauka, svemirski brod za ovaj jad koji pravite!!!
K

Kkp2

pre 4 dana

Dajte Lapro i milsa! Na 2 Hifija i dodajte na 3 nekog silca uz briseta i savrseno! 1. karlik, Lapro, Allman 2. Hifi, Mils, Lakic 3. Silc, Briset, Vanja 4. Zek, Hvanco, Tanaskovic 5. Hejs, Wilis, Dzekiri, Lovernj Ovo bi bio savrsen tim Partizana.. Naravno ako postoji mogucnost za Bogija..
S

SUNĐER BOB

pre 4 dana

Nije tebi lako...
O

OTERAJMO ULJEZE SA TRIBINE

pre 4 dana

Da mogu sastavili bi ovaj roster ali i drugi se pitaju .
g

gtr beograd

pre 4 dana

ostoja mars iz partizana!!! unistio si sve sto je vredelo, sklapas tim ko na pijaci dok penjaroju niko ne pita nista!!! samo ledej i lovernj vrede u ovom jadu, ostalo je sramota. zeljko obradovic je bog otac kosarke, sa njim smo bili strah i trepet a sad smo rupa. zoc je institucija!!! 🖤🤍
R

Realni Grobar

pre 4 dana

Kakav amaterizam od uprave, ovo je bolno gledati. Penjaroja će dobiti otkaz do novembra sa ovakvim izborom igrača. Svaka čast Ledeju i Žofriju, oni su jedini nivo Partizana. Željko je za sve vas nedostižna galaksija, najveći ikada koji je držao časove košarke celoj Evropi dok vi brojite sitninu!!! MUK
R

Rectify1995

pre 4 dana

Fali ovde još mnogo toga, pogotovo za odađivanje posla u ABA.

Ilija

pre 4 dana

Mnogo su pukli na ovog Hejsa
B

BedeBednePrislonica

pre 4 dana

Lovernju dati jos godinu dana ugovora ako istetovita grb i na drugoj ruci... Penjaroji ugovor do 2030 pa kada ga budemo raskidali da nas vise kosta. Zeljko stvara limar unistava.
r

rea

pre 4 dana

Čekajte, Partizan je popunjen sa 3 centra i 3 četvorke, a Zvezda prošle godine nije bila popunjena sa 5 centara i 4 četvorke i još 2 igrača koja mogu da uskaču na 4 po potrebi? Zanimljivo... Partizanu apsolutno treba još jedan centar na ova 3, Lovernj je na ivici upotrebljivog i to mahom u ABA ligi, ili u EL kao treći centar kada je neko od prva 3 centra povređen. I to ne da Partizanu treba centar, nego treba centar minimum kvaliteta Hejsa, a da je malo drugačiji tip igrača.
B

Bljuc

pre 4 dana

Kojih pet centara? Pa dovodne su jeftine zamene jer su bili povredjeni, a uporedjujes Dzekirija Ovog novog sa Plavsicem jel?
S

Sampion Evrope 92

pre 4 dana

Apaolutno treba prvi centar, ne znam sta se desava sa Aleksom Lenom iz Reala po meni brutalan igrac.
G

Gostiona

pre 4 dana

Zaista si u pravu… Zamisli ti kako je ta Zvezda bezobrazna… Pocnu sezonu sa povredjenim Bolombojem, gde se zna da ce propustiti barem prvu polovinu sezone. Rivero se povredi u 2.mecu, takodje visemesecno odsustvo. Ostanu sa Izunduom kom je to debitantska sezona u el i Plavsicem koji nije ni za evrokup, a ne el. I oni se usude da u takvoj situaciji dovedu centra od 35 godina… Bezobrazluk epskih razmera… Trebalo je da budu izbaceni iz el nakon tog poteza
@

@Bljuc

pre 4 dana

Jeftina zamena startni centar Monaka. Pet centara su Bolomboj, Motiejunas, Rivero, Izundu, Plavšić. Možda sam nekog zaboravio, neka me ispravi rea. A Plavšić, reprezentativac Srbije, sigurno nije mnogo daleko od gotovo penzionisanog Lovernja
Z

Zaključak

pre 4 dana

Evidentno je da se nema para
d

djurekalo

pre 4 dana

nema para nema znanja i upozorenje da se zna ko je stariji ? i blizi banci
П

Па...

pre 4 dana

...сурова реалност, још једна бачена сезона 😂😂😂

Valentina Kolar

pre 4 dana

Znači još uvek se ništa ne zna konkretno!?
P

Patty Mills 1945

pre 4 dana

1/2: - Carlik, Laprovitolla, Nowell, Mills, Allman 3: - Brissett, Vanja, Lakić, Nakić 4/5: - Leday, Omoruyi, Hayes, Jekiri, Willis, Tanasković, Lovernj
B

Buaahhh

pre 4 dana

Evrokup 1/16 finala domet i neki poput Burse da te opeglaju vec tada.
i

idemoooo jako

pre 4 dana

Laprovitola je bio u prici ali nema NISTA od te price. 100% provereno
A

A idioti kritikuju ,profiteri su to

pre 4 dana

Dobar roster sta jos hocemo !?Pojedini pljuvaci su ciganska sorta ! Dajmo sansu ovima pa da vidimo ,mora biti mnogo bolje !
B

Bumerang

pre 4 dana

Tacno 12 stranaca navedeno. Sindrom Zoca unapredjen cak. E grobarcici,grobarcici,a Zvezdu tovarite komentarima kad ima 7-8 u rosteru stranaca.
T

To je taj

pre 4 dana

To je taj neograniceni budzet odma kupujes najskuplje
m

majster

pre 4 dana

Bas dobra imena se spominju za partizan
I

Infrg

pre 4 dana

Obrni okreni slabiji tim nego prosle godine
N

Nemanja Lazić

pre 4 dana

Ništa posebno neće napraviti
T

Toliko

pre 4 dana

Doveli igrača koji ne zna usta da zatvori.
Z

Zeno

pre 4 dana

U narednih 10 dana saznajemo šta je od napisanom u ovom tekstu istina a šta je mšta i želje. Nisam prevelik optimista da će sportski sektor uspeti dogovoriti dolazak onih igrača koje žele. Svi klubovi imaju želje i novac ali kvalitetnih igrača na Europskom tržištu je nedovoljno pa izlaz traže u isluženi igračima iz NBA. Moja želja je da Partizan angažuje uz Tanaskova još Smailagić i Kostu Kondića kako bi imao kvalitetne ivrače i za takmičenje u domaćem prvenstvu i kupu