Komentari na vest

Poznate sudije za Fajnal-for Evrolige

Nikola270512

pre oko 1 mesec

Koji godda sudi losi su svi

Mihailo Tackovic

pre oko 1 mesec

Kante kanturine🫪🫪🫪🫪

ivanara

pre oko 1 mesec

Nije loše sudjenje
D

Daren_g

pre oko 1 mesec

Koliko fajnal forova ima Ilija Belosevic?
S

Srdjan1314

pre oko 1 mesec

Da se ne ljubimo.. Mnogo vise se očekivalo od njega
M

Marko2333

pre oko 1 mesec

Sudija budi miran !
S

Slava222

pre oko 1 mesec

ocaj sudije, moje misljenje

Sele Fejzic

pre oko 1 mesec

idemo do pobede

Emilija Emilijaaa

pre oko 1 mesec

Pa i Kardum valjda sudi Aba ligu!.
J

Jakov23

pre oko 1 mesec

ocaj sudjenje, poz

Ilija

pre oko 1 mesec

Čudno mi da nema Ike da sudi

Dakara

pre oko 1 mesec

Poruka za dotičnu gospodu sudije: "Sudite pošteno, bez navlačenja na strani Olimpijakosa i Reala, pa neka pobedi bolji, a naravno, titulu prvaka Evrope neka osvoji najbolji" Svim srcem uz Valensiju !!!!!
B

Bilosta1

pre oko 1 mesec

U moru slabosti evrolige, sudije su najveca.
С

Сале2323

pre oko 1 mesec

Ја колко видим, овде је 4 судија из АБА лиге, а не 3. А наш Белошевић је судио вала колико Ф4, 10, 15... Сам је чини ми се тражио пре годину или две да не суди више Ф4, јер му је доста било, за пензију се спрема. Не знам да ли ће само 8 судија да суди цео Ф4, за 4 или 3 утакмице ако се не игра више за 3 место, али вероватно ће ту бити још који судија. И ових 4 је довољан знак колико се верује судијама са ових простора, па било да су ови на списку, било неки од раније, типа Јавор, Пукл који су судили на немало Ф4, а врхунске судије. Еуролига их ове године мења млађим судијама из АБА лиге.
S

Sofronije Jr.

pre oko 1 mesec

Poslednji srpski sudija na F4 EL je bio Belošević 2025. I Jovčić i on uskoro idu u penziju, a zamena sem Nikolića ni na vidiku. Ovo je pokazatelj koliko je sudijska struka degradirana. Ko zna kad ćemo opet imati sudije na F4.
M

Markusss

pre oko 1 mesec

Teško da će Nikolić bilo šta suditi. Suspendovan je u svim takmičenjima nakon hapšenja, kao deo Vračarskog klana.
L

Ljuca Dragoslav

pre oko 1 mesec

Pa i Kardum valjda sudi Aba ligu!.