Komentari na vest

Nvora otkrio zašto je došao u Beograd: Sve se poklopilo, birao sam između Makabija i Zvezde

m

milo123

pre 5 meseci

Kazu strucnjaci da igra kriminalnu odbranu, i da ga treba zakucati na klupu. Jos kazu da im nije jasno da trener koji je bivsi plej ne vidi da Kodi nema pojma. Ma kazu da ni trener nema pojma, Celafuto…
G

Gost bez imena

pre 5 meseci

Nema boljeg od Nvore! Alal vera majstore, alal vera majstoreeeee!!!
S

Srdjan M

pre 5 meseci

Kad bi se sacuvali on kao i ostali nosioci i na njih dodati Franciska na kecu i Petersa na 4... Nebo bi bila granica.
L

Lxja

pre 5 meseci

A možda malo i Srbi da igraju?
@

@lxja

pre 5 meseci

Ako ce doneti rezultat, naravno da ce igrati. Sta ste vi postigli u fudbalu sa nasim igracima? Poispadali drugu zaredom iz svih zivih takmicenja tako da batali takve price
l

lk 1962

pre 5 meseci

E kad bi baba imala nesto bila bi deda
A

Ataturk zeljkooglu

pre 5 meseci

Nvora trojku dati mora !
M

MrZrex

pre 5 meseci

Preživeće se lagano i ako ode na leto, ali Batler i Semi, sada čak i Izundu, ne smeju nikako.
s

stankelitza

pre 5 meseci

igrali smo samo jednom sa efesom?
M

Mile led

pre 5 meseci

Ljubav je presudila
M

Mile led

pre 5 meseci

Nije zvezda već FMP! Dokle god budete nazivali klub drugačijim imenom u odnosu na ono što je najveća legenda tog kluba izjavila, neće biti uspeha u Evropi jer pravda će uvek isterati svoje. 14 godina nazivate ovaj klub takozvanom crvenom zvezdom i kao posledica toga za 14 godina nemaju nijednu top 8 pobedu.

Željko S.10

pre 5 meseci

Ajde Mile, ako lekovi vise nisu dovoljni, mogao si se sagnuti Nwori, da ti da nesto da te izleci, odnelo je maha ta tvoja patnja, ali svakako te razumem, propali ste u basketu, mimo miliona koje ste dobili unazad par godina, a u fudbalu da ne pricam. Idi se spremaj za derbi zacelja u 20:05
2

223355

pre 5 meseci

Legendo, gledaj Partizan-Mornar i raduj se..ionako nisi za bolje🤣🤣
P

Pravda je

pre 5 meseci

Kad se vidi tabela el , kad se vidi poluprazna hala Aleksandar Nikolic, i pravda ce biti zadovoljena kao nekad u susretima sa velikanima el tipa prokom kad je bilo po 300 gledalaca na utakmici el ej 300 , pa Alba je za vas institucija!
A

Andjusara

pre 5 meseci

Kako to EL ne zna!?
S

Statler

pre 5 meseci

Rodjo, zovi kako hoćeš i ne smaraj .
D

Dejoooo

pre 5 meseci

Eto Zvezda nema uspeha u Evropi vi imare zadnji ste .
W

Warhammer

pre 5 meseci

Mile, na tabeli ludih ozbiljno ugrožavaš tegeltiju, a bogami, sve više se prebližavaš željku pantiću. Imaš šanse za F4, ali u igri su još i luka spasovski i onaj buljavi miroslav.