Komentari na vest

Real se nije oporavio od finala EL: Blankosi ostali bez goriva i upisali četvrti uzastopni poraz

Katarina Radulaški

pre 29 dana

Pobedio je ko je bio bolji
b

baskonijA

pre oko 1 mesec

Omoruji idealan igrac za vecite, jak na postu uz ledjnu tehniku , dobar defanzivac i sjajan atleta ima sut vani , uz korekcije nekog pismenog trenera postao bi igrac tipa Kabengele.

Meda74

pre oko 1 mesec

Uh što mrzim Real!
r

raspucin11

pre oko 1 mesec

Ne cudi sto su upali u losu seriju.Ne samo da su pretrpeli bolan poraz nego su i iscrpljeni i fizicki i psihicki.

dejanjovanovic782@gmail.com

pre oko 1 mesec

Real je obezbedio pol poziciju pred plej of i sad se zajebavaju
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

hmm, pa zanimljivo bas, napreduje svakim danom

henryhuver

pre oko 1 mesec

Steta za Real, ocigledno nesto ne stima.
N

Nezz63

pre oko 1 mesec

Teško je se oporaviti psihički posle onakvog poraza u finalu Evrolige. Tako blizu a tako daleko su bili od titule.
n

navijač czv

pre oko 1 mesec

Kada se završi EL sve ekipe polako ali sigurne gube fokus kraj Maja je skoro pa će Jun kvalitet košarke značajno opada ali Reala teško neko u seriji na 3.dobijene može dobiti tako da 95% uzimaju titulu u Acb Ligi....

Boki Nikcevic

pre oko 1 mesec

Bolan poraz nema sta

nenanena2

pre oko 1 mesec

Ovo se i očekivalo nakon isrpljujućeg meča u finalu Evrolige
D

DjolePartizan12

pre oko 1 mesec

Očekivano. Težak udarac je bilo ono finale.

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

treba računati više faktora , zamor materijala , gubitak od Olimpijakosa a i sigurno prvo mesto . takoo .
q

qqq

pre oko 1 mesec

Bitno da se pljuje i pise, sta njih briga za to sto si naveo