Komentari na vest

PAOK ne planira da stane: Mitru-Long u crno-belom

C

Coa97

pre 23 dana

Fenomenalno pojacanje, grmii

Kris Tina

pre 23 dana

Bomba igrac, odlicno pojacanje
u

user7474

pre 23 dana

svaka cast na potpisu ocekujem vas u evroligi uskoro!

Vajta66

pre 23 dana

Au kakvo pojacanjee
S

Srdjan1314

pre 23 dana

Strašan igrač, bravo
j

jokicCCvv.

pre 23 dana

Svakako bolje nego Asve
Z

Zivko57

pre 23 dana

Paok ide u evroligu sto posto sledece

Miloš Milovanović

pre 23 dana

Nema lepših sredina za igranje od onih koje su na moru...
D

DjolePartizan12

pre 23 dana

Bilo bi interesantno videti ih u Evroligi. Svakako bolje nego Asvel ili nekada Albu.