Komentari na vest

Otkrivena astronomska suma: Obradoviću u Panatinaikosu preko 10.500.000 evra!

A

Andja454545

pre oko 3 sata

Nekaaa, zaslužio je, najbolji trener, kad partizan nije cenio to, Pao će ceniti, srecno
s

sale01323

pre oko 4 sata

Pare jesu ogromne, ali rezultati sve opravdavaju
a

aleksss99

pre oko 4 sata

Deluje da Panatinaikos sprema ozbiljan projekat
j

jelenal19

pre oko 4 sata

Kad Željko dođe, rastu i ambicije kluba
l

laki100

pre oko 4 sata

Partizanovcima ovo sigurno nije lako palo
v

vanjaaa03

pre oko 4 sata

biće čudno gledati ga opet u zelenom.
d

dacika75

pre oko 4 sata

Panatinaikos zna koliko vredi najveći evropski trener.

Ivan Tokai

pre oko 4 sata

Željko je ovu platu zaslužio još odavno

XavieRS

pre oko 5 sati

ja vragolan( janakopulos) i moj deda(zoc)...
R

Rezzapereca

pre oko 11 sati

Ljubav je sve jaca i jaca, al prema parama

wizard 1987

pre oko 11 sati

nemoj samo posle prve godine da bas ta plata ne bude rszlog nezadovoljstva i bojkota.......

stefanaa14

pre oko 12 sati

i zasluzio je bogamiiiii

Asani Avni

pre oko 15 sati

zasluzuje tolike pare

Nikola Lazarević

pre oko 18 sati

Covek nema obraza,samo ga pare i moc rade..klasican kompleksaš i to je jedina istina..Dosao u klub kad je bilo para i sve usrao i kao poslednji miš zapaloo a predstavio kako su svi protiv njega..Srpska posla
М

Милутин

pre oko 9 sati

Немаш ти појма.Њега зову јаки клубови и нуде новац,зато што знају да човек зна!Овде се плаћа знање,а не политичка или навијачка припадност!

stefan nikolic

pre oko 18 sati

srecnooo da oces milijardu da uzmes zasluzujes
J

Jka

pre oko 19 sati

Veliki srbin za eure!!!Secikesa čačanska i dzaba sve kad si bez obraza!
o

ogiibk

pre oko 22 sata

Zasluzio je svaki dinar

ljubisa rajkovic

pre oko 22 sata

Samo kad dobije veliki ugovor i najskuplje igrače, odma se prekida odmor i dobija volja za treniranje. Koja komedija i papazjanija...

No name

pre oko 24 sata

sve za ljubav sve za partizan

Popokatlpetl

pre oko 24 sata

Zasluzio je Zeljko svaki dinar,najbolji trener ikada
N

Nenad B.

pre 1 dan

Željko bivši trener koga je država debelo platila, nigde drugde ne bi dobio tolike, jer ga niko neće, reče Anđus, veliki košarkaški stručnjak i ostade živ.

Ranijeri

pre 1 dan

Bogami za te pare Zeljko i treba tako da uradi
N

Normalno

pre 1 dan

Uvek ide tamo gde ima najviše para
N

Nenad B.

pre 1 dan

Da, da, da, sam otišao, niko ga nije zvao i ponudio mu ugovor.
P

Preža

pre 1 dan

Zar nije rekao da ako ne moze da radi u Partizanu, neće nigde raditi?😂😂
K

Kra(l)j

pre 1 dan

Kakvi smo mi talenti? Šta smo mi dozvolili da nam ode...još se sumnja u njegovu stručnost... mogu samo da nam kažu: hvala veliko, kad vi nećete...
p

pirlac89

pre 1 dan

Najuriće ga posle 6. Kola evrolige

Vukelic David

pre 1 dan

zasluzeno bravo obradovicu cestitam
S

Skivla

pre 1 dan

Pa jos uvek je jeftiniji od ove trjke koju placa fmp2. Sverppulos obradovic (isplacen) lepa suma i sada ovaj Spanac
b

bad

pre 1 dan

neka bude tako kako kažeš pošto mi sve plaćamo kada ode iz kluba,tok vi sve ustvari naplaćujete,jesi li uporedio platu dok je radio iz ljubavi u igokeu??!

trilee93

pre 1 dan

Ako neki trener zaslužuje ovu cifru to je Željko sigurno

Спира

pre 1 dan

Не занима ме лажни цар Шћепан мали и његова зарада.
m

mraz

pre 1 dan

sta se ovi pometlani javljaju urado covek vise za 3 god sa Partizanom u Evroligi nego vi za 10 tako da ticu 2 pobede u pley- ofu a vi nula

Pobogu...

pre 1 dan

A da malo prebrojimo trofeje za to vreme, ili to nije važno? Međusobni odnos u pobedama, ili ni to nije važno? Sad kad bi pitao igrače Reala sa kim su pre par godina igrali četvrtfinale, 99% njih ne bi znalo, ali to je za vas megalomane, uspeh!
b

bad

pre 1 dan

i koliko trofeja ste se naosvajali za te dve pobede nevažeće beše podsetime?
p

plavacc

pre oko 23 sata

možemo brojimo,evo koliko vidim u kupu lilijane ronketi ste nenadmašni
.

.......

pre 1 dan

Ponovo je pogazio rijec. Sto je najgore, navijaci Partizana ce sljedece sezone vise zudjeti za uspjehom PAO nego za uspjehom KKP. Stavili su Željka ispred kluba. I posle će neko drugi da im bude kriv. Ponovo...
P

Plavi slon žeks edišn

pre 1 dan

Noćas sam sanjao plavog slona od hiljadu tona, i 10 miliona dolara u kešu i belu smesu...

Uskekruske

pre 1 dan

Sve najbolje legendo
9

987

pre 1 dan

Pa dobro, barem nije povecavao cenu, ista plata kao u Partizanu. Doduse, ovde je sve cisto, nema rada na crno i davanja van budzeta, kao kod wannabe avangarde
m

malko jos

pre 1 dan

Manje nego u partizanu.

FiumenBG

pre 1 dan

para vrti gde burgija nece...
N

Nljuiiio

pre 1 dan

U Pao se odma zna ugovor dok se u partizanu krio sve vreme

Predo8

pre 1 dan

Lepa zarada za kraj karijere

kiboooo

pre 1 dan

I nece ništa da uradi
K

Kost.

pre 1 dan

Koliko boli sve sto si nas..🖤🤍 Najveci trener na svetu svih vremena i drugi najveci u istoriji PARTIZANA🤍🖤💪🙏
b

bad

pre 1 dan

počeo si da peniš,najbolji na svetu vaš a u partizanu drugi,majko mila ja volim,poštujem,navijam ali ovo više ni smešno nije....
K

Kost.

pre 1 dan

Koliko boli sve sto si nas..🖤🤍 Najveci trener na svetu svih vremena i drugi najveci u istoriji PARTIZANA🤍🖤💪🙏

aura 222

pre 1 dan

panatanaikos će biti mnogo jak sledeću sezonu

Ssarita

pre 1 dan

Uzmoi Zeljkooo evrooo tituluuuu
m

mr.mrki90

pre 1 dan

jos jedna evroliga i penzija... Obradovic Zeljkooo
A

All Impiacos

pre 1 dan

Bravo Žoc! Sreećno sa srozavanjem reputacije u Grčkoj.

Benny Ben

pre 1 dan

Pao ove godine sve trofeje uzima!!!

Bosque

pre 1 dan

Necemo ti nikad oprostiti sto si uspesan!
m

ma daj sve vesti

pre 1 dan

Samo vidaru cenzurisi
V

View

pre 1 dan

A šta ako posle prve godine Željko ima izlaznu klauzulu?!
b

bad

pre 1 dan

pa idu procenti od dalje prodaje partizanu kao i za sve....
p

plavacc

pre 1 dan

koliko će 10 i po miliona plate obradoviću u panati da košta poreske obveznike srbie i koliko se pelena i vlažnih maramica moglo uzeti za te pare?sprcki przdrav
c

cv

pre 1 dan

pa on samo tako i hoce samo kad mu das 10 miliona
N

Nemadano

pre 1 dan

Ja mislio preuzece Marusi ili Kolosos ili Mersin i Bon mozda Breogan i najzad da pokaze sa tim klubovima da je bajni trener koji cini cuda. A to idem gde najskuplji igraci vec malo...
R

Realni navijač

pre 1 dan

Kako će ga ukanaliti Nan,Hejs Dejvis,Osman i ostali,nisu mu to Lakić,Vanja,Avramović,Smajli...da ih valja po blatu kad mu se prohte.Pokazao je svoj karakter,a ljudi bliski njemu,odavno pričaju o egu i sujeti,koji su bez granica.Lud je i ovaj Grk (naučno dokazano),jer ih je toliko ukanalio prošli put,trebalo im je 7-8 i više godina da se povrate. Isto je učinio sa Fenerom,a tako je sada sa nama.Da mu nije obećan budžet sa vrha,kome je bio blizak u početku srećne veze,nikada se ne bi vratio,jer kad tražiš garanciju za budžet i iživljavanje sa dovođenjem i otpuštanjem igrača,LJUBAVI tu nema ni u tragovima.Dobro je on i ovde naplatio svoje emocije.A sada,kratki podsetnik njegovih bravura: -Fijasko protiv Burse 2022. -Promašeni prelazni rok 2023,jer je sve bazirao na verniku Miroti.Koji ozbiljni trener bazira prelazni rok na jednom igraču?Sve i da je neko sprečio,smešno je da se sve bazira na čoveku koji je daleko od bilo kakve forme i bez plana B. -Potpuni fijasko i dno 2024.,ometla la nas Zvezda i u Kupu i u finalu ABA. -Iste godone tera pre isteka ugovora Aleksu,Smajlija,Ledeja,Nanelija,Tri fu i mnoge druge igrače,menja ceo roster i opet kanal-nije do njega -Isključivo njegova želja Lundberg,koga tera iz ekipe,a plaćamo ga mi ovce,koje kupuju najskuplje sezonske.Takođe,pušta Nilikinu,a mi ostajemo bez pleja. -Vrhunac:DŽABARI PARKER,Žocika kaže,sa njim idemo na F4,Milton takođe,ali ne idemo na F4,nego u materinu.Onda kreće ringišpil,kada je video da je sve pogrešno radio,ode kod Dimitrija sa kojim je imao i fizički sukob.Toliko o njemu,a vi nastavite da ga veličate.
j

jocy9933

pre 1 dan

Zasluzeno nema sta
E

Eutanazija

pre 1 dan

Bujrum................
H

Hleba i igara

pre 1 dan

Kaze "Apsolutno zasluzeno"... koliko onda zasluzuju doktori koji presade srce coveku.... nijedan sportista ne zasluzuje pare koje imaju sve je proizvod iskrivljenog sistema vrednosti...

Daniel33

pre 1 dan

sretno mu bilo sa onim vlasnikom manijakom hehe
K

Koba

pre 1 dan

Poznati časovi ljubavi.

milosveca@gmail.com

pre 1 dan

zar covek ne rece pre par meseci samo u partizaiu i ako to nije on onda necu nikoga trenirati...mozda je to ai video bio
b

bracakostic

pre 1 dan

Dobar posao. Zeljko najvece pojacanje u poslednjih 10 godina za Pao.

Perica Aksentijevic

pre 1 dan

Ojadi Partizan dovodjenjem nekih propaliteta ostavi ih na cedilu,uze milione i lep zivot.Briga ga
A

Aloooooooo

pre 1 dan

„Samoproglašeni stub Srpstva i pravoslavlja više brine o Željovoj plati, koju plaća privatnik, nego o tome što je Zvezda zabranila Kostovu da igra za reprezentaciju. To najbolje pokazuje kakav je taj 'stub Srpstva i pravoslavlja' već 80 godina.“
b

bad

pre 1 dan

kmeeeeeeeee,kmeeeese moraš jače splićanko
5

5.000.000,00€

pre 1 dan

Нека је са срећом ЖОЦ!!! Па кад ово зло прође.... Знаш већ...
ž

želimirtata

pre 1 dan

znam,malo mi je onih 18 dolazim po više,javim ti se!
J

Jolika1985

pre 1 dan

Zastareo je on tip trenera nevreei toliko
D

Djurkopiano

pre 1 dan

Nema toga ništa.
g

gZ

pre 1 dan

Ode čovek u panatu i opet ne mogu da izdrze gani moraju da pljuju,ostavljaju komentare
b

bad

pre 1 dan

i gani su ljudi i znaju kome se nevesta obećala ili nikom,tu smo da vas čitamo o ljubavi o velinčansvenoj ljubavi od 18 miliona!!
a

armija85

pre 1 dan

Nisam video da je neki portal postavio pitanje tezine reci ovog coveka? Partizan ili niko? Sta je bilo sa tim?
M

Midak gost

pre 1 dan

Ma jok bre,sad ce pred kamerama da kaze MOSA...I kaze da ide u Partizan. Nije sve u parama ima nesto i u ljubavi. Kazu navinaci KKP cim padne Vucic vraca se u Partizan.Pa da nije bilo tog istog on u Partizan nikad dosao ne bi jer ko bi bio garancija za platu i budzet.Zato ne prdite vise o ljubavi,kikirikiju svi su isti...ko da vise imace ga i nije takav Obradovic vec svi.
b

bad

pre 1 dan

ne istinom,sada će ti oni pisati i objasniti,kako lažeš i sve pa on je radio za dž,18 miliona su mu nametnuli,naterali da uzme....
J

Jolika1985

pre 1 dan

Ajme oni nisu normalni

mladen jakovljevic

pre 1 dan

James87. Sad citam i neverujem cuj neki navijaci mu zameraoju sto nije odrzao rec sto je potpisao za Panatu. Pa gde ste vi bre navijaci bili da stanete uz Zeljka do kraja?! Da se Ostoji blokira i ne dozvoli ulaz u klub ? Jel to Ostojin kliub ili nas?! Gde ste da se Ostoji blokira i firma i ulazu u zgradu dok se Zeljko ne vrati? Pojedince treba da bude sramota! Zeljko sve najbolje dabogda uzeo jos 10 EL I da nas gazis svaku utakmicu 30 razlike!A mi imali smo nismo znali sta smo imali!!!

jovan1111

pre 1 dan

Zasluzeno... lepo je naplatio Panatinaikosu
m

moze

pre 1 dan

li iko da izracuna koliko ostoja mora da proda branika godisnje za istu cifru?
A

AcoSbg

pre 1 dan

Željko nikad nije uspeo praviti rezultate sa nekom ekipom, koje nisu imali najveći budžet. Po meni je Vujosevic bog pored Željka i to kažem kao Zvezdaš...
M

MindAle

pre 1 dan

Pa slicna primanja je imao i u Partizanu...

Aleksandar Krezic

pre 1 dan

Озбиљан ударац надам се да ће боље проћи од Атамана.
С

Слепи при очима

pre 1 dan

Ах, кошта та љубав! Коштала и овде, само гробари никако да схвате. У ком балону људи живе ццццц. Сећате се где је Жоц отишао после подношења оставке? И одакле је допутовао најпраћенијим летом после кога се никоме није обратио на аеродрому? Мислите да ово није све већ тада договорено, да није имао излазну опцију и није му падало на памет да се врати и да резултатски страда? А ви га уздизали у небеса… Еееее све ће се једног дана открити, видећете колико сте испали смешни! Запамтите: само су паре важне. Зато се ниједном од 1993. наовамо ниједном није вратио у Партизан јер није било пара! Чим су сипани милиони - дошао и он, а у том тренутку за наше прилике биле су то огромне паре.
K

Klasikauui

pre 1 dan

Časovi ljubavi ide za parama
S

Spasovski92

pre 1 dan

Samo ih deri Zeks
B

Brkonja

pre 1 dan

Dok svi pišu o tome kako se Željko vratio u Panatinaikos i kako ga svi hvale kao kralja koji se posle 13 godina vratio kući, dok su Evropa, Grčka i Evroliga oduševljeni tim potezom, ovde kod nas neka zaostala boranija piše samo otrcane i besmislene gluposti. Umesto da pričaju o jednom od najvećih trenera u istoriji evropske košarke, bave se nebitnim stvarima. Da li su toliko zaostali ili toliko depresivni, stvarno ne znam.
J

JonskoEgejsko

pre 1 dan

Da bas odusevljenje sirom Grcke. Upravo sam na Krfu i vidim takva radost zavladala Grckom i Evropom da i fudbal SP pali u treci plan. Cak i pijani Englezi ovde samo pricaju o Zelimiru. Priprema se i vatromet naredne tri noci.
b

bad

pre 1 dan

tačno tako evo i ja sam u Austriji i to je evropa,konkretno Salzburg, ovde sve stoji ulice pune naroda svi nose slike želimira,ma kolaps, čekam vesti javiče kako je u ostatku Austrije, čeka se da sutra i prekosutra proglase neradnim danima zbog radovanja,cele evrope...
B

Bre

pre 1 dan

Znači, Zvezda može da upiše 2 pobede protiv PAO sledeče sezone
/

/-/

pre 1 dan

Znaci isto kao i u Partizanu. Makar nije povecavao cenu
H

Hahahaha shhah

pre 1 dan

Gde su pare tu je Zeljko
I

Igokea2

pre 1 dan

Ja sebe ne vidim nigde osim u Partizanu. Ili ću ostat coveki ovde, ili više neću raditi“, rekao je Obradović

Petar Lukić

pre 1 dan

Sad će doktor da uzme 10. titulu
b

bokatelo

pre 1 dan

identicna plata kao u partizanu!
U

Ubipacijentic

pre 1 dan

A bilo je "ja ne vidim sebe nigde osim u Partizanu"Sad kad si uzeo lovu vrati Partizanu za tvoj promasaj zvani Dzabari Parker.I da neces osvojiti vise ni jednu evroligu jer tvoje vreme je odavno proslo.
T

TraJan83

pre 1 dan

Konacno da mu se isplati znanje,rad,zalaganje..,svih ovih godina je radio za sicu,zadnje tri godine samo iz ljubavi..,tako je legendo,para nikad dosta,od ljubavi se ne zivi...,otvorio si oci svima koji su ti pisali pisma,cekali te na aerodromima,sa kojima si na tabli potpisivao ugovore...🐑🐑🐑
n

na grcki

pre 1 dan

zelim nesto da kazala na grcki jezika da bi me svaki razumela: i mi Zeljko ovce za trka imala !
P

Paja1978

pre 1 dan

Tek je Jun 2026,a mezimca režima ima 3 trenera..... Godina je duga. Na klupi ima 23 igača i još razmišljaju da dovode, onda vi zamislite koliko je to novca upumpano.... A kad su konferencije onda su budžet slični i isti...Pa njima Batler uopšte nije u budžetu, on je doveden kao poklon....
b

bad

pre 1 dan

druže ovo je vest o panatinaikosu,kakve veze ipa partizan sa tim i parker,eto da pitam i ja tebe?
e

e to su

pre 1 dan

Casovi ljubavi za sirotinju iz Srbije i partizana.
X

XD

pre 1 dan

Samo iz ljubavi.
D

Drobilica kicme

pre 1 dan

normalno da je placen toliko,ne placa se svaka šuša milionski,nego najbolji trener svih vremena.

Slavko Filipovic

pre 1 dan

VUJOSEVIC DULE!!!
N

Ne ne, ovo nije moguce

pre 1 dan

on ce doci u Partizan samo da Ostoja ode… hahahahaha
X

Xyz

pre 1 dan

Malo vise nego u Partizanu. Sve za ljubav

cima88

pre 1 dan

Čovek nema vremena da potroši pare,usput klub sve placa
N

Nikola2

pre 1 dan

Panatenaikos preuzeo platu od Partizana 😁
T

Toliko

pre 1 dan

U Partizanu je imao 1.5 miliona evra po sezoni. Proverena informacija.
b

bad

pre 1 dan

i platio obeštećenje za istog i daje 45% od narednog posla!
H

Hmmm

pre 1 dan

A šta ako preuzme i Partizan?
@

@Toliko

pre 1 dan

Mozda je to deo koji mu ide na ruke. Jer je izasao spisak i on je imao 230k mesecno, tj. oko 2,5 miliona godisnje, na papiru
N

Naravno

pre 1 dan

Dok njega placa privatnik ovolike pare,zato vreme narod ovde placa onog Grka zalizanog jos godinu dana,jos doveli onog Spanca i jos mu se placa obestecenje.
b

bad

pre 1 dan

kakve to veze ima sa panatinaikosom?kad već sve znaš čijim parama plaćamo onog čupavog od 3 miliona i pride igra za drugi tim?
.

.....

pre 1 dan

Pošto Željko nije ovde primao platu 217.000 evra mesečno on naroda. Ostojine, Dodikove, Romingove i Kopernikusove pare nisu pokradene od naroda.
П

Па...

pre 1 dan

...Сферопулос, Обрадовић и Радоњић заједно коштају мање него Џабари Паркер из Хувентуда 😂😂😂
b

bad

pre 1 dan

velika si igokeo tebi je uzeo samo 18 miliona iz ljubavi....
A

Ahahaahahah

pre 1 dan

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣,vama uzeo Aba ligu posle 10 godina da morao Anjusara da vas smiruje do pet ujutru na Areni da je veci uspeh da osvojeni kup,nego top8 i osvojena Aba liga🥳🥳🥳
P

PAOKara

pre 1 dan

Ma 100 miliona je uzeo,vasi treneri rade za minilac i toplu obrok.Jadni treneri i igraci idu u narodnu kuhinju po obrok.Samo sto se na sredini svake sezone ispostavi da Zvezda na plate vise trosi od Partizana.
b

bad

pre 1 dan

čovek mi priča o baba ligi koja je 10 godina bila nevažna,nebitna i još se kao smeje,tj smešno mu, da si ti meni drugar živ i zdrav,pusti komentare,može da pozli!
R

Rectify1995

pre 1 dan

Dovesti Bongu, Lesora ostaviti da bude backup centar (zbog povrede). Rogkavopoulos, Mitoglou, Sloukas u doziranim ulogama. Džerijana Grenta pokušati u Devon Hall "švajcarski nož" ulozi. Hezonja verujem da je prvo skupoceno pojačanje, Majk Džejms ukoliko ne ostaje Kendrik Nan. Problem će biti uskladiti Osmana, Hejesa Dejvisa i eventualna pojačanja na 3/4.
P

Pojacanja

pre 1 dan

Do sada smo se bavili pojacanjima Partizana ili Zvezde, a sada jos treba da licitiramo sa imenima oko Panatinaikosa.
b

bad

pre 1 dan

i šta je posle bilo,nestalo struje na menagera?
S

Sindrom

pre 1 dan

Vidimo imamo grke na komentarima. Bravo Nikos ili Jorgose ko vec da si. Ali ako si Srbin a jesi ?onda si velikom rastrojstvu i krizi.
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 1 dan

Neće sastaviti godinu dana na klupi. I to ne govorim maliciozno, već kroz činjenice. Željko je košarkaški Murinjo. U svoje vreme najbolji, sa razlogom. Sad su druga vremena, drugi igrači. Tik-tok generacija. Nije više stvar u novcu. Željko je izgubio korak sa modernim generacijama.
M

Ma

pre 1 dan

Kakvi ,ima da poslozi Zeljko to,imace mir da moze da radi na miru sa igracima,tamo u Grckoj nema da se pise saopstenja da se kazni Zeljko ,da neka boranija vodi emisije i pljuje po Zeljku .
2

2017

pre 1 dan

Uzeo titulu evrolige, 2023 sa Partizanom znatno manji budžet od sadašnje Zvezde I Partizana 5 mesto evrolige i na koji minut od f4. Nije uzeo titulu evrolige kad su igrali Dalipagić i ekipa zadnji put..
m

mjj

pre 1 dan

to mu ne smeta da se zabavlja sa mlađim generacijama

Harley Davidson

pre 1 dan

Nije izgubio kontakt. Bio je u kontaktu sa ženskim pripadnicima te moderne generacije u kolima u provodu. Ne budi zlonameran.

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Sine nemaš pojma verovatno si od onih iz Železnika što košarku počeli da prate od 2012 godine možeš slobodno da staviš pare naredne sezone Panatinaikos osvaja triplu krunu.
/

/-/

pre 1 dan

Brate, ne vredjaj Murinja

Milan Milutinovic

pre 1 dan

Zeljko Obradovic-Covek od reci al zamalo

Udbaška podvala

pre 1 dan

Evo sada ce ovde strucnjaci koji rade za petsto evra da nam objasne kako ovo ne vredi te pare...i kako je Zeljko nemač pojma...i svasta jos nesto. Samo citajte i gledajte sta je nas srpski kompleks kod tudjeg uspeha.
P

Pozitivan skor

pre 1 dan

Videcemo da li vredi te pare ili ne, u Partizanu nije vredeo i da je imao takve rezultate u Panatinaikosu odleteo bi posle prve sezone.
M

Melanholija

pre 1 dan

Naravno, čuveni "stručnjak" koji se razume i u sport i u politiku je izjavio da je ovo senilni starac koga je pregazilo vreme i koji je došao u Partizan zato što ga niko drugi nije hteo. Kakav stručnjak, takva i država.
b

bad

pre 1 dan

ma znamo tebe,to je bitnije,pusti ti raju da sama misli svojim mozgom,šta konkretno tebe tangira kada si ti isti ili i gori,kada čitamo tvoje komentare,na vestima o Zvezdi,pa bre nisu ovde svi veverice kako ti misliš!!
V

Vvvs

pre 1 dan

Pa i ne vredi svuda je radio Gde je imao budzet isti pacov kao onaj ataman isto ce i tamo da ga jebu ali ovaj put braca iz pireja🔥

Pobogu...

pre 1 dan

Bolje da je Grk meni dao 500.000 a ostalih deset miliona dao u dobrotvorne svrhe.
g

gostee

pre 1 dan

tih pola miliona sto kazes bi isto bilo u dobrotvorne svrhe jer bi te toliko i izaslo lecenje... nije bolest sve sto boli...
С

Стат55

pre 1 dan

Сад све коначно има смисла. Тражио је Партизану повећање на 3.5 милиона годишње, Остоја му рекао да могу да му понуде максимално 3 милиона и онда се овај наљутио, дао оставку и у оном обраћању јавности изнео да је Остоја главни кривац и да га је саботирао све време. Надам се да ће тамо у Грчкој судије да му персирају, да зли играчи неће држати телефоне у рукама и да тамо коначно неће увек морати он да преузме одговорност за пораз него ће моћи да свали на неког другог барем једном у животу, хоћу рећи, надам се да ће коначно да освоји Евролигу четири пута у истој сезони. Надам се и да ћу да добијем крила и да летим.
V

Vrhovi Olimpa

pre 1 dan

Iz edicije "nije se dogodilo". Biće pre da je podržao studente pa je sa "vrha" stigla naredba da ima biti sklonjen.
S

Sabah Hudini

pre 1 dan

Tako je mogao da se ponasa samo u KKP ... kod grka ce biti manji od makobig zrna jer zna da ga grk moze oterati kad god pozeli. U Panati se zna vlasnik za razliku od nasih udruzenja gradjana. Uostalom videcete vazalno ponasanje najveceg.
G

Grr

pre 1 dan

Sve nsjbolje budućem vlasniku Partizana.
b

bad

pre 1 dan

ko je to,molim te reci mi budući vlasnik državnog mezimca svih vlasti?
0

0070

pre 1 dan

Pametan čovjek došao vidio kako je, smučilo mu se i vratio se tamo gdje ga politika neće ometati 🖤🤍
С

Слепи при очима

pre 1 dan

Политика га је ометала толико да му је сунула у клуб укупно 70 милиона за 3 сезоне, а њему у џеп… Е то нећемо сазнати јер госн Жоц не воли да прича о свом џепу - о свему воли да паметује, само не колико његова љубав кошта. Е у Грчкој се зна колико кошта! Лепа цифра, није ово љубав из рачуна. Ма неееее… А у Пао је лако радити - кад год изгуби овај пребогати наркић ће оптужити судије и то је то. Никад неће да буде крив. А милиони капљу ли капљу… До 70. године. И баш да видимо да ли ће се бавити политиком у презадуженој Грчкој чије су две највеће луке кинеске, а нека заложена острва ко зна чија! Требало би јер човек је мноооого више времена задњих 30 година провео у Атини него било где у Србији! И да видимо на кога ће да се дере тамо - мораће да доведе него српског играча да има на кога да се бечи и црвени. На Амере не сме - то смо видели.
b

bad

pre 1 dan

a šta znače ta dva crno bela srca kada je čovek pobego po tebi, tamo gde neće imati probleme?oni su zeleni,vaš bratski klub je paok zar ne,ili ipak ovo što su ostoja i ekipa pričali,da ste postali braća,a tu su i modri dečki,tako da srca daju podršku?
R

Realni Arth

pre 1 dan

Da, poptpuno si u pravu, slazem se, da nije bilo politike Zoc bi uzeo evroligu, 4 puta, pa ABA ligu 4 puta, pa Kup 4 puta, pa .... nego eto zbog politike, covek nije uspeo! Jadno, i tendeciozno nema sta! Evrokup tuti-fruti Alimpijevic dobio usred Arene pred 20.000 gorbara, a da POLITIKA! Ajde covece otrezni se, pokusao, dao svoj maksimum za voljeni klub, nije uspeo, i sta sad, pa naravno da ce da radi dok moze, a zamisli tek cifru, alo bre otreznise, te pare niko ne moze da nudi za njega, pred kraj karijere dobije nabolju ponudu zivota, a ti kmecis, politika, ovo ono!
D

DDS900

pre 1 dan

Pa za te pare ja bi dozvolio da me ceo stadion...
Z

Zarada

pre 1 dan

Imam ja vremena 😁
P

Pa dobro

pre 1 dan

Na prošli tekst ste napisali malo više od 2 miliona po godini teško vam bilo da prenesete ovu cifru iako se još juče pisalo po grčkim medijima da će iznositi oko 10 miliona za tri godine.
V

View

pre 1 dan

Bravo Željko i srećno!
n

novinari sa skolom

pre 1 dan

Kako 10.5m godisnje ili 3.5m po sezoni? Sezona traje 4 meseca ili
m

milentijeee

pre 1 dan

Ko u Partizanu!
П

Па...

pre 1 dan

...какво лето за навијаче Партизана 😂😂😂 Прво, АЕК освојио титулу у фудбалу, па Спартак у кошарци, па сад и ово 😂😂😂 Уживајте, браћо гробари, заслужили сте овакав успех 😂😂😂
H

Hm

pre 1 dan

Zanimljivo kako navijači Zvezde više prate šta se dešava Partizanu nego svom klubu. Hvala na brizi, ali kad vam je najveća radost tuđi problem, onda baš i nema razloga za slavlje. 😂
M

Mile g

pre 1 dan

Srećno Zeljko i da nam se jednom vratis kada prodje ovo zlo i padne takozvana zvwzda i njen vrhovni!
ž

želimirtata

pre 1 dan

hvala ti obožavaocu moj,biće kako ti kažeš!!
L

LosDobarZao

pre 1 dan

U pravu si za zlo. Ali vama i njemu zlo donelo desetina milione i milione narodnih para. Doticnom samo 12 milionceta evrica. Ali cuo sam da je 11 miliona dao za....miziku bre i cice.

djole.

pre 1 dan

Šteta za nas navijace Zvezde mogao je da se vrati u Partizan da ih opet deremo.Onaj Penjaroja se baš nameracio na nas.
N

Naravno

pre 1 dan

Nije se Penjaroja nameracio ,nego nije vam zanimljivo da izlivate vise kompleks i mrznju ,jedino vam ostaje ovde da trabunjate .
m

milos987

pre 1 dan

Izgleda da Grci imaju neogranicen budzet
L

Laga laga Lasi-ga

pre 1 dan

Uze frajer desetku nas naplatio do nule,jedne sezone mu zamenise sve igrace ove sezone nam ostavi Parkera i Miltona a uzece nam Bongu....Jos ce 20 hiljada da mu kliče kada dodje u arenu...Jos ga napravise da je veci i od kluba...E moji grobari e moj Partizane...Dobro mi Jos i postojimo kako kao klub tako i kao navijaci.
S

S brda

pre 1 dan

Šta se ti brineš? Tvoj klub je doveo Španca za trenera, a plaća Saleta Obradovića i Grka. Opušteno, za vas nema zime, a Partizan ostavi onima koj iga vole.
N

Nenad B.

pre 1 dan

Videćete vi "E moj Žoc" grobari na šta će nam ličiti slrdeća sezona, pa ću vas tada zamoliti za "stručan" komentar.
m

metalika moj dobar

pre 1 dan

Ma da bio u Partizan zbog para i zato sto nigde drugde ne može da uzme više jer ga ne cene haha aj u Železnik pa bodrite fmp
b

bad

pre 1 dan

šta li se desilo...pa vama ugnjetavanima je uzeo 18 miliona, koliko je to manje od ovog ugovora ili više a??!
i

inat i bes, inat i bes

pre 1 dan

su dve najgore ljudske osobine, a ovaj opičeni grk ima od obe previše. Platio je ovom isluženom prevarantu ovromne pare samo da bi dokazao da može. E pa sad, ima u Euroligi više njih koji su po parama ravni njemu, a ima i onih koji znaju da racionalnije koriste novac. Sve u svemu, ludi grk je bacio svoj novac, a ne ukradeni, a ovom isluženom će ovo biti otpremnina za penziju, i svi zadovoljni.

milosbosut

pre 1 dan

Pa dobro, rekao je ako ce raditi radice samo u Partizanu. Njegova rec ima vrednost valjda
Ф

Фикус

pre 1 dan

Жељко само да си ти срећан, срећни смо и ми. Знамо да је црно бела твоја боја и да ћеш се вратити кад тад на било коју функцију.
b

bad

pre 1 dan

ja sam srečan isto platio mi porez, platio mi struju,ustvari sve dugove i račune mi isplaćuje redovno, toliko sam srećan,hvala mu, eto verujem da nisam jedini zbog sreće....
M

Mile led

pre 1 dan

Fmp je duplo vise potrosio na trenere s obzirom da ih je imao samo 5 ove sezone
П

Па...

pre 1 dan

...ФМП је имао само једног, али је ипак победио Партизан који је имао тројицу 😂😂😂

djole.

pre 1 dan

To onaj FMP što vas je sa pola snage odrao pre koju nedelju ?
b

bad

pre 1 dan

taj fmp je ometlao tim iz laktaša,a igokea je ipak samo 3 trenera plaćala ove sezone,zato je fmp bio u prednosti i resetovao instalaciju, mada su ih prvo ožežili ovi klinci iz mege...
J

Jedva cekam

pre 1 dan

Zvezda- Pao kec ko vrata zapamti dobro ovaj dan!
m

mr.Š

pre 1 dan

kakve veze ima fmp,oni su vas tj instalaciju ometlali u polu finalu i ostavili opoziciju bez trofeja,inače ovde je reč o panatinaikosu!
P

Pera SrBIjA

pre 1 dan

Jedan je Dule Vujosevic! Najmanje sto je mogao je da odrzi rec i da ne trenira nikoga, sam je to rekao bio! Para ima svakako i obezbedjen je odavno i on i unuci i praunuci. Za mene nikada nece biti najveci, neka mu je srecno, hriscanski je.
Z

Zek Ledej

pre 1 dan

JEDAN JE VUJOŠEVIĆ DULE!
t

tragikomedija

pre 1 dan

Au brate koja patetika..."Hriśćanski" kaže...
V

Vaanjaaa

pre 1 dan

Za murinja su govorili isto da je gotov i da je izlapeo pa potpisao za real. Najveci je najveci i to ce zauvek tako ostati svidjalo se to nekima koji nemaju ni istoriju ili ne.
П

Па...

pre 1 dan

...и Радоњић је био тренер Панатинаикоса, свидело се то некима који немају историју или не 😂😂😂

djole.

pre 1 dan

Ma mi molimo boga da se on vrati u KK Dinamik Partizan Igokeu. Ja ne mogu nikako da razumem ka vi igokejci ne skontate da je zbog njegovog odlaska najviše izgubila Crvena Zvezda.
b

bad

pre 1 dan

najveći je po ugovorima to stoji,pa koji normalni klub bi mu dao 18 miliona,eto i ovan milijarder mu dao 10,pa sad znAmo da je najveći, ima da se zida i zida koliko je para uzeo timu iz laktaša!
Z

Zivi bili pa videli

pre 1 dan

Murinjo je nagori potez Reala u 21.veku!
R

Razocarenje

pre 1 dan

„Radicu ili u Partizanu ili nigde“ isto Zeljko nakon ponude od preko 10 Miliona:
m

metalika moj dobar

pre 1 dan

I ja bi pokaži o reč zbog morona koji ga vredjaju sad drzte gaće i molite se bogu
P

Pre će biti ovako

pre 1 dan

*Isto Željko nakon što se uprava Partizana svojski potrudila da povratak bude nemoguć u dogledno vreme:
E

Evo banke

pre 1 dan

U komsiluku bi vec pustili buvu o obestecenju od bar 2m ,za trening kompenzaciju.
N

Nenad B.

pre 1 dan

Mora Željko dati % Ostoji, jer da ga nije oterao (po partijskom zafatku) nikad ne bi dobio ovakav ugovor.
a

a dobro..

pre 1 dan

Duplo manje para ce imati nego kod stoke ali bar mu je mirnija glava i prijatnije okruuzenje i manji pritisak za rad..
P

Perinco

pre 1 dan

Covke ti javio!?

djole.

pre 1 dan

Brate pratiš li ti uopšte Evropsku košarku ? Mirnija glava,prijatnije okruženje i manji pritisak u Panatinaikosu ?
b

bad

pre 1 dan

pa samo je tim iz laktaša i mogao to da plati,znaš oni su opozicioni tim na čelu sa ostojom....
B

Boldrick

pre 1 dan

Uzmi pare Zeljko,i uzivaj
M

Mile led

pre 1 dan

I treba toliko da bude placen kada je najtrofejniji trener svih vremene. Pa nisu doveli salo prevaru ili dejo radonjoglua bez uspeha.
П

Па...

pre 1 dan

...какав му је скор против те две "преваре"? 😂😂😂
A

Asdfgr

pre 1 dan

I Ljupko Petrovic je isto, samo u fudbalu.
M

Mileta ilic

pre 1 dan

Tri godine. Toliko je i spanac u Partizanu. Do tad ce se i Srbija osloboditi od tkz. zvezde i njene najvece legende kluba i sledi povratak.
П

Па...

pre 1 dan

...не заборави да пустиш воду 😂😂😂

Billy333

pre 1 dan

Opa bato, ovo ruši sneška svima koji su ga nipodaštavali, ispade da je za skoro duplo manje radio u svom Partizan
J

Junker

pre 1 dan

Videcemo sta ce biti. Sad prvo da se istutnje jedni bezmozgovici koji vredjaju najboljeg trenera ikad. Onda oni drugi koji svojataju njegovih 8 titula sa drugim klubovima kao da su njihove. Zeljko je na nekoj prekretnici, moze biti Murinjo (jasan pad u karijeri iako je bio najbolji na svetu), a moze biti i Anceloti (desio se pad odlaskom u Everton, svi mislili bivsi, kad on opet u Real i napravio novo cudo). Nije se ni on do sad susreo sa ovima, problem su mu pravili Tajrik, Braun i Parker, a sta tek mogu Nan i Dejvis? Bice svakako zanimljivo za gledati. Zeljko je vise uradio nego svi aktivni ucesnici EL zajedno, trofejniji je od svih igraca i svih trenera pa puta 2.

Aleksandar Velickovic

pre 1 dan

Kad već nisi mogao sa Partizan onda osvoji desetu sa PAO.
I

Ivan OL 91

pre 1 dan

Slavi i Olimpijakos. Obezbijeđena mu je dupla kruna naredne tri godine.
V

Vrahopoulos

pre 1 dan

Ima tu jedna mala razlika. Predsednik Grčke se ne bavi košarkom i ne protežira niti Oly niti PAO.
R

Ralentsakis

pre 1 dan

Sto ste svi takvi, sada ce vratiti i Dijamantidisa da gledaju 100 akcija, podakciju i c-varijante iste akcije i 10ta titula je tako blizu!
s

saberi se bre

pre 1 dan

" sleduje plata od astronomskih 10.500.000 evra godišnje! Tačnije, 3.500.000 evra po sezoni..:..Bradonja dogovori se sam sa sobom sta hoces da kazes

RodjenLoš

pre 1 dan

kad može onaj polu čovek Baka prase da zarađuje mesečno 600.000 može i čovek sa devet evropskih titula
g

gfg

pre 1 dan

Deset i po miliona godišnje, a tri i po po sezoni? Pročitajte tekst jednom pre nego što objavite, aman bre više.

Terza Magico

pre 1 dan

Toliko je imao I u KKP
Z

Zabrinuti kragujevacki ciganin

pre 1 dan

U jbt, skoro kao u partizanu, cestitam matoriii
b

bravo deri

pre 1 dan

A vi glodjajte sendviče i kuckajte po tastaturama.Eventulano neki miting i 3 hiljade dinara...Dividjenja
G

Ganča

pre 1 dan

Željko voli košarku do poslednje pare.Ok nema ko ne voli pare jer su potrebne za život i svi se mi borimo za taj papir ali nemoj nam onda prosipati priče za malu decu i glumiti neko božanstvo i ludilo.Nemoj biti iritantan.
P

Pobeda je resenje

pre 1 dan

Obradović nije u Panatinaikosu zbog para nego zbog Grčke koja mu je posle Srbije druga kuća i zbog ljubavi prema Panatinaikosu.
b

bad

pre 1 dan

pa i za partizan je pričao da mu je prva kuća i da radi iz ljubavi,kolika je ljubav prema novcu ovaj kući, klubu kako ti kažeš laganih brat 18 miliona ej bre,pa takvu platu možda i to možda ima prvih 10 trenera u evropi u fudbalu,a + znamo gde je mnogo,mnogo veći novac!