Komentari na vest
Počinje letnji šah na košarkaškoj pijaci - nikad više novca, a manje garancije za uspeh
Realan lik
pre oko 17 sati
Izgleda da su mladi igraci previse neozbiljni, pa samo iskusni igraju i menjaju klubove, isti igraci samo shetaju...
.
....
pre oko 18 sati
Top3 trener u Evropi na klupi + top3 roster u najavi. U reketu pojačanja Key, Bingham i čeka se najveće, spolja Larkin i Shields, na već od ranije trojku THT, Baldwina i Biberovića. Ako dovedu čistog pleja i još jedno top pojačanje u reketu, sigurna f4 ekipa...
Ovakva pojačanja pokažu koliko su nerealna očekivanja nas navijača večitih da ćemo napadati titulu EL...
b
bozazvanipub
pre 1 dan
Ne znam zasto se otimaju za larkina, covek povredjen cu sezonu bio
B
Boldrick
pre 1 dan
El vise nema smisla
butler
pre 1 dan
bice to strasna ekipa
Kaki
pre 1 dan
Bilo bi bas dobro kad bi sejn larkin dosao u zvezdu da igra to bi bila sezona dobra.
P
Peroslav
pre 1 dan
Da definitivno počinje letnja pijaca sa velikim izborom koji mora da se uzme u obzir jer je tako vreme
Željana Bućinac
pre 1 dan
Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde
Nummer1
pre 1 dan
Pravi primer za to je Dubai...
gorandavinic1974@gmail.com
pre 1 dan
igraci su pretplaceni i to ima iz godinu u godinu da se povecavaju cifre sto nije ni realno ni dobro
Stefan Nojic
pre 1 dan
mi u srbiji volimo da bacamo pare za lose igrace inace retko kad dobar
N
Nikola Jenic
pre 1 dan
samo jako!!!! do titule
No name
pre 1 dan
ai slika vidi se iz aviona sjen mnogo srecan
v
vvvv
pre 1 dan
pretpostavljam da znas da je ovo montaza..
N
Nenad Petrovic
pre 1 dan
... Svasta se desava.
..
Zika Zika
pre 1 dan
dobri potpisi...
Mihajlo Milenkovic
pre 1 dan
Mnogo je zanimljivije gledati prelazni period Evrolige od NBa prelaznog roka i drafta.
N
N1dza
pre 1 dan
Koledzi su razorili eu kosarku, samo se novac baca u bunar.. Zali boze sta nasi klubovi placaju a igraca za reprezentaciju nemamo...
J
Jaxyz
pre 1 dan
Kako ono kazemo, zemlja kosarke... a u nasa dva kluba 10 i 15 stranaca i tako godinama u nazad... svake godine bar jedna nova bolnica da se napravi... a da nije to od poreza.. leba i igara... stim sto i lebac sve skuplji
Slobodan Milojkovic
pre 1 dan
Mnogo para, a malo kvalitetnih igraca na trzistu.

Kostelo13
pre 1 dan
Koledž košarka od kad je promenila pravila za finansiranje i sponzorisanje igrača( tj od kad su ti klinci krenuli milione da zarađuju) evropska košarka nije krenula da gubi na kvalitetu baš ali nema više da iskoči neki mladi košarkaš i da razbija pošto svi preko bare završavaju što je baš šteta
Radojkovic Milos
pre 1 dan
Nije mi jasan potez dovesti Larkina....
Ž
Žitko_Jakovljević
pre 1 dan
Montero prevara od igrača.
Boljih ima kod mene u Žitku
J
Jokkss00
pre 1 dan
ovo ce bas dobra sezona da bude
human
pre 1 dan
Biće opet miliona bačenih u bunar
Mirko Zlatanović
pre 1 dan
bice dobra sezona. videcemo
P
Pavle13072014
pre 1 dan
Nikad jaca evroliga.
Y
Yo.dorro
pre 1 dan
Ne slazem se, jer je ovo istih 30ak jakih igraca koji migriraju iz kluba u klub.
S
Saturn
pre 1 dan
Jedno je sigurno da Veciti opet nece igrati bitnu ulogu
Aleksandar Virijevic
pre 1 dan
Obožavam evroligaške timove...

Marko Zigerige
pre 1 dan
Po ovome već se uglavnom znaju prve 8 ekipe, ovo ostalo gusta borba za plej in. Najbolje da blizanci ne bacaju pare jer nema ništa od uspeha.
Pa dodo sam
pre 1 dan
Naši čekaju taj čuveni NBA Cut, I onda pokupe neki NBA otpad koji mesecima ne može da se navikne na to da se u evropi sviraju koraci, da se svira nesportska za faul u kontri, da ne možeš da uzimaš divlje šuteve...
Uskekruske
pre 1 dan
Videcemo gde ce ko
1
122331
pre 1 dan
Jedno je sigurno, svi će se sprdati sa instalacijom
ineska
pre 1 dan
ovi su tek ludi.
N
Natalii29
pre 1 dan
bolje je i odma preci sve nego posle razmisljati





_(1).jpg.webp)
_Cropped.jpg.webp)

