Komentari na vest

Ovo može samo u NBA: Povratak na trenersku poziciju posle 19 godina

Lalala

pre oko 1 mesec

Svakako je bio u kosarci sve ove godine, sto se kaze sportski radnik.
P

Pavleee

pre oko 1 mesec

Ovo je dokaz da trener u Nba ima minoran status. Tamo je igrac sve, a trener je tu da ga zameni ili uvede u igru kad mu on da signal.😊

milan.vijatov12@hotmail.com

pre oko 1 mesec

ne pratim nba zato sto nema odbrane,voleo bih da se igra kosarka kao u evropi
g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Pa sad, Spliter je vodionodlicno tim, mlad inperspekrivan trener ne znam zasto vinse vracao Van Gandiju. Cisto sumnjam da ih on moze podici na lestvicu ili dve navise
m

maloKoncentracije

pre oko 1 mesec

S obzirom na mere stednje, verovatno ce i Van Gandiju da nudi nizi ugovor pod izgovorom da nije dugo nigde radio.
k

kurence

pre oko 1 mesec

velika steta za Splitera, nisu smeli to da mu urade ali surov je posao trenera u NBA-u, steta
S

Stanazivko

pre oko 1 mesec

Ima dobar tim ako dodje mozfa bude neka titzla

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

amerika je zemlja snova .
O

Olle87

pre oko 1 mesec

Gandi je iskusan trener i iako dugo nije bio na klupi neke NBA ekipe i dalje verujem da je taj kalibar...

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

zaslužuje sansu svakako

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

uživanje gledati nba