Komentari na vest

Ošej Briset između Partizan Mozzart Beta i Makabija

s

srka

pre 23 minute

Sa igračima koji imaju bilo kakvu dilemu, ne treba ni pregovarati. To je moj stav. Ako misliš da ti Partizan nije prva opcija, pod uslovom da nisi u kombinaciji za NBA, živ i zdrav nam bio. Za Partizan nisi.

Slavko61

pre 35 minuta

Partizan ozbiljno izašao na tržište
m

milos111106

pre 41 minuta

solidan igračč!!

Cipele

pre oko 1 sat

Ako pristane, bice super!

Dakara

pre oko 1 sat

Briset je već ozbiljno pojačanje ako dodje u Partizan
N

Natalii29

pre oko 1 sat

pa ako bude pristao to bi bilo lepo

Stefanbiki95

pre oko 1 sat

U partizan legendoo

Lakazet

pre oko 2 sata

roster ce biti presmesan ako se ovako nastavi
П

Па...

pre oko 2 sata

...спрема се напад на Ф4 у Нишу и Ф16 Евролиге 😂😂😂 Иначе, прошле сезоне их је из купа избацила Мега која има буџет као Митар Бошњаковић 😂😂😂 а из првенства ФМП који има буџет као Карлик 😂😂😂
П

Па...

pre oko 1 sat

...заборавих да кажем да су у прошлој сезони имали три тренера и да плаћају играче Хувентуда, Олимпијакоса и Макабија 😂😂😂
M

MVPČAČAK

pre oko 1 sat

Inače, da ne znaš možda ko vas je ove godine(sezone) izbacio iz EL I ABA lige??? Zaboravili smo, a??? Šta, kratko vam pamćenje, jel' da???PARTIZAN vas je tukao gde vas je stigao, bez obzira što nemilice trošite NAŠ, narodni novac...
П

Па...

pre oko 1 sat

...из ЕЛ нас је избацило неколико клубова, а из АБА клуб са већим буџетом 😂😂😂 Иначе, знаш ли ко је вас од вечитог шампиона довео до тога да вам титуле више нису битне?
П

Па...

pre 44 minute

...замало да не видим да си написао да трошимо ваш новац 😂😂😂 Па ви народним новцем плаћате Џабарија у Хувентуду, Ниликину у Олимпијакосу и Лунберга у Макабију. Ако се народни новац троши на Хувентуд, ваљда може и на Звезду?
O

Ole

pre 42 minute

Čudi me da si zaboravio pa se setio a nisi se setio da kod vas trener Lazic Mitrovic još uvek primaju plate
F

Fanste933

pre oko 2 sata

pa dobar je on, samo da li bi pristao

Izbistanin

pre oko 2 sata

Da su svi došli o kojima ste pisali uzeli bi Evroligu.

dusann55555

pre oko 2 sata

Trziste je stvarno uzasno i tesko ce i Partizan i Zvezda dovesti neke bas dobre igrace koji mogu da prave razliku

Sterlings Braunfels

pre oko 2 sata

Kako vam bre više ne dosadi pa do sada ste i u Zvezdu i u Partizan doveli 30 igrača smarate više sa informacijama koje nemaju blage veze sa istinom postali ste kao informer.
d

djurekalo

pre oko 2 sata

poenta je kao dolaze ostali samo dugmici a onda ide sabijanje , ovaj inaj ispalio otiso za vecim ? klubom lovom okreno na 2 stranu itd iz dana u dan
R

Realni navijač

pre oko 2 sata

Kako bi bilo da za promenu malo prestanete da pišete feljtone o Željku i potencijalnim pojačanjima Partizana?Stvarno preterujete,vi ste za poslednjih 20 dana u Partizan doveli ili na pragu dovođenja 30 igrača.

Vladimirmali

pre oko 2 sata

Molim te dodji u makabiiiii

sxomy

pre oko 2 sata

Igrac za dubinu klupe, veci deo sezone Partizan igrao sa 9-10 igraca nekad i manje

misa 81

pre oko 3 sata

Zvezda i Partizan se bukvalno bore ko ce gore igrace da dovede,opet sa druge strane mozda ti solidni igraci u godinama imaju mirnocu i donesu nesto,do sad su bili atraktivni pogotovu u Partizanu pa nista

FC RED STAR

pre oko 3 sata

Molim te u Makabi,gde ćeš jod nas
h

hogije

pre oko 3 sata

Alfa Dialo obavezno a ostali mogu kako god hoće
r

rea

pre oko 3 sata

Čovek potpisao za Dubai.
@

@@@@

pre oko 3 sata

Ajmo novinari mada to niste. Pitajte iz Partizana funkcionere gde su domaći igrači? Smarali ste Željka ajde sad pitajte ove što su ostali
J

Janaćko

pre oko 3 sata

Koji domaći igrači druže? Klinci će svi na koledže, a od Bogdanovića, Lučića i Milutinova nema ništa. Jedino ako se ima pameti da se dovedu Miletić i Dimitrijević.
m

menkopenko

pre oko 3 sata

Biraj partizan bolje
I

Idemoo

pre oko 3 sata

Do kraja dana bar jos po 4 igraca da stignu u oba kluba...Sledeca vest je za Zvezdu,da vidimo ko je na domak.
R

RAIDENN

pre oko 3 sata

Sveke godine ista situacija,razmatraju se i dovode igraci iskljucivo iz klubova iz donje dela tabele i posle se cude zasto su 10 ili 15

Nadja17

pre oko 3 sata

Njegov atleticizam, energija i iskustvo iz NBA lige bili bi veliko pojacanje za bilo koji klub

Bojan76

pre oko 3 sata

Ako je Briset zaista izbor izmedju Partizana i Makabija, onda se radi o igracu koji je veoma trazen na evropskom trzistu
b

bad

pre oko 3 sata

ajdeeeeeeeeeee?!!
m

mr.Š

pre oko 3 sata

samo zato što ga traže 17 i 18 ekipa?
V

Veljabatica

pre oko 3 sata

Zamena za Bongu ajde ajdeee
J

Jovan 84

pre oko 3 sata

Evro kup ekipa!!!!
4

4778

pre oko 3 sata

Zeli u Partizan da igra iz Ljubavi i da placa Clanarinu tako mi je rekao Vladan Tegeltija ja njemu verujem.
b

bojana23

pre oko 3 sata

nije los igrac uopsteee
Z

Zeno

pre oko 3 sata

Stvarno se pretjeruje sa strancima, u martu je objavljen 20 tekstova da su potpisala ugovore 2 domaća igrača, više se to ne spominje, nema Miletić, Tanaskovića, Smailagić ni Koste Kondića. Opet će domaće prvenstvo i kup igrati kadeti i juniori.
S

Stojankamasina

pre oko 3 sata

ja ne razumem sto rade ovoi
C

Ceba23

pre oko 3 sata

Ajde ipak da dovedu njega, ZVEZDOO

1Sale11

pre oko 3 sata

Svake godine po deset novih igraca
D

Daren_g

pre oko 3 sata

Za sad nesto slabiji prelazni rok, nema cak ni najava "bombi" od strane mijailiovica
N

Ne okreći se

pre oko 3 sata

U ovakvoj situaciji jedina bomba bi bila odlazak Ostoje.
Z

Zanimljivost

pre oko 3 sata

Nešto se u poslednje vreme malo više dopušta kritikovanje Mijailovića. Da li to znači da uskoro dolazi neki Ostoja 2.0?
B

Bale89

pre oko 3 sata

Los igrac,kada je koncentrisan i moze nesto da uradi ali uglavnom ga boli uvo za koasrku

Osimen99

pre oko 4 sata

Veoma iskusan igrac

Perica Aksentijevic

pre oko 4 sata

On u Partizan nikada nece doci zato sto ima mnogo jacih klubova sto ga zele
B

Bilosta1

pre oko 4 sata

Zamena za Bongu. Odlican igrac.
B

Bacoglavac

pre oko 4 sata

Јел постоји нека квота колико оваквих чланака и повезивања треба да се напише сваког лета? 90% ових на крају буду наклапања...
J

Jakov23

pre oko 4 sata

Sto njega nisu doveli ne razumem

ineska

pre oko 4 sata

sve trci pa zapinje da dodje kod nas.
S

See

pre oko 4 sata

Sta radi ovaj aprthejd, ljudi moji
r

rea

pre oko 4 sata

Aprthejd... reci mi da si glasač jedne partije, bez da mi kažeš da si glasač te partije.

Zvezdas1989

pre oko 4 sata

Umesto da ga Zvezda dovede umesto Monekea.Tata za monekea