Komentari na vest

Počinje letnji šah na košarkaškoj pijaci - nikad više novca, a manje garancije za uspeh

Realan lik

pre oko 17 sati

Izgleda da su mladi igraci previse neozbiljni, pa samo iskusni igraju i menjaju klubove, isti igraci samo shetaju...
.

....

pre oko 18 sati

Top3 trener u Evropi na klupi + top3 roster u najavi. U reketu pojačanja Key, Bingham i čeka se najveće, spolja Larkin i Shields, na već od ranije trojku THT, Baldwina i Biberovića. Ako dovedu čistog pleja i još jedno top pojačanje u reketu, sigurna f4 ekipa... Ovakva pojačanja pokažu koliko su nerealna očekivanja nas navijača večitih da ćemo napadati titulu EL...
b

bozazvanipub

pre 1 dan

Ne znam zasto se otimaju za larkina, covek povredjen cu sezonu bio
B

Boldrick

pre 1 dan

El vise nema smisla

butler

pre 1 dan

bice to strasna ekipa

Kaki

pre 1 dan

Bilo bi bas dobro kad bi sejn larkin dosao u zvezdu da igra to bi bila sezona dobra.
P

Peroslav

pre 1 dan

Da definitivno počinje letnja pijaca sa velikim izborom koji mora da se uzme u obzir jer je tako vreme

Željana Bućinac

pre 1 dan

Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde

Nummer1

pre 1 dan

Pravi primer za to je Dubai...

gorandavinic1974@gmail.com

pre 1 dan

igraci su pretplaceni i to ima iz godinu u godinu da se povecavaju cifre sto nije ni realno ni dobro

Stefan Nojic

pre 1 dan

mi u srbiji volimo da bacamo pare za lose igrace inace retko kad dobar
N

Nikola Jenic

pre 1 dan

samo jako!!!! do titule

No name

pre 1 dan

ai slika vidi se iz aviona sjen mnogo srecan
v

vvvv

pre 1 dan

pretpostavljam da znas da je ovo montaza..
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

... Svasta se desava. ..

Zika Zika

pre 1 dan

dobri potpisi...

Mihajlo Milenkovic

pre 1 dan

Mnogo je zanimljivije gledati prelazni period Evrolige od NBa prelaznog roka i drafta.
N

N1dza

pre 1 dan

Koledzi su razorili eu kosarku, samo se novac baca u bunar.. Zali boze sta nasi klubovi placaju a igraca za reprezentaciju nemamo...
J

Jaxyz

pre 1 dan

Kako ono kazemo, zemlja kosarke... a u nasa dva kluba 10 i 15 stranaca i tako godinama u nazad... svake godine bar jedna nova bolnica da se napravi... a da nije to od poreza.. leba i igara... stim sto i lebac sve skuplji

Slobodan Milojkovic

pre 1 dan

Mnogo para, a malo kvalitetnih igraca na trzistu.

Kostelo13

pre 1 dan

Koledž košarka od kad je promenila pravila za finansiranje i sponzorisanje igrača( tj od kad su ti klinci krenuli milione da zarađuju) evropska košarka nije krenula da gubi na kvalitetu baš ali nema više da iskoči neki mladi košarkaš i da razbija pošto svi preko bare završavaju što je baš šteta

Radojkovic Milos

pre 1 dan

Nije mi jasan potez dovesti Larkina....
Ž

Žitko_Jakovljević

pre 1 dan

Montero prevara od igrača. Boljih ima kod mene u Žitku
J

Jokkss00

pre 1 dan

ovo ce bas dobra sezona da bude

human

pre 1 dan

Biće opet miliona bačenih u bunar

Mirko Zlatanović

pre 1 dan

bice dobra sezona. videcemo
P

Pavle13072014

pre 1 dan

Nikad jaca evroliga.
Y

Yo.dorro

pre 1 dan

Ne slazem se, jer je ovo istih 30ak jakih igraca koji migriraju iz kluba u klub.
S

Saturn

pre 1 dan

Jedno je sigurno da Veciti opet nece igrati bitnu ulogu

Aleksandar Virijevic

pre 1 dan

Obožavam evroligaške timove...

Marko Zigerige

pre 1 dan

Po ovome već se uglavnom znaju prve 8 ekipe, ovo ostalo gusta borba za plej in. Najbolje da blizanci ne bacaju pare jer nema ništa od uspeha.

Pa dodo sam

pre 1 dan

Naši čekaju taj čuveni NBA Cut, I onda pokupe neki NBA otpad koji mesecima ne može da se navikne na to da se u evropi sviraju koraci, da se svira nesportska za faul u kontri, da ne možeš da uzimaš divlje šuteve...

Uskekruske

pre 1 dan

Videcemo gde ce ko
1

122331

pre 1 dan

Jedno je sigurno, svi će se sprdati sa instalacijom

ineska

pre 1 dan

ovi su tek ludi.
N

Natalii29

pre 1 dan

bolje je i odma preci sve nego posle razmisljati