Komentari na vest
Osman: Očekivao sam više navijača
M
Mali srbin
pre 5 meseci
Kako vi igrate dosta je i bilo!
k
krug
pre 5 meseci
I Zvezda i Partizan ih istamburali u BG. Dobro Partizana su oni u Atini pocepali i Zoca oterali. Bar im ucinili dobro tada.
P
PFK NIŠ
pre 5 meseci
Kako bi bilo lepo da ovaj decko dodje u Partizan... Hezonja, Musa, Dimitrijevic, momci koji vole Partizan...
o
osmaneosmane
pre 5 meseci
Ne razumem lika ali uopste. Iako nisam grobar trulo da on ista komentarise. Niti je taj PAO neka ekipa bez Nana.Obicna skupina povrsnih kosarkasa i matorih. Drugo njegova ekipa da je 17ta u EL njih bi u Atini gledalo 5000 ljudi max.Uostalom PAO je pre tri godine u EL par gdina bio medju gorima u njoj. I dvorana im zvrjala prazna,
v
vjerni navijači
pre 5 meseci
delije komentarišu, a zaborave da čim su ispod 10og mjesta idu nazad u Pionir. Toliko o pravim navijačima.
Y
Yox
pre 5 meseci
Dodji ti bato lepo u Partizan sledece sezone...
Dobar momak!
Ј
Јосиф
pre 5 meseci
11 700 према сајту евролиге!!
J
Jop
pre 5 meseci
13716,prema zvanicnom izvestaju
H
Hulio
pre 5 meseci
Zato sto su to navijaci rezultata..instant klub instant navijaci
S
Srxx
pre 5 meseci
Mi bar imamo klub. Nismo renta navijači kluba iz železnika.
S
Spinal
pre 5 meseci
Nisu to instant navijači nego ljudi koji prepoznaju da se u klubu ne radi kako treba. Neće da podržavaju čoveka kojim se briše pod na partijskim sastancima i kome se komanduje sa drugog mesta. Navijači Partizana imaju "kičmu".
r
rau
pre 5 meseci
hahsh navijaci rezultata ste vi 2011 vas imalo 300-400 u Pioniru,iz arene se vratili u pionir posto niste mogli da je popunite,dele vam se karte na pumpama dzabe samo da dodjete
To sto bojkotujemo limenog zbog Zeljka nije vas problem.Coveka koji vas sad vodi ste pljuvali najstrašnije i vi o nečemu pricate ko o cemu k o postenju.
Kosarku poceli da prate 2014
Dzabe vama zvezda kad je prelepljena preko pantera,jer zvezdi ne moze niko da zabrani kako ce da se zove.
Od 2014 brdo para sipano za 11 godina jedan top8 i jedan plej in,pa pricate da smo mi drzavni projekat,da bi vam bilo lakše da opravdate neuspehe
A
Alo alo
pre 5 meseci
Dete, samo nemoj ti o instant klubu. Tvoj klub je u zamrzivaču, pitaj tvoju najveću legendu, N.Č, kako se zove tvoj klub😂
S
Sale Kg
pre 5 meseci
Naravno! A “kičma” je Ostoja koji do skoro nije smetao. Pa ni vi sami više ne znate u šta verujete!
D
Dex12
pre 5 meseci
Oni prate samo rukomet od jucer
m
metalika moj dobar
pre 5 meseci
i kad dobije Partizan nekom ne odgovara pa nalazi ovakve izjave totalno ne bitne .
S
Sofronije III
pre 5 meseci
Nisu NEBITNE!!!
s
sve po zasluzi
pre 5 meseci
I mi smo očekivali bolje rezultate u skladu sa rosterom i platom pojedinih igrača koji statiraju od kad su se kročili u klub


_(1)_(1).jpg.webp)





