Komentari na vest
Ovo može samo u NBA: Povratak na trenersku poziciju posle 19 godina
Lalala
pre oko 1 mesec
Svakako je bio u kosarci sve ove godine, sto se kaze sportski radnik.
P
Pavleee
pre oko 1 mesec
Ovo je dokaz da trener u Nba ima minoran status. Tamo je igrac sve, a trener je tu da ga zameni ili uvede u igru kad mu on da signal.😊
milan.vijatov12@hotmail.com
pre oko 1 mesec
ne pratim nba zato sto nema odbrane,voleo bih da se igra kosarka kao u evropi
g
gnrslash
pre oko 1 mesec
Pa sad, Spliter je vodionodlicno tim, mlad inperspekrivan trener ne znam zasto vinse vracao Van Gandiju. Cisto sumnjam da ih on moze podici na lestvicu ili dve navise
m
maloKoncentracije
pre oko 1 mesec
S obzirom na mere stednje, verovatno ce i Van Gandiju da nudi nizi ugovor pod izgovorom da nije dugo nigde radio.
k
kurence
pre oko 1 mesec
velika steta za Splitera, nisu smeli to da mu urade ali surov je posao trenera u NBA-u, steta
S
Stanazivko
pre oko 1 mesec
Ima dobar tim ako dodje mozfa bude neka titzla
Slavko Ćosić
pre oko 1 mesec
amerika je zemlja snova .
O
Olle87
pre oko 1 mesec
Gandi je iskusan trener i iako dugo nije bio na klupi neke NBA ekipe i dalje verujem da je taj kalibar...
Zivot je igra
pre oko 1 mesec
zaslužuje sansu svakako
Zivot je igra
pre oko 1 mesec
uživanje gledati nba

.jpg.webp.webp)






_(1)_(1).jpg.webp)