Komentari na vest

Partizan Mozzart Bet plaća obeštećenje za Kevarijusa Hejsa

mama Mama

pre 2 minute

Bize al im je dobra cifra
D

Djani85

pre 4 minute

Ima se može se, državna kasa se ponovo prazni. A zašto? 0 trofeja ove godine

sxomy

pre 5 minuta

Valja se pojacavati sto je pre moguce, jer posle nema nekog izbora igraca.
V

Vladava

pre 10 minuta

mozda bih i platio ovima
T

Tugaa

pre 10 minuta

Ovaj Drzavni projekat ima vise para od Hapoela i Pao
M

Mile led

pre 11 minuta

Studenti sa matematickog fakulteta su vec par puta javno apelovali da se pokrene diskusija koliko nas gradjane mesecno odnosno godisnje kosta finasiranje najgoreg taloga od drustva u Srbiji, jugoslovensko sportskog drustva partizan
Z

Zorz12

pre 15 minuta

Ni meni se ne dopada sve ovo ali postoji ok šansa da petorka na kraju izgleda: Karlik, Laprovitola, Hezonja, Ledej, Hayes iskreno to je dobra ekipa
K

Kurir Jovica

pre 17 minuta

Ima se može se. Rebalans budžeta RSrbije sprema se.
R

Ratibor

pre 22 minute

Koji cirkus od lige, ne zna se ko pije a ko plaća, ko će da igra, ko neće da igra… ali se zato unapred zna ko sme da osvoji. Najgori sistem takmičenja ikada. Najbolje da sledeće sezone stave da se sve utakmice igraju samo u sredu i obavezno sve utakmice u istom terminu, tako će više para da zarade…

Danijel Radu

pre 26 minuta

Znaci uzas sta jos nece

vladan03082018

pre 27 minuta

Sramota velika, sta ce vam taj sljam nekog normalnog dovedite
r

rterter

pre 38 minuta

Laz sutra ce vam Tegeltija kaze kako je on platio 3 miliona da dodje u Partizan
b

bad

pre 28 minuta

i da mu je najveća želja da istrči pred breskvice i zajaši ih!!

Uskekruske

pre 43 minute

Platio bih ja malo sutra

srbijanka milic

pre oko 1 sat

Sramota, dovedite nekog pristojnog igraca
M

Marko989

pre oko 1 sat

Ponovo ce biti samo 2-3 domaca igraca.
m

milan.gudovic

pre oko 1 sat

Kako smo dosli u situaciju da Zvezda i Partizan raspolazu tolikim parama? Od karata sigurno nije....
D

DjolePartizan12

pre oko 1 sat

Za ovo Partizan plaća obeštećenje?
A

Aloooooooo

pre oko 1 sat

Necu da mracim ali ako ovi sabanjerozi u upravi misle da nam ovaj bude glavni centar,moze samo da se nadamo da budemo od 15 do 20 mesta,jos ako stvarno dovedu neke igrace ko je se spominju sto igrali Evrokup a nikad nisu igrali Evroligu,nema sta ni da gledamo Partizan samo ima da se nerviramo,ali ajde da ne mracim pa da vidimo koga ce stvarno da dovedu.
b

bad

pre oko 1 sat

želimir vas ispalio,sada vam je dobar ostoja i igrači koje dovodi mu prvenac,mračiš naravno,ko bi ti danas dao sendvaju za dž,sem brata ostoje....
b

biniccki

pre oko 1 sat

Dpbar igrač, pouzdan igrač.

Bibras Natho

pre oko 1 sat

Sramota!!!!! Dovedite nekog normalnog centra i druga i treca opcija nek budu Smailagic i Miletic...
b

bad

pre oko 1 sat

zašto si ljuta??!
J

Jasna12J

pre oko 1 sat

Ovo bi bilo vise nego lise pojacanje
i

ivi

pre oko 1 sat

Dobrodosao u najveci i najtrofejniji srpski klub beogradski Partizan jer samo je Partizan kosarka i niko vise
b

bad

pre oko 1 sat

zar rukomet više nije paćo?
m

mr.Š

pre 29 minuta

hahahahahahahahaha kako mi čovek ulepša dan,hvala ti breskvice,tačno ste drama kraljice!
I

IVAN82

pre oko 1 sat

Za ovoga Hejnsa je mnogo i 200hiljada eura dati,a ne skoro 700,800hiljada!!!

Aleksandar Stojanovic

pre oko 1 sat

Ja verujem da ce otici
G

Grobar 007

pre oko 1 sat

Ovo bi bilo više nego loše pojačanje i sumljam da će se dogoditi. Ovaj lik treba nama da plati da bi mogao da bude rezerva. Ako hoćete da ostanete opušteni jednom nedeljno pogledajte šta se na mrežama dešava vezano za "pojačanja"

Biki123

pre oko 1 sat

Bas dobro pojačanje samo da ne bude kao jabari
J

Jovan 84

pre oko 1 sat

Za ovog limitiranog obestecenje?
F

Forlan

pre oko 1 sat

Zašto plaćamo centra čija je glavna karalteristika da ne zna da zatvori usta?

Branislav Jovanovic

pre oko 1 sat

Mirotic ne treba ni kod nas da dodje, a verovatno ni nece jer je covek od reci a i ima gde da igra

Sterlings Braunfels

pre oko 1 sat

Dobar igrač ali nisam siguran da je za startnog centra više je za drugog centra.
P

PITANJE

pre oko 1 sat

Zašto jednostavno ne zadržati Fernanda?

vaalent

pre oko 2 sata

Odlican igrac, dobar posao Partizana

Milan Lukic

pre oko 2 sata

knezevinsu cirkus ekipa

Genkono Mangan

pre oko 2 sata

Da su razmišljali malo ne bi sad bilo toga

Izbistanin

pre oko 2 sata

Nadam se da su pogodili pojačanje
7

73

pre oko 2 sata

Jedino sto partizan placa je postarina....to su uspeli nakupiti.
.

..

pre oko 2 sata

Iz šupljeg u prazno. Ja ne znam dokle će navijači Partizana i navijači Crvene zvezde da se lože na Evroligu kao da će osvojiti to takmičenje. Neće. Verovatno nikad dok je ovolika razlika između ostalih klubova, uvek će biti jači Real, Barselona, Olimpijakos, Panatenaikos, Fenerbahče plus još 3-4 neugodne ekipe (nekad Valensija, nekad Hapoel, nekad Pariz, nekad Žalgiris, Monako ili Efes). Ne možeš sve da ih pobediš i osvojiš Evroligu jer će oni uvek imati duže i bolje rostete što im na kraju donosi pobedu. Dok je ta razlika bila manja Partizan je osvojio Evroligu 1992., Crvena zvezda Ligu šampiona u fudbalu 1991. I to vam je to, ne zaluđujte se, ne gubite živce.
b

bravo tebra

pre oko 1 sat

I jos nesto si zaboravio. Svi ovi velikani imaju sistem a mi ne,pored brdo para. Kod nas da se desi problem u svlačionici, ode sve u propast.Kod vecine njih dodje gazda i lupi sakom o sto. Nas buse neki neandertalci dovedeni od kozna gde, jos ce i da nas biju.

ShoMi_1994

pre oko 2 sata

Odlican igrac, dobar posao Partizana
m

milos111106

pre oko 2 sata

dobar igrač!!!!!
B

Bale89

pre oko 2 sata

Mnogo losa odluka,nije ovo igrac koji ce mnogo pokazati

Slavko Ćosić

pre oko 2 sata

19 timova , pre će da bude 20 a ko vodećemo . ogromna se lova tu vrti .
П

Па...

pre oko 2 sata

...ја у ово не верујем, избориће Остоја да му бивши клуб даје плату 😂😂😂
A

Ahaahahahah

pre oko 2 sata

🤣🤣🤣🤣🤣,bitno da verujes da Mitar Bosnjakovic ima stipendiju kao celi budzet Mege🥳🥳🥳🥳

perazdera6

pre oko 2 sata

Smesan igrac bas
P

Pedjah

pre oko 2 sata

Jagice ti li si?
T

Tugaa

pre oko 2 sata

Ode benzin na 1000
X

Xyz

pre oko 2 sata

Ovo je nemoguce, Partizan valjda samo naplacuje obestecenja.

Vanja Bonderovic

pre oko 2 sata

kolko fake info
S

Scouser

pre oko 2 sata

Zasto je fake info?
K

Kojaa

pre oko 2 sata

Jadni penzioneri Srbije
J

Jolika1985

pre oko 2 sata

Pa dobro sta je to toliko vazno

Radojkovic Milos

pre oko 2 sata

Goriva klub, šteta
P

Predikat

pre oko 2 sata

ovo je sjajan posao Partizana, strasan igrac
F

FCRSBG

pre oko 2 sata

Super za 20-to mesto
r

rea

pre oko 2 sata

Al će biti čupanja ušiju od strane određenih osoba i pisanja totalno novih tekstova, ako ovaj Hejs na kraju završi u Zvezdi, jujuju.... ukoliko se to desi, pisaće se da je ipak na kraju sporazumno raskinuo ugovor sa Monakom i da je u pitanju IPAK dvogodišnji ugovor težak milion i po ukupno, a ne posezoni, gde se igrač odlučio da dođe u KKCZ jer mu je obećano da će imati minutažu prvog centra, pa je pristao na sva moguća smanjenja blata (videti pod Batler, Nvora, Moneke...).
П

Па...

pre oko 2 sata

...Батлер је срчани болесник, нисам му гледао уговор, али је логично да је нижи од реалног. Такође, Батлер је у НБА одиграо мање утакмица и имао слабији учинак него рецимо Покушевски, тако да је логично да буде и јефтинији. Ако је јефтинији од Покушевског, замисли тек кад га упоредиш са рецимо Стерлингом или Вашингтоном.
P

Pavlovicmp

pre oko 2 sata

Nekima će biti top u odnosu na prošlu godinu
N

Nema sta

pre oko 2 sata

1.5 miliona evra po sezoni nema socijalno nema topli obrok...

ineska

pre oko 2 sata

bacene pare. Zali boze.
R

Recite nam

pre oko 2 sata

Kolika je plata?
E

Exee

pre oko 2 sata

Partizanka ima vise para nego Hapoel
P

Pedjah

pre oko 2 sata

Zvezdo crvena ali neeeeee ona sto vi pakosni mislite partizanska!To je cika Drazina ravnogorska…

Vladimir Maksimovic

pre oko 3 sata

Naravno da se oslobadja mesto za turske ekipe jer oni imaju para da finansiraju sve sto treba,malisani u Evroligi kao sto su Zvezdai Partizan igraju Evroligu zato sto imaju ogroman broj navijaca koji pune hale i stvaraju atmosferu za pamcenje na svakoj utakmici
G

Gostiona

pre oko 3 sata

Ma nije moguce. Proverite informaciju. Ja mislim da se obestecenja placaju samo Partizan Mozzart Betu
G

Gosttt

pre oko 3 sata

Ma da li je moguce da ce Partizan platiti za igraca? Ja vec ocekujem novu vest do kraja dana da ce Monako da plati Partizanu da mu uzme igraca.

PsyhoDelija

pre oko 3 sata

Ne zaslužuje to ovo drvo

Kurcslus

pre oko 3 sata

Bila bi fora da posle zeljkovog odlaska u Pao Mirotic dodje u zvezdanu.

Aleksandar3006

pre oko 3 sata

E sad ovo i Ledej i može se reći uz do sad objavljene poslove da se pravi solidan tim. Moram pohvaliti upravu.
P

Prti

pre oko 2 sata

Obavezno da pohvalis Ostoju zato si i dosao..
R

Rtzsd

pre oko 2 sata

Partizanu vise od pola ekipe odlazi, od cega je 3 igraca prva postava. To ce se tesko nadomestiti, ma ko da se dovede, a trenutna imena garantuju losiji plasman nego ove sezone.
K

Kkp2

pre oko 3 sata

Ajde mozzartsport potrudite se dovedite nam mike jamesa! On ce raspodati sezonske zajedno sa milsom i zekom a ne bi bilo lose kad bi nekako u pricu upao luwawu/hezonja/osman
m

majster

pre oko 3 sata

Partizan je zaradio iz svojih odlazaka, imaju mogucnost to da rade
К

Ккп

pre oko 3 sata

Dajte Majk dzejmsa ako treba doniracemo samo ga doveditee ajde ostojaaaaaa

SKIZ

pre oko 2 sata

колико бих желео да дође код вас... Ви везе са кошарком немате

1Sale11

pre oko 3 sata

Odlican centar ,za te pare vrediii

Stojan Bušatović

pre oko 3 sata

Konačno neki normalan centar

wizard 1987

pre oko 3 sata

preskup...ne vredi te pare...zivi bili pa videli