Komentari na vest
Radonjić mora da igra sedmu utakmicu
m
milo123
pre oko 1 mesec
uvek sam mrzeo Uniks! Uvek tvrdi, i uvek nekako dobiju.
d
daka07
pre oko 1 mesec
DEJO CEKAMO TE, ti ili alimpijevic da napravite iskorak sledece sezone
d
dtadic12
pre oko 1 mesec
znas kako kazu, ako moras nije tesko
s
srdjan-srx
pre oko 1 mesec
DEJO ČEKAMO TE
Nenad Ristic
pre oko 1 mesec
Podrzavam ga u njegovoj odluci

FiumenBG
pre oko 1 mesec
Spanulis je najblizi klupi C.Zvezde za ove sto zovu Radonju...
Aleksandar Dilparic
pre oko 1 mesec
Pa sta se mora nije tesko
Nikola Stojanović
pre oko 1 mesec
Kao i uvek tvrda utakmica
Milos Miletic
pre oko 1 mesec
Radonja dodji u Zvezdu
a
avax88
pre oko 1 mesec
Bilo kako bilo u Rusiji, nakon toga hitno u Zvezdu da dođe čovek.
S
Simo prvi
pre oko 1 mesec
Nije fudbal u pitanju
M
MlađoL
pre oko 1 mesec
Sad će teško u sedmoj nešto napraviti, ali ko god da prođe protiv CSKA nema šta da traži
ј
јајајаја
pre oko 1 mesec
Бингем озбиљан играч, сад би могли да га узмемо док га неко озбиљни не узме. Он и Тревион Вилијамс, бомбона
V
Vec je
pre oko 1 mesec
Otisao u Baskoniju...

FiumenBG
pre oko 1 mesec
nas sam danas drugaru pricao o Bingamu , ima jos igraca u Rusiji ali ima i para tamo , jedino na EL ih izvuci..
1
1980
pre oko 1 mesec
Samo Španac za trenera.
Kakvi Radonjić i Alimpijević.
K
Koji bre Radonjic
pre oko 1 mesec
Prosek... Vise bih voleo Zvezdana Mitrovica..
z
zvezdaš u srcu
pre oko 1 mesec
Vrati se u Zvezdu Radonja!!!
P
Penzioner
pre oko 1 mesec
Jes pa da vam placamo cetri trenera,oniog Grka,pa Sasu,pa ovog Tomici jos vam fali i Radonjic pa i njega da placamo.
@
@penzioner
pre oko 1 mesec
Koga ti plaćaš rođeni? Ajde idi pikaj šah na Kališu.
G
Gost GM
pre oko 1 mesec
Radonjić prop'o
U
U pravu si
pre oko 1 mesec
a sad nastavi da slažeš kutije u magacinu





_(1)_(1).jpg.webp)


