Komentari na vest
Potpredsednik Denvera: Jokić je srećan, uvereni smo da ostaje
C
Ceba23
pre 4 minute
a sto da ide bilo gde ???
N
Nemanja Lazić
pre 40 minuta
Zašto bi igdje išao?!
P
Plavacc
pre oko 2 sata
prvi u izlogu jedini igrac koji je nesto igrao uz dezmekastog...krenke,teraj te pajace ovo je vec teska sprdnja koja prelazi u tragikomediju
Darinka Kovacevic
pre oko 2 sata
Jokic ,samo jako
D
DraganKojic
pre oko 2 sata
To će da ga košta bar još 2 titule, a možda i još kojeg MVP-a...
Стефан Васиљевић
pre oko 2 sata
Kao i svake godine, situacija je ista. Denver ce opet imati kratku klupu i kada dodje do plejofa ekipa ce se umoriti i zavrsiti ucesce u prvoj rundi.
Tina Mirkovic
pre oko 2 sata
hahahahahahhahaah
cikadaviddavid@gmail.com
pre oko 2 sata
jokara je veliki igrac i profesionalac
Zivot je igra
pre oko 2 sata
Jokic sajla svakako
Zivot je igra
pre oko 2 sata
Tako i treba svakako jaci no ikada
Zivot je igra
pre oko 2 sata
Jokic u boljoj formi nego ikada
Luka Kovijanic
pre oko 2 sata
nego dje ce kad je izgurao najveci deo








