Komentari na vest
Partizanovci sanjaju novu trojku Lorensa Robertsa: Još pamtim taj zemljotres, kao da je bomba eksplodirala
Kole
pre preko 3 godine
Mislis
pre preko 3 godine
Kole
pre preko 3 godine
Ahha
pre preko 3 godine
Amon
pre preko 3 godine
Bravo
pre preko 3 godine
Bravo
pre preko 3 godine
Pobeda je resenje
pre preko 3 godine
Haha
pre preko 3 godine
@Haha |
pre preko 3 godine
@Haha |
pre preko 3 godine
Dajte Trofej Željku
pre preko 3 godine
Naravno
pre preko 3 godine
Normalno
pre preko 3 godine
opet ista prica
pre preko 3 godine
cirkus
pre preko 3 godine
Voždovac
pre preko 3 godine
Viktorija
pre preko 3 godine
Gost888
pre preko 3 godine
118-77
pre preko 3 godine
Jtd
pre preko 3 godine
Аb
pre preko 3 godine
upravo to
pre preko 3 godine
Renato
pre preko 3 godine
Ab
pre preko 3 godine
podesen
pre preko 3 godine
Mirotic
pre preko 3 godine
077
pre preko 3 godine
Gostanko
pre preko 3 godine
Nolan Smith april
pre preko 3 godine
Gost1020
pre preko 3 godine
madness
pre preko 3 godine
Miloš111
pre preko 3 godine
SilverSurfer
pre preko 3 godine
all grobar
pre preko 3 godine
ahahahhahaha
pre preko 3 godine
Источна страна Партизана
pre preko 3 godine
@istocna strana
pre preko 3 godine
Da, da
pre preko 3 godine
all grobar
pre preko 3 godine
Ne mogu da se setim
pre preko 3 godine
all grobar
pre preko 3 godine
eskobar
pre preko 3 godine
eskobar
pre preko 3 godine
Madafakava
pre preko 3 godine
eskobar
pre preko 3 godine
055
pre preko 3 godine
Grgurr
pre preko 3 godine
kalws
pre preko 3 godine
Grobari to smo mi
pre preko 3 godine
ABCD...
pre preko 3 godine
Gostbane
pre preko 3 godine
volim partizan
pre preko 3 godine
NASA IGRA JE IGRA ZA DUSU !
pre preko 3 godine
633
pre preko 3 godine
Krojač
pre preko 3 godine
Mop
pre preko 3 godine
AJde reci...
pre preko 3 godine
Mop
pre preko 3 godine
023
pre preko 3 godine
077
pre preko 3 godine



.jpg.webp.webp)




