Problemi u Evroligi: Šaras pozitivan na koronu

Vreme čitanja: 1min | sub. 03.10.20. | 12:59

Pozitivan test imao i njegov pomoćnik

Samo dva dana posle početka Evrolige, trener Barselone Šarunas Jasikevičius je pozitivan na virus korona. Uz njega je pozitivan i njegov asistent Darijus Maskoliunas.

Kako stoji na zvaničnom stajtu Barselone Šarunas Jasikevičius i Darius Maskoliunas su pozitivni na poslednjem testiranju na virus korona. Oni su bez simptoma, dobrog su zdravlja i trenutno su u izolaciji kod kuće.

Izabrane vesti

Klub je poručio da je slučajeve prijavio nadležnima.

Šarunas je inače pozitivan samo dva dana pošto je imao svoj debi na klupi Barselone u Evroligi, kada su Katalonci u "Blaugrani" dobili ubedljivo CSKA iz Moskve. Šaras će ovako sigurno propustiti nedeljnu utakmicu sa San Sebastijanom u okviru španskog prvenstva, a verovatno i naredno gostovanje Barselone Zenitu u okviru Evrolige 8. oktobra.


tagovi

Šarunas Jasikevičijus

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara