Komentari na vest

Penjaroja: Poslednjih šest minuta smo gledali u semafor

bojanfranjicvip@gmail.com

pre oko 1 mesec

penjarola idi penjarola dovedite nekog naseg trnera

cima88

pre oko 1 mesec

prerano krenuli da razmišljaju o sledećoj utakmici.

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Gospodin čovek, zaslužuje šansu i sledeće sezone
J

Jelenko P

pre oko 1 mesec

Č ini se da jesi gledao u semafor. Neobjašnjivo drzanje na klupi Vašingtona ( a zahvaljujući SAMO NJEMU smo dobili utakmicu ) a forsiranje uzasnog Sterlinga Brauna nameće neka pitanja ( a tu štetočinu je uporno forsirao i Zeljko Obradović kao nešto ranije Pantera iako su upropaštavali Partizan rezultatski ).

bojanfranjicvip@gmail.com

pre oko 1 mesec

pa dobro ste i prosli 20 razlike spustiti na 3 hmmm
O

Opp

pre oko 1 mesec

Svaka čast Penjaroji za dosta stvari od kada je došao, ali dozvoliti onakav pad poslednjih 7-8 min, je prosto neverovatno i isključiva greška trenera. Neverovatno.

Milijana Ilic

pre oko 1 mesec

Cim Vasington pocne da se mangupira njegovim plesom znam da sledi nesto lose dobro nisu izgubili

stevanovicjr

pre oko 1 mesec

Bravo tele bravo

milos djordjevic

pre oko 1 mesec

Zasluzena pobeda partizana .Neshvatljiv pad u podlednjih 5 minuta
P

Penjaroja

pre oko 1 mesec

Vodili smo mi 20 razlike i sa drugim trenerima, blenuli u semafor i na kraju izgubili. Sada se tom treneru klice u hali, a ovome se to isto zamera. Bio sam protiv dolaska ovog coveka ali je cinjenica da je ekipu digao iz groba. Ovakva Zvezda ne moze da nas prodje, a realno i ne zasluzuje.
K

Koleman

pre oko 1 mesec

Ko je najzasluzniji što je ovaj trener dosao u Partizan?
D

Doprinos dolasku

pre oko 1 mesec

Željko Obradovic. Da nije otisao jos uvek bismo se zlopatili sa njim.
S

Siniša_rs

pre oko 1 mesec

Prije svega čestitam igračima Partizana, zaslužena pobjeda, čitavu utakmicu ste vodili, otvorene šuteve kad treba pogađali, ofanzivni skok odličan, tako da bez obzira na 41 slobodno bacanje, zaslužili ste pobjedu. Ono što ja želim da kažem da je Penjaroja preporodio Partizan i nemojte se ljutiti ali mislim da vam je on više uradio za pola sezone nego Željko za 2 godine... Ako budete mudri ostavićete ga za trenera i to je to.... pozdrav bez mržnje i bez loših namjera, igramo sledeću ali mislim da će sad Zvezda da pobjedi, a onda majstorica , pa ko bolji bude ruka ruci... pozz

pika557

pre oko 1 mesec

Izgleda da Obradovici ne znaju da dobiju derbi hahaha

Benny Ben

pre oko 1 mesec

Zvezda kao izduvani balon. Treba ovi igrači da plaćaju Zvezdi da bi igrali!!!

Kurcslus

pre oko 1 mesec

Sve vise postujem ovog gospodina. Partizan ce imati problem da ga zadrzi, bice na velikim iskusenjima uskoro.

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Teska pobeda Partizana

Brutal92

pre oko 1 mesec

Добро је и испало, мора мало на респираторе да будемо на крају

Otac Makarije

pre oko 1 mesec

Kad je bilo 20 razlike lepo za videti
S

Sate33

pre oko 1 mesec

Imao je vođstvo ali nije iskoristio

Amir Tuzlic

pre oko 1 mesec

Na kraju ispade dobro sa ovim trenerom👍

Andrej Mitrovic

pre oko 1 mesec

Napeto je bilo na kraju ali na kraju majstorski kos faul
m

mixica

pre oko 1 mesec

Penjaroa preporodio Partizan sto niko nije ocekivao izvukao im celu sezonu
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 mesec

penjaroja na kraju ispade sasvim korektan trener

Gardira Gardirovic

pre oko 1 mesec

Sve si pametno rekao,sve se slazemo!Rade
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

kao i uvek kao dobei prvo poluvreme posle u 2 kad udje odma svw u vodu

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Neverovatno dobar posao uradio je Penjaroja u Partizanu. Ali biće ovde majstorica

Gardira Gardirovic

pre oko 1 mesec

Sve si pametno rekao,sve se slazemo!Rade
M

Mikasa19

pre oko 1 mesec

Ma čovek nema pojma šta radi iskreno propast
M

MekinliRajt

pre oko 1 mesec

Ti si nešto pogrešno video ,čovek od 5 derbija dobio 4.

Vukasin Nikolic

pre oko 1 mesec

Celavi dobar si svaka ti cast
n

nenadnbgd

pre oko 1 mesec

Nebi me cudilo da su izgubili

Semir88

pre oko 1 mesec

Mnogo su se opustili u poslednjoj četvrtini.
N

Nezzz63

pre oko 1 mesec

Penjaroja školuje neznalicu Obradovića lagano. Celu utakmicu ga razvaljuje na najjednostavniji način, pick and roll
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

stalno u zadnjem casu padne koncentracija i svw u vodu
m

miki.mocart

pre oko 1 mesec

Pa sto si dozvolio da dodje do toga??? Mogao si da zatvoris kao i svaki pismen trener... bili bi jedina ekipa koja je ispustila.20 razlike 8 min pred kraj meca sigurno.
p

pujaduba20

pre oko 1 mesec

Jako dobar je trener Penjaroja, nisam se tome nadao

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Neverovatno da tim koji dominira 34 minuta može onako da se raspadne i dozvoli protivniku da ga ugrozi.

Bibras Natho

pre oko 1 mesec

ide lagano metlanje..po navici..
E

Erik B

pre oko 1 mesec

Druze nesporno je da si odlican trener ali sta ti radis sa timom u zavrsnici svaki put kad je lako glatko privesti kraju nije mi jasno i zasto nama Karlik ima minutazu od 15 minuta po mecu.......?
A

Aloooooooo

pre oko 1 mesec

E svasta pa mora da se igra svih 40 minuta,sudije svim snagama su Zvezdu vracale u utakmicu dok ste vi gledali po semaforu,Vasington ti igra kolce na plus 20 ,daj uozbilite se i zapecatite to na 2:0,ili moze ladno Zvezda u trecoj da nas dobije.

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

Od ulaska Vašingtona i namernog faula a onda i nenarno gubljenja lopte video se ambis . Ali nije se desio a što je bilo tako to samo Vašington zna a možda i neko drugi .
T

Tirniiuu

pre oko 1 mesec

Ja ne znam dal moze jedan Grobar da mrzi ovog coveka, ko vola u kupusu delje Sasu i Zvezdu...
p

plavacc

pre oko 1 mesec

čovek doktor,ali tebra privedi stvar kraju,ne da cediš vreme...