Komentari na vest
Nvora otkrio zašto je došao u Beograd: Sve se poklopilo, birao sam između Makabija i Zvezde
m
milo123
pre 5 meseci
Kazu strucnjaci da igra kriminalnu odbranu, i da ga treba zakucati na klupu. Jos kazu da im nije jasno da trener koji je bivsi plej ne vidi da Kodi nema pojma. Ma kazu da ni trener nema pojma, Celafuto…
G
Gost bez imena
pre 5 meseci
Nema boljeg od Nvore! Alal vera majstore, alal vera majstoreeeee!!!
S
Srdjan M
pre 5 meseci
Kad bi se sacuvali on kao i ostali nosioci i na njih dodati Franciska na kecu i Petersa na 4... Nebo bi bila granica.
L
Lxja
pre 5 meseci
A možda malo i Srbi da igraju?
@
@lxja
pre 5 meseci
Ako ce doneti rezultat, naravno da ce igrati. Sta ste vi postigli u fudbalu sa nasim igracima? Poispadali drugu zaredom iz svih zivih takmicenja tako da batali takve price
l
lk 1962
pre 5 meseci
E kad bi baba imala nesto bila bi deda
A
Ataturk zeljkooglu
pre 5 meseci
Nvora trojku dati mora !
M
MrZrex
pre 5 meseci
Preživeće se lagano i ako ode na leto, ali Batler i Semi, sada čak i Izundu, ne smeju nikako.
s
stankelitza
pre 5 meseci
igrali smo samo jednom sa efesom?
M
Mile led
pre 5 meseci
Ljubav je presudila
M
Mile led
pre 5 meseci
Nije zvezda već FMP! Dokle god budete nazivali klub drugačijim imenom u odnosu na ono što je najveća legenda tog kluba izjavila, neće biti uspeha u Evropi jer pravda će uvek isterati svoje. 14 godina nazivate ovaj klub takozvanom crvenom zvezdom i kao posledica toga za 14 godina nemaju nijednu top 8 pobedu.
Željko S.10
pre 5 meseci
Ajde Mile, ako lekovi vise nisu dovoljni, mogao si se sagnuti Nwori, da ti da nesto da te izleci, odnelo je maha ta tvoja patnja, ali svakako te razumem, propali ste u basketu, mimo miliona koje ste dobili unazad par godina, a u fudbalu da ne pricam. Idi se spremaj za derbi zacelja u 20:05
2
223355
pre 5 meseci
Legendo, gledaj Partizan-Mornar i raduj se..ionako nisi za bolje🤣🤣
P
Pravda je
pre 5 meseci
Kad se vidi tabela el , kad se vidi poluprazna hala Aleksandar Nikolic, i pravda ce biti zadovoljena kao nekad u susretima sa velikanima el tipa prokom kad je bilo po 300 gledalaca na utakmici el ej 300 , pa Alba je za vas institucija!
A
Andjusara
pre 5 meseci
Kako to EL ne zna!?
S
Statler
pre 5 meseci
Rodjo, zovi kako hoćeš i ne smaraj .
D
Dejoooo
pre 5 meseci
Eto Zvezda nema uspeha u Evropi vi imare zadnji ste .
W
Warhammer
pre 5 meseci
Mile, na tabeli ludih ozbiljno ugrožavaš tegeltiju, a bogami, sve više se prebližavaš željku pantiću. Imaš šanse za F4, ali u igri su još i luka spasovski i onaj buljavi miroslav.







.jpg.webp)
