Komentari na vest

Poceko - Alimpijević 1:1 - igraće se majstorica

r

rokenrol

pre 30 dana

Bez svojih svih rudara,grobari su rang Dinamika,Mladosti!!Kad država zatvori slavinu,bit če ovakve utakmice normalne!!

Kopra85

pre oko 1 mesec

Nakon prve utakmice se činilo da će to biti lako, ali ne da se Galatasaray

Predrag Blagojevic

pre oko 1 mesec

Od 4 meca samo jedan dobili besiktas a vodili u drugoj u plej ofu I izgube

nenanena2

pre oko 1 mesec

Bešiktaš je bolja ekipa od Galate i proći će u narednu rundu playoff-a

perazdera6

pre oko 1 mesec

Razbice ga alimpije u trecoj

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 1 mesec

Добра кошарка. Вреди гледати следећу
M

MlađoL

pre oko 1 mesec

Ovo će biti kao Dubai Budućnost, odlaganje neizbežnog, razbiće ih Bešiktaš u trećoj

Dusan Stefanovic

pre oko 1 mesec

Majstori ca za majstore

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 mesec

Cuda se dogadjaju pa i to.