Komentari na vest

Potpredsednik Denvera: Jokić je srećan, uvereni smo da ostaje

g

gnrslash

pre oko 4 sata

Ne vidim Jokica izvan Denvera, bar ne jos 4-5 godina. Sto se tice ostatka ekipe potrebno je pojacanje, tj sveza krv. Denver je ove godine ima dobru klupu i sirinu ali, meni veoma iznenadjujuce ispali su odmah u plej ofu

Furtula

pre oko 5 sati

Jos koju godinu i menjaj

Brutal92

pre oko 5 sati

Која штета што ће целу каријеру остати у овај Денвер
M

Miloslegenda

pre oko 5 sati

ajde polako samooo, nema nigde
S

Stojankamasina

pre oko 5 sati

pa mislim sta da se kaze jokaraaaa
T

Tamara238

pre oko 5 sati

ajde samo ostani u mestu i super
b

bojana23

pre oko 5 sati

hahahahaah smesno skroz
S

Slava222

pre oko 5 sati

samo jako Jokicu legendo
C

Ceba23

pre oko 5 sati

a sto da ide bilo gde ???
N

Nemanja Lazić

pre oko 6 sati

Zašto bi igdje išao?!
P

Plavacc

pre oko 7 sati

prvi u izlogu jedini igrac koji je nesto igrao uz dezmekastog...krenke,teraj te pajace ovo je vec teska sprdnja koja prelazi u tragikomediju

Darinka Kovacevic

pre oko 7 sati

Jokic ,samo jako
D

DraganKojic

pre oko 7 sati

To će da ga košta bar još 2 titule, a možda i još kojeg MVP-a...

Стефан Васиљевић

pre oko 7 sati

Kao i svake godine, situacija je ista. Denver ce opet imati kratku klupu i kada dodje do plejofa ekipa ce se umoriti i zavrsiti ucesce u prvoj rundi.

Tina Mirkovic

pre oko 7 sati

hahahahahahhahaah

cikadaviddavid@gmail.com

pre oko 7 sati

jokara je veliki igrac i profesionalac

Zivot je igra

pre oko 7 sati

Jokic sajla svakako

Zivot je igra

pre oko 7 sati

Tako i treba svakako jaci no ikada

Zivot je igra

pre oko 7 sati

Jokic u boljoj formi nego ikada

Luka Kovijanic

pre oko 7 sati

nego dje ce kad je izgurao najveci deo