Komentari na vest
Ovo je za Boston šetnja kroz park – Seltiksi sa pola gasa razmontirali Filadelfiju
Machiaveli
pre 2 meseca
boston kida, bicce tu zanimljiv tekmi kasnijem delu sezone
trilee93
pre 2 meseca
Dobar je Boston može lagano do finala na istoku
V
Vladislav966
pre 2 meseca
Vala ne znam, ne vidim ih ni u finalu iskreno. Prosetace se sad ali sta dalje?
6
6.75
pre 2 meseca
Ako se bude vratio Embid, možda Siksersi izvuku neke 2 utakmice. Mada je i to upitno, ozbiljan je Boston
Dijana Boskovic
pre 2 meseca
Boston jako dobro igra ove sezone. bas dobra ekipa
k
krisone
pre 2 meseca
Realno stanje stvari, ocekivana. Cak i sa Embidom male su im sanse da Bostonu uzmi vise od 1 pobede. Ovakav Boston vrv u finalu fransize, mozda i u velikom finalu.
D
Dukicar
pre 2 meseca
Ubijaju kako igraju
Jovan Jovanovic
pre 2 meseca
Boston sa Tatumom itekako moze do trofeja
m
marija.ale
pre 2 meseca
Ni Embid im ne bi pomogao
M
Mikasa19
pre 2 meseca
Najaci
M
Mikasa19
pre 2 meseca
Favoriti
Nrconicar8
pre 2 meseca
Bravo seltilksi lagana setnja i lagana metla ce biti.4-0
v
vukj273
pre 2 meseca
Moze boston do finala
j
jokicvv.
pre 2 meseca
Seltiksi lagano do finala.
Zivot je igra
pre 2 meseca
Kako se igra u Americi košarka svaka čast
Gde Smo
pre 2 meseca
Jedva cekam da vas gledam kako ce Detroid da vas razmontira.
Par Tizan
pre 2 meseca
Naravno da ce razmontiraju ekipu koja ima Embida na klupu covek povredjen 3 godine
Marko Pavlovic
pre 2 meseca
Kako se namjestilo polufinale Arsenal-Atletiko tacno su isti.Arsenal pored toliko ulozenih para, imali toliku prednost i evo sta se desi al videcemo opet do kraja ima jos.A Atletiko isto dobije teze a izgubi kad je lakse,isto ulozili milione pa samo Lukmana zimus 60miliona platise.Neko napisao istrosili se u Ls pa zato nisu uzeli kup.Pa oni su igrali zadnjih par kola u ligi sa drugim timom fakticki zbog Ls i u oba meca sa Barsom imali igraca vise od nekog trenutka.I onda neko napise da su se istrosili pa je to uticalo,ma kako da ne.Simeone najplaceniji trener na svijetu koji ima kup 2013 i ligu 2021.A Arteta ako nakon svega ovoga ne uzme titulu mozda i ne treba da vise bude u Arsenalu,mada evo i Simeone je godinama u Atletiku uprkos svemu.Tako da ce bas biti zanimljivo videti njihov dvomec,neznam gde se igra drugi mec to moze uticati ali zavisi opet i od te prve utakmice.Ali realno sto su jedni u Engleskoj,drugi su u Spaniji.
P
Predrag Petrovic
pre 2 meseca
koliko je lagan taj deo pelj offa
Stefan_mc11
pre 2 meseca
Prolazi tu filadelfija,videcete
Ognjen Radulovic
pre 2 meseca
Jedi Boston mraleeee. Jokara jede za dorucak
Petar Lukic
pre 2 meseca
Setaju oni dok ih Jokara ne proseta na sve 4 noge po parkovima. Tek ce se ici u setnju
Marko Pavlovic
pre 2 meseca
Sto se tice Bostona nikad ga nisam gotivim ali secam se finala sa lejkersima kad sam bio klinac pa to je neizbrisivo 11253@@@@
J
Jbgsad123
pre 2 meseca
Boston ide dalje lagano
BaneBane
pre 2 meseca
Dobro su i usli u plej of bez Embida nemaju sta da traze protiv Bostona
gorandavinic1974@gmail.com
pre 2 meseca
boston osvaja ligu
j
jelajkp
pre 2 meseca
Bas su ih razbili svaka cast





_(1)_(1).jpg.webp)


