Komentari na vest
Oldridž napušta San Antonio!
m
miou
pre preko 5 godina
kam tu Red Star bro
n
nss
pre preko 5 godina
Ako ode u Bruklin, onda Nba vise nema smisla stvarno haahahah imaju li ovi neki salary cap
B
Blajvčo
pre preko 5 godina
Evo i njega u Bruklinu.







.jpg.webp)
