Komentari na vest
Potpredsednik Denvera: Jokić je srećan, uvereni smo da ostaje
g
gnrslash
pre oko 4 sata
Ne vidim Jokica izvan Denvera, bar ne jos 4-5 godina. Sto se tice ostatka ekipe potrebno je pojacanje, tj sveza krv. Denver je ove godine ima dobru klupu i sirinu ali, meni veoma iznenadjujuce ispali su odmah u plej ofu
Furtula
pre oko 5 sati
Jos koju godinu i menjaj
Brutal92
pre oko 5 sati
Која штета што ће целу каријеру остати у овај Денвер
M
Miloslegenda
pre oko 5 sati
ajde polako samooo, nema nigde
S
Stojankamasina
pre oko 5 sati
pa mislim sta da se kaze jokaraaaa
T
Tamara238
pre oko 5 sati
ajde samo ostani u mestu i super
b
bojana23
pre oko 5 sati
hahahahaah smesno skroz
S
Slava222
pre oko 5 sati
samo jako Jokicu legendo
C
Ceba23
pre oko 5 sati
a sto da ide bilo gde ???
N
Nemanja Lazić
pre oko 6 sati
Zašto bi igdje išao?!
P
Plavacc
pre oko 7 sati
prvi u izlogu jedini igrac koji je nesto igrao uz dezmekastog...krenke,teraj te pajace ovo je vec teska sprdnja koja prelazi u tragikomediju
Darinka Kovacevic
pre oko 7 sati
Jokic ,samo jako
D
DraganKojic
pre oko 7 sati
To će da ga košta bar još 2 titule, a možda i još kojeg MVP-a...
Стефан Васиљевић
pre oko 7 sati
Kao i svake godine, situacija je ista. Denver ce opet imati kratku klupu i kada dodje do plejofa ekipa ce se umoriti i zavrsiti ucesce u prvoj rundi.
Tina Mirkovic
pre oko 7 sati
hahahahahahhahaah
cikadaviddavid@gmail.com
pre oko 7 sati
jokara je veliki igrac i profesionalac
Zivot je igra
pre oko 7 sati
Jokic sajla svakako
Zivot je igra
pre oko 7 sati
Tako i treba svakako jaci no ikada
Zivot je igra
pre oko 7 sati
Jokic u boljoj formi nego ikada
Luka Kovijanic
pre oko 7 sati
nego dje ce kad je izgurao najveci deo








