Komentari na vest
Partizanovci, sećate li se Ejsija Loa? E pa sada je bitna faca u Bulsima
D
Djordje135
pre oko 1 mesec
Ejsi lo i milan macvan kakav tandem je bio
Stefan Zupanjac
pre oko 1 mesec
to su nasi strucnjaci kao za levandovskog
Machiaveli
pre oko 1 mesec
E sad treba da ga kupe nazad, kad je postao bitna faca
D
Dukicar
pre oko 1 mesec
Super je igrao u partizanu
S
Stotka
pre oko 1 mesec
Naravno,nije bio neki kvalitet ali je po.ebao real
S
Sofronije Jr.
pre oko 1 mesec
Za 2 godine će svi treneri i menadžment klubova u NBA biti crnci. Živi bili pa videli.
Ћ
Ћкоти
pre oko 1 mesec
Због прелома променио руку којом шутира.
Slavko Ćosić
pre oko 1 mesec
kako da igraju ako sve vreme razmišljaju da li će da prasne ili uz svako navijanje uz trube pomisle na granate .
T
TzT
pre oko 1 mesec
Igrao tro meseca za 600 000, TP je kao sada da dodjes i igraš 3 meseca za 120 0000.
Perica Aksentijevic
pre oko 1 mesec
Nista nije pokazao u Partizanu
G
GuestBg
pre oko 1 mesec
Secam se kako je promasio bacanja protiv cini mi se Milana i zbog toga nismo usli u TOP16... I onda sledece godine ode u Oly i uzme Evroligu :D
e
ejsilo4
pre oko 1 mesec
zapravo posle te utakmice je otisao u oly i uzeo el
G
Gosttt
pre oko 1 mesec
To je to, sad ce da vam zavrsi Dzordana
Drajf Style
pre oko 1 mesec
Pravo pijacanje
Ivana Radovanovic
pre oko 1 mesec
Proslavio se nema sta
Dusan Stefanovic
pre oko 1 mesec
Jesi ejsi velika faca. Ja ga se ne sećam
B
Baba Jaga
pre oko 1 mesec
Pa kad imaš 12 godina, prva sećanja se formiraju sa 4-5 godina.








