Komentari na vest

Ovo smo prvi put videli

A

Adam18

pre oko 1 mesec

Pa s obzirom na njegove godine i na formu i koliko dugo igra ,to je svakako za postovanje!

Bane1o1 MN

pre oko 1 mesec

Ne da se čiča vala

ljubisa rajkovic

pre oko 1 mesec

Slažem se, prvi put smo videli da jedan igrač trećinu svoje karijere bude pometlan sa 4-0 ili 4-1 i to mediji predstave kao uspeh. Zaista uspeh za prepričavanje nema šta.

Bojancetnik

pre oko 1 mesec

Doktor majstor košarke nema dalje 23

Elzana Zana

pre oko 1 mesec

kosarkaska legenda Svaka mu cast

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Ostace upamcen kao jedan od najtrajnijih,broj poena itd.. Ali svi mi koji smo gledali Jordana znamo da je on GOAT. isto kao i u fudbalu,samo deca misle da su Ronaldo ili Mesi najbolji jer nisu gledali nikada Ronalda Zubu Nazaria. Svako vreme ima svoje heroje.

FC RED STAR

pre oko 1 mesec

Jeste da je projekat ali stvarno prkosi godinama

Steksus123

pre oko 1 mesec

Doktor košarke, svaka mu čast
B

Barad Dur

pre oko 1 mesec

Cesto mozemo da vidimo slike kkao mu izgledaju stopala unisteno,to je zbog broja godina u ovoj igri,kojoj je dao sve,za sve ove godine ni jedan incident,covek koji je bio samo sa jednom zenom u zivotu,u vremenu kada svi imaju po 5,6 bejbi mama,covek koji je odrastao bez muskog primera u kuci izborio se za sve ovo,najbolji kosarkas svih vremena. Vremenom cemo tek videti sta je sve uradio,mladji ljudi mozda treba da puste snimke od 2008-2014 niko se nikada nece tako kretati maltene svaka akcija je bilo njegovo kucanje.
S

Sofronije Jr.

pre oko 1 mesec

Lebron goat? Reci mi da imaš tlinest godina bez da mi kažeš da imaš tlinest godina.

Sele Fejzic

pre oko 1 mesec

legenda da tako je samo napred

Emilija Emilijaaa

pre oko 1 mesec

Kapa dole za sve do sada,nece mu niko prici godinama

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

sada. Da je i dalje onako fizicka kosarka, sa cvrstim odbranama i nenormalnim intezitetom, i da ne

aura 222

pre oko 1 mesec

vreme je da okači patike o klin

Bosque

pre oko 1 mesec

Legenda...mada nisam fan.
V

Vpdblk9a

pre oko 1 mesec

Velika je razlika izmedju kosarke u NBA 80 i 90ih i sada. Da je i dalje onako fizicka kosarka, sa cvrstim odbranama i nenormalnim intezitetom, i da ne pricam koliko je bilo dobrih timova i bolesno fobrih igraca, lebron bi odavno bio u penziji. Nista protiv njega, svaka cast za sve, ali kosarka onda i sada nisu isti sport.
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Svaka cast al treba znati i kada je kraj iskreno,bolje da ga pamtimo po svemu dobrom nego po necemu losem,strasan igrac

Salleee

pre oko 1 mesec

Vreme je za penziju. Svaka čast za sve ali prošao je rok trajanja završavaju i to je to
D

Drhaus86

pre oko 1 mesec

top 5 ikad nema dileme,ali stigle godine
z

zecpripovedac

pre oko 1 mesec

Ne volim ga, ali kapa dole

Zoran Jeremic

pre oko 1 mesec

Kapa dole za sve do sada,nece mu niko prici godinama

Furtula

pre oko 1 mesec

Tata igre nema sta
M

Marko206

pre oko 1 mesec

Covek je institucija za sve njih neka pricaju sta hoce.

ilke1980

pre oko 1 mesec

Lebron jeste tata ali jedan je Jordan

Andrija Stojanovic

pre oko 1 mesec

LeGoat nece se roditi takav kao on

Nadja17

pre oko 1 mesec

Mislim da će se o ovome pričati još dugo

Natasa27

pre oko 1 mesec

Takve situacije uglavnom pokažu koliko je sport nepredvidiv

Nikola Milicevic

pre oko 1 mesec

u cetrdeset drugoj godini lebron dzejms je i dalje tata igre
S

Selcouth

pre oko 1 mesec

Jel se samo kod mene s vremena na vreme pojavljuje crna pozadina sa tamnim tekstom?

Vaskon

pre oko 1 mesec

Sa ovim plej-of-om je, po meni, skinuo MJ sa trona!
G

Gost111

pre oko 1 mesec

Nikad nije bio ni blizu Dzordana.

milan milan

pre oko 1 mesec

U tim godinama i dalje masina, dovoljno je samo reci Le Bron💪💪💪💪

nebojsapopov23@gmail.com

pre oko 1 mesec

Lebron je masina!
m

majster

pre oko 1 mesec

U 42 godini bolje je od 90 posto igraca
s

srka

pre oko 1 mesec

Ove sezone će Oklahoma da pročisti sve sa nulom. Odavno nije viđena takva dominacija jednog tima. Brutalno gaze sve pred sobom.
R

Riki97

pre oko 1 mesec

Moze on da odigra jos 2 sezone sigurno e sad gde videcemo.
D

Daki1984

pre oko 1 mesec

A dobro šta očekivati ipak čovek ima dosta godina mnogo je toga uradio
T

TuzniBauk

pre oko 1 mesec

Mogli bi i drugi tako samo da hoće da treniraju uporno i jako i naravno pod uslovom da imaju talenat i dar za košarku, mnogi odu prerano kao bogati da uživaju u životu i ne bude im važno da igraju duže i da treniraju kao ludi
N

Nemanja Lazić

pre oko 1 mesec

Svaka čast, izdržao je nevjerovatno dugo

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Verovatno da hoće do 45 da igra.
M

Markocicin

pre oko 1 mesec

Pravi goat idalje jedan od boljihh

Amir Tuzlic

pre oko 1 mesec

LeBron je čudo od košarkaša GOAT za košarku što jbeNovak za tenis 👏
M

Markokmet

pre oko 1 mesec

Lebron kralj kosarke sa 42 godine i dalje pokazuje kako se igra kosarka u NBA ligi podici spomenik za zivota ovom coveku

Kraj Svega

pre oko 1 mesec

Bukvalno ni jedan igrač koji je igrao i koji će igrati će će toliko vredeti kao goat
g

guest321

pre oko 1 mesec

Hahah Koliko ništa ne znaš :D
P

Peroslav

pre oko 1 mesec

A dobro šta očekivati ipak čovek ima dosta godina mnogo je toga uradio
v

visla13

pre oko 1 mesec

Košarkaški IQ mu je vanzemaljski. Čovek igra šah dok ostali igraju tablić!
C

Chichino

pre oko 1 mesec

Ovo je ono kad matorac na basketu deluje sporije, a onda ti ubaci 30 i objasni život klincima 😂
@

@ssss

pre oko 1 mesec

Legenda.Jedan od najvećih igrača u istoriji.Za moje ukuse ne u prvih pet.Previše se oslanjao na snagu za razliku od najboljeg ikada Majkl Džordana ili Kobe Brajanta koji je po meni legitimni naslednik Majkl Džordana.Bilo je tu još nekoliko boljih košarkaša od Džejmsa.Ali svaka mu čast na ovome što je uradio u ovoj sezoni i generalno gledano kroz celu karijeru.
s

sabonis09

pre oko 1 mesec

Kad ovako igra u ovim godinama, onda stvarno moraš da skineš kapu!
Š

Šprica se

pre oko 1 mesec

on kao i njihovi sprinteri,što bi reko pokojni Korać .......

DankaT

pre oko 1 mesec

Za njegove godine igra super😉
R

Rajan

pre oko 1 mesec

Ovo što Lebron radi sa 41 godinom je nerealno. Mi sa 30 ne možemo bez brufena da ustanemo 😄
b

bracakostic

pre oko 1 mesec

Lebron James je legenda Nba, pravi profesionalac.

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

videli smo na olimpijskim igrana njegovu snagu vrlo dobro gde je na silu i uz veliku pomoc amaterskih sudija pobedio srbiju

Milos Veljkovic

pre oko 1 mesec

za njegove godine igra super e sad dal vredi toliko para godisnje tesko
M

Markusss

pre oko 1 mesec

Ako posmatramo kroz igru i rezultate, verovatno ne. Ali ako ne znate na koji način i koliko NBA franšize ili klubovi zarađuju, iznenadili biste se koliko je profitabilan i sa 40 godina.

mlade016@gmail.com

pre oko 1 mesec

Заготивио сам га, баш ми је жао што је ово можда последња сезона, а надам се да није.

JOVICASA

pre oko 1 mesec

Svaka cast za coveka, igra profi
B

Borkic r

pre oko 1 mesec

Covek pun energije, mislim za te godine i prrvise
S

Sale22

pre oko 1 mesec

dobar igrac je bio..

Jovan Jovanovic

pre oko 1 mesec

Veliki igrac. Drugi svih vremena

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Posle Jokica i Dzordana najveci