Komentari na vest

Partizanovci, sećate li se Ejsija Loa? E pa sada je bitna faca u Bulsima

D

Djordje135

pre oko 1 mesec

Ejsi lo i milan macvan kakav tandem je bio

Stefan Zupanjac

pre oko 1 mesec

to su nasi strucnjaci kao za levandovskog

Machiaveli

pre oko 1 mesec

E sad treba da ga kupe nazad, kad je postao bitna faca
D

Dukicar

pre oko 1 mesec

Super je igrao u partizanu
S

Stotka

pre oko 1 mesec

Naravno,nije bio neki kvalitet ali je po.ebao real
S

Sofronije Jr.

pre oko 1 mesec

Za 2 godine će svi treneri i menadžment klubova u NBA biti crnci. Živi bili pa videli.
Ћ

Ћкоти

pre oko 1 mesec

Због прелома променио руку којом шутира.

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

kako da igraju ako sve vreme razmišljaju da li će da prasne ili uz svako navijanje uz trube pomisle na granate .
T

TzT

pre oko 1 mesec

Igrao tro meseca za 600 000, TP je kao sada da dodjes i igraš 3 meseca za 120 0000.

Perica Aksentijevic

pre oko 1 mesec

Nista nije pokazao u Partizanu
G

GuestBg

pre oko 1 mesec

Secam se kako je promasio bacanja protiv cini mi se Milana i zbog toga nismo usli u TOP16... I onda sledece godine ode u Oly i uzme Evroligu :D
e

ejsilo4

pre oko 1 mesec

zapravo posle te utakmice je otisao u oly i uzeo el
G

Gosttt

pre oko 1 mesec

To je to, sad ce da vam zavrsi Dzordana

Drajf Style

pre oko 1 mesec

Pravo pijacanje

Ivana Radovanovic

pre oko 1 mesec

Proslavio se nema sta

Dusan Stefanovic

pre oko 1 mesec

Jesi ejsi velika faca. Ja ga se ne sećam
B

Baba Jaga

pre oko 1 mesec

Pa kad imaš 12 godina, prva sećanja se formiraju sa 4-5 godina.