Komentari na vest

Osman: Očekivao sam više navijača

M

Mali srbin

pre 5 meseci

Kako vi igrate dosta je i bilo!
k

krug

pre 5 meseci

I Zvezda i Partizan ih istamburali u BG. Dobro Partizana su oni u Atini pocepali i Zoca oterali. Bar im ucinili dobro tada.
P

PFK NIŠ

pre 5 meseci

Kako bi bilo lepo da ovaj decko dodje u Partizan... Hezonja, Musa, Dimitrijevic, momci koji vole Partizan...
o

osmaneosmane

pre 5 meseci

Ne razumem lika ali uopste. Iako nisam grobar trulo da on ista komentarise. Niti je taj PAO neka ekipa bez Nana.Obicna skupina povrsnih kosarkasa i matorih. Drugo njegova ekipa da je 17ta u EL njih bi u Atini gledalo 5000 ljudi max.Uostalom PAO je pre tri godine u EL par gdina bio medju gorima u njoj. I dvorana im zvrjala prazna,
v

vjerni navijači

pre 5 meseci

delije komentarišu, a zaborave da čim su ispod 10og mjesta idu nazad u Pionir. Toliko o pravim navijačima.
Y

Yox

pre 5 meseci

Dodji ti bato lepo u Partizan sledece sezone... Dobar momak!
Ј

Јосиф

pre 5 meseci

11 700 према сајту евролиге!!
J

Jop

pre 5 meseci

13716,prema zvanicnom izvestaju
H

Hulio

pre 5 meseci

Zato sto su to navijaci rezultata..instant klub instant navijaci
S

Srxx

pre 5 meseci

Mi bar imamo klub. Nismo renta navijači kluba iz železnika.
S

Spinal

pre 5 meseci

Nisu to instant navijači nego ljudi koji prepoznaju da se u klubu ne radi kako treba. Neće da podržavaju čoveka kojim se briše pod na partijskim sastancima i kome se komanduje sa drugog mesta. Navijači Partizana imaju "kičmu".
r

rau

pre 5 meseci

hahsh navijaci rezultata ste vi 2011 vas imalo 300-400 u Pioniru,iz arene se vratili u pionir posto niste mogli da je popunite,dele vam se karte na pumpama dzabe samo da dodjete To sto bojkotujemo limenog zbog Zeljka nije vas problem.Coveka koji vas sad vodi ste pljuvali najstrašnije i vi o nečemu pricate ko o cemu k o postenju. Kosarku poceli da prate 2014 Dzabe vama zvezda kad je prelepljena preko pantera,jer zvezdi ne moze niko da zabrani kako ce da se zove. Od 2014 brdo para sipano za 11 godina jedan top8 i jedan plej in,pa pricate da smo mi drzavni projekat,da bi vam bilo lakše da opravdate neuspehe
A

Alo alo

pre 5 meseci

Dete, samo nemoj ti o instant klubu. Tvoj klub je u zamrzivaču, pitaj tvoju najveću legendu, N.Č, kako se zove tvoj klub😂
S

Sale Kg

pre 5 meseci

Naravno! A “kičma” je Ostoja koji do skoro nije smetao. Pa ni vi sami više ne znate u šta verujete!
D

Dex12

pre 5 meseci

Oni prate samo rukomet od jucer
m

metalika moj dobar

pre 5 meseci

i kad dobije Partizan nekom ne odgovara pa nalazi ovakve izjave totalno ne bitne .
S

Sofronije III

pre 5 meseci

Nisu NEBITNE!!!
s

sve po zasluzi

pre 5 meseci

I mi smo očekivali bolje rezultate u skladu sa rosterom i platom pojedinih igrača koji statiraju od kad su se kročili u klub