Komentari na vest
Obradović pred Barsu: Grejem bolje shvata šta treba da radi, Batler nauči nešto novo svakog dana
q
qqzqq
pre 25 minuta
Barselona je, po meni, deficitarna na poziciji 1,i to ce biti veliki problem za barsu spolja,jer nece moci panter sam. Dok sa druge strane ocekujem grejma sa vecom minutazom,cak i u petorci sa kodijem na terenu. I ono sta je cini mi se najveci plus zvezdin je taj sto se vraca davidovac,koji je pokazao da se na poziciji 5 odlicno snalazi,pogotovo u tim preuzimanjima!
G
Gostina
pre 34 minute
Ala ce biti pljacke u petak..kao redovno postalo. Platimo gomilu para da nas pljackaju. Klasika.
П
Па...
pre 41 minuta
... гробари су још пре почетка сезоне говорили да Обрадовић иде на Ф4 и изгледа да су били у праву 😂😂😂
B
Buljko
pre oko 1 sat
Jedna anegdota za devojke sa fatskih ostrva. Naime one ne briju noge zbog zime i ako nemate iskustvo sa njima to vam može biti čudno. Ja sam imao devojku faranku par meseci, verujte da sam se osećao kao dama u tom odnosu, bila je baš, baš čupava.. Eto
S
Sjakdjd
pre oko 1 sat
Gledam sad ovaj rukomet , one uopste nisu lose , cak naprotiv
Highway to Hell
pre 24 minute
Ma bitno da daju pa neka su i kao vukodlaci.
H
Hagshah
pre 17 minuta
Hahahahah dooooobra
P
Prle..
pre oko 2 sata
Hvala nasem Bogiju koji nam je dao ovakav raspored da 2 meseca igramo samo u Beograd,ljubim te u razdeljak .
S
Sofronije III
pre oko 1 sat
Dobro je, pa se igra samo jedna utakmica i nema revanša. Nego, imate li vi trenera?
G
Gostina
pre 35 minuta
Vidim,vi niste uopste igrali kuci cim imate ovoliko poraza a imali ste trenera i samo jednog povredjenog..mora da su zato svi porazi?



.jpg.webp)


.jpg.webp)

