Komentari na vest

Penjaroja: Ništa specijalno nisam uradio...

t

telepresenta

pre oko 1 mesec

sve je to bilo šta drugo da se radi na tome se ne može razumeti
m

miki.mocart

pre oko 1 mesec

Nije on uveo red koliko je Zvezda u timu imala nered. Vec pocelo lozenje da osvajamo sledece godine euroligu? :)
D

Dajvak

pre oko 1 mesec

Nadam se smjeni Ostoje i povratku Danilovića, a sa njim i najvećeg trenera kojeg je Evropa ikad imala. Ipak, ukoliko do toga u ovoj godini ne dođe, Penjaroja je zaslužio da ostane, mada očekujem da čoko usna naredi limaru da ga pušti da ide i umjesto njega nam dovede nekog goreg, jer smo mu pometlali mezimicu. Siguran sam da ni Penjaroja ne bi bio doveden da je limar znao da će ovako konsolidovati ekipu.

JOVICASA

pre oko 1 mesec

Ma jaki ste kao tim i ne treba mnogo da vas brine
A

Aleksejko

pre oko 1 mesec

Ahahahahaha tovari! U fazonu nisam moran ni da dodjem🤣🤣🤣🤣

milos djordjevic

pre oko 1 mesec

Jedan veliki gospodin u svakom smislu.
E

El Grande Senor

pre oko 1 mesec

A kao ne znam engleski...ovo ono...propali trener. Sa penjarojom do title I na F4 .

Stojan Bušatović

pre oko 1 mesec

Tačno, Željko je sve uradio za tebe

kiboooo

pre oko 1 mesec

Bolji od Zeljka

Kurcslus

pre oko 1 mesec

Od dolaska Penjaroe Partizan izgleda kao decu kad pustis u ogradjeno skolsko dvoriste da se igraju, bezbrizno. Milina je videti recimo Pokusevskog kako sutira za tri a samo dva minuta pre toga je promasio.
m

merllin_pfc

pre oko 1 mesec

Gospodin. Oducio je ovog preko puta da mu vise nece trening pasting na pamet. Znaci Obradovic je izgledao toliko nemocno u odnosu na spanca.

Otac Makarije

pre oko 1 mesec

Pa i nije trebalo nista specijalno,zvezda se jednostavno raspada

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Bravo legendo...

Meda74

pre oko 1 mesec

Jednostavno su oterali igrače koji su pravili problem a zvezda to nije uradila.

Radmila Petrović

pre oko 1 mesec

nisi imao ni potrebe za to…

Tubic

pre oko 1 mesec

Браво Ђоане за све до сада.Капа до пода!!!!

Dušan Petrović

pre oko 1 mesec

nisi ni imao potrebe za to…
D

Drobilica kicme

pre oko 1 mesec

Legao je partizanu penjaroja,kao zvezdifmpu metla.

Steksus123

pre oko 1 mesec

Ti si trebao da krenes od pocetka, bolji si od Zelimira 100x
R

Recep

pre oko 1 mesec

Tooo Penja legendo, nije nama uspeh da pobedimo njih znamo mi odlicno ko smo I sta je uspeh za nas a to je pehar Evrolige.

darkoni1991@gmail.com

pre oko 1 mesec

Nisi imao ni potrebe za to.
D

Drhaus86

pre oko 1 mesec

potpuno takticki nadigrao obradovica i iskoristi epski raspad zvezde
d

djuka2025

pre oko 1 mesec

uspeo je na kraju penjaroja nesto da izvuce iz ove ekipe makar tu zelju i borbu koja se nije videla cele sezone.. a sad kakav je kvalitet tima to je jos uvek sigurno upitno
m

mr.mrki90

pre oko 1 mesec

Zaprepasten sam njegovim ponasanjem...Bravo g'dine!!!
K

Kažem

pre oko 1 mesec

Bravo Đoan Penjaroja,čestitam doktorska disertacija

Batina1

pre oko 1 mesec

Ništa specijalno osim što je učinio da izgledaju kao tim.

Aboubakar Oumarou

pre oko 1 mesec

Svaka čast ovom treneru, preuzeti ekipu u onakvom trenutku i stati na zelenu granu... Nemam reči...
m

mixica

pre oko 1 mesec

Penjaroa preporodio partizan i uneo nenormalnu energiju partizan igra kao NBA ekipa

Nrconicar8

pre oko 1 mesec

Svaka cast penjeroja prepotofio je partizan!

Mihajlo Milenkovic

pre oko 1 mesec

Peneroja legenda i strucnjak.

ilnima male

pre oko 1 mesec

после 11 година да и ви победите..
S

Slavuj

pre oko 1 mesec

Pobjedom u EL u gostima srušili smo im sezonu i nadanja o plasmanu u plej of. Pobjedom večeras srušili smo im sezonu u ABA, još KLS pa da kompletiramo rušenje nikad jače CZ za koju je sam Drčelić izjavio da je tim pravljen za F4.
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

dobro.je za sve sada, pobeda je nasaa

filipdjuk11

pre oko 1 mesec

dobice partizan i dubai u finalu cini se kao da su u najboljoj formi i da im je najvise i stalo

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Ni kriv ni dužan će osvojiti sve trofeje.

Zika Zika

pre oko 1 mesec

svaka cast treneru

Amir Tuzlic

pre oko 1 mesec

Bravo za trenera Partizana 👏
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

upalio prskalicu pa zaliva li zaliva. Najvveca dobit partizana je dolazak ovog lika, kroz pakao uvrede,ponizavanje ...svaka mu cast. Sramota da bude one sto su mu se obracali na pocetku.Ovaj kako je krenuo preselice ih u Mostanicu, kao Dule u svoje vreme
B

BvB

pre oko 1 mesec

Najtuznije je sto je to nista i vise nego dovoljno za neznalicu kolegu.
z

zecpripovedac

pre oko 1 mesec

Dobar je ovaj trener..
P

Petar1225

pre oko 1 mesec

sjajan posao je uradio ovaj covek

JEJICA

pre oko 1 mesec

Ovaj čovek je veoma hladan i nezainteresovan

JEJICA

pre oko 1 mesec

Što je skroman 👀,uradio je i previše 🖤🤍🖤🤍🖤🤍
P

Paa

pre oko 1 mesec

Naravno da nisi. Država je. Jasno je svima zašto Partizan mora da bude šampion.
S

Slavuj

pre oko 1 mesec

@ pa...papa. Toliko od tebe, a svejedno se ne palite na ABA.

Veljaa13

pre oko 1 mesec

kada napravi veliki rezultat ne zeli da stavlja sebe u prvi plan nego celu ekipu

Bojan76

pre oko 1 mesec

bas takve izjave pokazuju koliko je penjaroja miran i fokusiran trener

Kris Tina

pre oko 1 mesec

Kakav je ovo gospodin, svaka cast
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

kakav skor protiv zvezde,bravo
z

zecpripovedac

pre oko 1 mesec

Ovaj Spanac je ozbiljna glava

Aboubakar Oumarou

pre oko 1 mesec

Nije Španac, Katalonac je...
P

Panta Kekec

pre oko 1 mesec

Zadrzati Bruna I Sterlinga. Dr. Nik je trener na terenu. Spanac je majstor zanata.
R

Realno samoo

pre oko 1 mesec

Covek ima vise pobeda protiv zvezde za mesec dana, nego zocika za dve godine. Penjaroja doktore!
K

Kecman10

pre oko 1 mesec

Zocika? Dobar si mi ti Grobar… samo kad se pobedjuje. Fuj
e

ercov

pre oko 1 mesec

Koji crni Zeljko, najveca prevara koja nas je zadesila i koja nas je preterano kostala. Ne donose se pobede zato sto si ime i sto si ga stekao u bogatim klobovima pa se vratis i napalis masu busanjem u grudi kao najveci grobar medju grobarima a kada je frka onda pobegnes ko zadnja jajara. Penjaroa je od samog dolaska vise uradio i poboljsao sve ono sto Zeljko nije za svo vreme provedeno u Partizanu. Ostoja je najzasluzniji sto je Penjaroa trener Partizana.
S

Sport15

pre oko 1 mesec

Kakav je gospodin Penjaroja! I u pobedi i u porazu… Od one situacije napraviti ovakvu ekipu… I realno, ja kao Zeljkov najveci postovalac, moram da kazem da vec nakon mesec dana nakon dolaska igra pod njim i Zeljkom, ne moze da se poredi… svaka cast celavi.
G

Gost V

pre oko 1 mesec

Svaka čast na komentaru, ja kao navijač Partizana koji pišem pohvale treneru Partizana Penjaroi ni jednom rečju ne negiram sve šta je trener Obradović uradio za Partizan. Niti bi hteo da poredim njih dvojicu. Činjenica da je sadašnji trener stabilizovao tim, čak izbacio iz tima Tajrika i Parkera, što je priznaćete hrabrost, svakom igraču pronašao ulogu, čak i vreme koje treba da igra . Nema više eksperimenata sa kombo bekovima, koji igraju pleja, niti krilnih centara koji igraju centre. Sa centrima koje smo smatrali autsajderima, postali smo dominantni u skoku. Pokazao je da je uloga pleja i centra najbitnija za tim i da tu ne sme fa se eksperimentiše. Svaka čast treneru i neka nastavi sa uspesima.
S

Sport15

pre oko 1 mesec

Da , sve se slazem, a odstranjivanje trulih jabuka iz ekipe mi se cini kao krucijalno, Dzekiri pun pogodak, igracki a pre svega karakterno…

Mylan Mylan

pre oko 1 mesec

N¹ idemo breeee

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

a što bi i bio problem , zvezda i Partizan su profesinalni timovi sa po 20 i kusur igrača u timu . tako bi trebalo i da igraju .

Stefan Zupanjac

pre oko 1 mesec

dobar oenjica ispade na kraju
w

wifi

pre oko 1 mesec

Ali ova kompleksašica od novinarke sa Arene što nažalost po nju intervjuiše naše igrače a ne Czv kod svakog sagovornika od naših igrača mora da naglasi pobeda nakon 11 godina u gostima, bitno da je ona sebi lepa a verovatno i još nekom ko joj je tako pristrasnoj i dao posao...

Bojank91

pre oko 1 mesec

Druže i Penjaroja je sam izjavio za pobedu posle 11 god. Paranoja?
D

Djuro17

pre oko 1 mesec

Mozda nisi ti al igraci sigurno da jesu.
A

Aa

pre oko 1 mesec

Davidovac za 8 minuta uradio vise nego svi ostali zajedno za ceo mec, to je sve sto treba da znate o ovoj sezoni crvene zvezde.Da ne zaboravimo da je sve pocelo izbacivanjem Motejiunasa iz tima.
@

@ssss

pre oko 1 mesec

Ništa specijalno nisi uradio sem što dereš ove Indijance redovno!
i

ispravno tumačenje

pre oko 1 mesec

za svakog pravog navijača Partizana više nego dovoljno
N

Nenad B.

pre oko 1 mesec

Tačno tako, još ništa nije osvojeno, tako da polako sa hvalospevima. Jeste Penjaroja posložio ekipu, igra se timska košarka, ali realno timski uzlet se poklapa sa povratom Karlika na teren, tako da...
P

Power on the north

pre oko 1 mesec

Cestitke i treneru i Partizanu!!!Napravio si ti itekako mnogo!!Odlican trener i psiholog koji je imao onu stvar da dodje posle Zeljka kada niko nije smeo!!!Treba vise da se govori o ovom coveku,jer nije mu lako bilo!!!Za ovog naseg si doktor kosarke!!
P

Položio sve ispite

pre oko 1 mesec

Iskreno bio sam sumnjičav kad je došao, puna podrška do kraja i ove i sledeće sezone!
A

AM12

pre oko 1 mesec

Baš tako. Sve je uradila Zvezda.
A

Alcatraz

pre oko 1 mesec

Gospodin Penjaroja ubica malog kluba iz zeleznika
E

Etooo

pre oko 1 mesec

Roviti Miler Mekintajer igra 24 minuta Zdrav i bolji igrac Batler 15 Plus karter i kalinic sto gori to vise igraju Tu je r
J

Jesi

pre oko 1 mesec

Dodelio si im petu metlu ,ahahaahahahaa😂😂😂😂😂
4

4321234

pre oko 1 mesec

I njemu je jasno da bilo ko bukvalno bilo ko može da natrpa zvezdi 50 na poluvremenu Ovo nije merilo kvaliteta partizana Jer je zvezda u totaonom raspadu Cak je i zlatibor dao 94 olimpija preko 90 dva puta itd
P

Pwetarr1996

pre oko 1 mesec

Nisi nista legendo, samo kao vola u kupusu obradjujes Sasu... Pobedom nad njima u gostima u Evroligi i ovima u Aba si im unistio sezonu... I raspad od ekipe si doveo u red, ma nista, samo zaokret za 180 stepeni..
F

Fmp Rakitovo Jagodina

pre oko 1 mesec

Jaooo 😭😭😭 ubili nas lele lele 😭😭😭
S

Salo Obradovic

pre oko 1 mesec

Ni ja nista specijalno nisam uradio.
A

AJMO SAD PO TITULU

pre oko 1 mesec

Gracias, Señor!