Komentari na vest

Partizan bez kontakta sa Ledejem, Smailagićeva situacija se prati

Goran Jovic

pre oko 1 mesec

Нек се врати Смајли
p

pih kako je ono gadno

pre oko 1 mesec

Ledej od neizbrisivog traga najjaci je ostavio na sorcu kada se uneredio.

acajank89@gmail.com

pre oko 1 mesec

prvak Evrope uvek

dinom555

pre oko 1 mesec

Iako sam navijac Zvezde ,mislim da Smajlija treba imati u svakom timu,momak koji ce ostaviti srce na terenu u svakoj utakmici i posteno odraditi svojih 15 minuta.
T

TuzniBauk

pre oko 1 mesec

Ledej je bio jedan od boljih igrača Partizana, šteta zbog načina na koji se rastao od kluba
m

matoriekspert

pre oko 1 mesec

Na koji se način rastao? Jesi li nešto pobrkao ili znaš nešto što mi ne znamo?

urosh

pre oko 1 mesec

Ако нам Смаилагић не помогне, нико неће...

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

kazati protraćene sezone, od odlaska, red je da završi sve što je započeo....

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

kazati protraćene sezone, od odlaska, red je da završi sve što je započeo...

zeljko markovic

pre oko 1 mesec

To su bili samo spinovi da se smiri situacija,ali mrka kapa.Prazna hala,zna se i zbog koga i čega.Željko je trebao. penziju da završi Patizanu,i ode sa stilom u penziju,ali da bude tu.Ostoja ga iskoristio za skupe karte,svake godine sve skuplje i skuplje,na Željkovo ime i spoznori dolazili.Sledeċe sezone ċe arena biti velika ,koliko ce navijača dolaziti.Nije problem što je Obradoviċ otišao,nego na koji način.Nadamo se uskoru povratku za sve treba vreme,prva sezona u evroligi polse 10 godina i korak bili od f4.Pa ni Fener nije uspevao,doveli Obradoviċa doneo im prvu titulu u istoriji kluba.A ulažu non stop i ranije nisu uspevali ništa.Ovde odma hoċe ljudi evro titulu,a to je proces.Polako.Čekamo te Obradoviċu,i Daniloviċa naravno.Ekipa iz 92 može dosta uspeha da donese .
M

MNM

pre oko 1 mesec

Nema on 50 god pa da se vrati,završio je taj
J

Joomla1020

pre oko 1 mesec

Smajli bi bio top pojačanje. Posle dve, može se kazati protraćene sezone, od odlaska, red je da završi sve što je započeo.
V

Vladimir Becic

pre oko 1 mesec

Alen je prava stvar

ivanovicg09@gmail.com

pre oko 1 mesec

Opet jurimo zadnje mesto u evroligi

Goja Ivanovic

pre oko 1 mesec

Eee on ce nam pomogne

Ikebana

pre oko 1 mesec

Smailagic bi bio odlično pojacanje,sada je zreliji igrac
p

podesen

pre oko 1 mesec

A ovi iz Virtusa to ne vide što vidiš ti.

Noon 1

pre oko 1 mesec

Mislim sa Ledej previse trazi i da ne zasluzuje toliko novca, bolje vratiti smajlija.
K

Krl

pre oko 1 mesec

Bruka i Sramota od kvalifikacije dela do izricanja kazne

zeljko markovic

pre oko 1 mesec

To su bili samo spinovi da se smiri situacija,ali mrka kapa.Prazna hala,zna se i zbog koga i čega.Željko je trebao. penziju da završi Patizanu,i ode sa stilom u penziju,ali da bude tu.Ostoja ga iskoristio za skupe karte,svake godine sve skuplje i skuplje,na Željkovo ime i spoznori dolazili.Sledeċe sezone ċe arena biti velika ,koliko ce navijača dolaziti.Nije problem što je Obradoviċ otišao,nego na koji način.Nadamo se uskoru povratku za sve treba vreme,prva sezona u evroligi polse 10 godina i korak bili od f4.Pa ni Fener nije uspevao,doveli Obradoviċa doneo im prvu titulu u istoriji kluba.A ulažu non stop i ranije nisu uspevali ništa.Ovde odma hoċe ljudi evro titulu,a to je proces.Polako.Čekamo te Obradoviċu,i Daniloviċa naravno.Ekipa iz 92 može dosta uspeha da donese .
P

Propast

pre oko 1 mesec

Bas tako, nacin na koji je otisao iz Partizana je njegova velika sramota. Prve sezone u EL zamalo F4 ali to sto malo fali...A sta je bilo posle te prve? Ili sta je bilo pre te prve u EL? Jel ste mozda zaboravili da je u EK ispao od Burse u Beogradu i to sa kakvim timom, Panter, Ledej, Avramovic, Smailagic, Lesor...?
S

Slavuj

pre oko 1 mesec

Željko Mrkoviću de nas prosvijetli da i mi znamo na koji način je otišao Obradović. Mi svi mislimo da je podnio neopozivu ostavku, a po tebi izgleda da nije. Baš me zanima zašto smo svi mi bili u zabludi.
B

Brkati

pre oko 1 mesec

Pustite Upravu da radi svoje. Ta silna nagadjanja i pretpostavke navijaca nicem ne sluze. Osnovni princip je da nista nije gotovo dok nije gotovo.

Miki Milikic

pre oko 1 mesec

nema partizan para da plati njih
S

Sampion Evrope 92

pre oko 1 mesec

Mislim sa Ledej previse trazi i da ne zasluzuje toliko novca, bolje vratiti smajlija.
p

podesen

pre oko 1 mesec

Traži 1,9 miliona i ugovor na 2 godine,puno je to kume.
p

pfc

pre oko 1 mesec

podesen kapiram da je ovo sarkazam
C

Cgt

pre oko 1 mesec

Pa 2.5 kao i drugima sto se daje zasto bi Ledej igrao za manje.
V

Velika plata

pre oko 1 mesec

@Podesen Kome trazi ako nije bilo kontakata? Trazio na drustvenim mrezama?
p

podesen

pre oko 1 mesec

Bilo je kontakta ali ako ne spusti potraživanja ništa.

Stefan Zafirovic

pre oko 1 mesec

Najbolje da igraju navijaci.

milannba

pre oko 1 mesec

To nije lose resenje,sto vise nasih igraca

Marija Antic Stankovic

pre oko 1 mesec

Ne verujem da ce se vrati u partizan
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

odluka neka bude pametna, ali ne sumnjam u njih

cima88

pre oko 1 mesec

Ako ne dovedu igrače igraće navijači

Radojkovic Milos

pre oko 1 mesec

Koji će im djavo Smajlagic
G

Gostza

pre oko 1 mesec

E kada uspostave kontakt sa Ledejem, prvo ce vama da kazu.

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Voleo bih da se dogovore sa Zekom

cofi_pfc03

pre oko 1 mesec

Sta lupate Zek ima našu ponudu 4.2 miliona za dve sezone i blizu je da je prihvati
Z

Zelen

pre oko 1 mesec

Jeste ali na instagramu ili na marsu manje slusaj internet mreze posto je igrac odavno rekao da mu ne pada napamet da se vraca ako Obradovic nije trener i to je javna tajna zato klub ga ni ne kontaktira
J

Jbu

pre oko 1 mesec

Pa to manje od 5 kad podignu ponudu mozda i prihvati 😅
S

ShoNe24

pre oko 1 mesec

Ali Ledej i njegov strokavi sorts. 🤮

90Jelena

pre oko 1 mesec

volela bi da se dogovore sa zekom
S

Sofronije Jr.

pre oko 1 mesec

A lija i kornjača?
S

Sofrenije Kaloperovic

pre oko 1 mesec

Veseli nas odjavio, ostaje enigma Egzum . Bogdan mrka kapa.
A

Avangarda

pre oko 1 mesec

Dolazi zek plata 7.5 mil po sezoni a Smjali 4.5 mil kako niste po provjerili xD
J

Jukebox

pre oko 1 mesec

Ja ukapirao da za sada odlaze samo Bonga i Wash. Znaci Bruks i jaka 3/4 ka kao zamene. Ledej je 4 ka po potrebi I 5ca. Smajli je 4/5 . Pod uslovom da ostali ostanu, dovoljni su Smailagic i haubica Naneli, Braun bi na krilu sa Nanelijem, Lakijem I Vanjom.
j

jullll

pre oko 1 mesec

skupljaju ekipu s koca i konopca posle kad budu top15 kukaće na sudije i spominjaće ko sumanuti da zvezda nema pobedu u plej ofu el
p

part

pre oko 1 mesec

žoče naš nek se sveti ime tvoje nek dođe carstvo tvoje
F

Figaro

pre oko 1 mesec

Zek, Smajli i nijedan bivsi igrac nece doci dok je tu Ostoja. Tek kada dodje Danilovic i vrati Zeljka onda mozemo ocekivati i Zeka i Smajlija i Lesora i Bogdana.
p

podesen

pre oko 1 mesec

Željko se neće skoro vratiti,nažalost.
S

Slavuj

pre oko 1 mesec

Figaro zaboravljaš da se Obradović odrekao svih njih, kada je od rostera ostavio samo Balšu. O čemu ti pričaš i pominješ Danilovića? Pa on je bio tu i šta smo imali od njega? Osvojen KRK i tim sastavljen od igrača sa upitnim kvalitetom. Željko je bio tu 4 godine i ... Osim onih utakmica sa Realim u plej ofu, ostalo ćorak pa čak i ta serija. Znamo kako se završilo. A budžet je bio na nivou EL, mada od toga nismo nešto profitirali. Publika se vratila, karte jesu skupe, ali ako hoćemo EL i konkurentan tim to je jedini ispravan put. Čak je i predsjednik priznao da KK Partizan bolje posluje od KK CZ. On to zna najbolje jer zna koliko je državnih para proslijedio putem KSS i Čovića da bi CZ ove godine dobacila do plej ina, sa nikad većim budžetom i rosterom od 22 igrča, plus plaćali dijelove ugovora Lazića, Nedovića i Mitrovića i plaćali čak dva stručna štaba, a da ne pominjem otkaze Grejmu, Jagu u stred sezone.
0

098765

pre oko 1 mesec

partizan sam tim se dičim to ne moze biti svak
h

heroj

pre oko 1 mesec

kod uplakanih svaki drugi po 2.5 miliona alal vera ugnjetavani partizani
1

1233456

pre oko 1 mesec

milton i parker su tu i sledeće sezone,samo na njih 5 miliona dolara za 1 godinu. Ako ste zaboravili da vas napomenem, to je za one koji ne veruju da je budzet 27 miliona

mlade016@gmail.com

pre oko 1 mesec

Na instagramu oni su odavno Nasi igrači.

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre oko 1 mesec

Bruka.. Docice a ne dodje
T

Tvoj pravopis

pre oko 1 mesec

Nikako da dođe snajke.
D

Djani85

pre oko 1 mesec

Katanac vam ne gine i to veoma brzo!!!
B

Bice to dobro...

pre oko 1 mesec

Ee ti mi sigurno znas kome katanac gine ,a kome ne gine , a bjezii casti ti
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

valjda ce biti pametni sto se tice izbora

Strahinja Dragicevic

pre oko 1 mesec

Kakva bruka Kao docice I onda nista sramota....
S

Secondigliano

pre oko 1 mesec

citamo vec 7 dana ko dolazi u kkp, da se spremimo do sredine avgusta o naslovima
П

Па...

pre oko 1 mesec

...не може човек а да се не запита, кога би доводили да их држава не угњетава 😂😂😂 Звезда има једног играча од 2,5 милиона, то је Марко Арнаутовић, а њима цела прва петорка у кошарци има ту плату.
J

Jole 39

pre oko 1 mesec

Batler od 3,7 miliona igra golf a pretpostavljam i ostalih 25 sa spiska racunajuci i bivse igrace koji se i dalje placaju
a

aaaaaaaaaaaaaaaaa

pre oko 1 mesec

Batler ima 3.7 miliona na 2 godine a vi placate JEDNU GODINU 2.5 miliona eura, koliko lazete cudo jedno
a

asas33

pre oko 1 mesec

Samo Kalinić po tvojoj logici ima 5,1 milion platu.
B

Babajaro

pre oko 1 mesec

Ti si decko mozda i najostrasceniji navijac ovde. Ja ne znam da li sam ikada procitao normalan komentar na Partizanovim vestima od tebe. Isti si kao Zeljko Pantic. Sve sto ima veze sa Partizanom je neregularno i sumnjivo. Samo ne znam sto ne verujes cinjenicama da je Zvezda ove sezone dala na plate vise nego Partizan?
S

SDADASD

pre oko 1 mesec

Karlik, Kalates, ??? /// Bruks, Olman, Marinkovic, Lakic, *Mijailovic /// Braun (?), ???, Nakic, *Bosnjakovic /// ???, Osetkovski (?), Pokusevski i/ili Tanaskovic (?) /// ???, Fernando/Dzekiri, Lovernj i/ili Miletic (?)
F

F4 2027

pre oko 1 mesec

Vracaj Ledeja, Smajlija i Nanelija bratinu.

trilee93

pre oko 1 mesec

Iskreno bila bi ta energija kada bi se Ledej vratio u Partizan
p

poručnik

pre oko 1 mesec

laž je za Ledeja,zapelo je oko finansijskih zahteva Zeka,teško možemo da uklopimo njega i Bruksa u budžet,iako se činilo u jednom momentu da je Zek popustio sa zahtevima!
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Smailaga dobrodosao nazad u najveci klub u zemlji cekamo te
r

rea

pre oko 1 mesec

Nisu Miškovi igrači, pa su crveno slovo za KKP, sad će Miško u Karšijaki da nađe neku jeftinu, a "prvoklasnu", zamenu za Zeka.

quaresmaaa

pre oko 1 mesec

uh kad bi vratili smajlija, ledeja u nanelija gorela bi arena
A

A MOGLI BISMO

pre oko 1 mesec

I Lesora sa njima, Smailagic bas i ne mora da se vraca...
A

ABBA

pre oko 1 mesec

Je l smo zaboravili da je ta ista arena navijala protiv svog tima ?