Komentari na vest
Nikola Jović pred odlaskom iz Majamija?
b
bogdan_b
pre oko 19 sati
Ocekivan trejd..
M
Marko Živac Gornji Grad
pre oko 22 sata
Ugovor 1+1 u nekom evropskom timu i onda povratak u NBA.
B
Branko 21
pre oko 22 sata
Uvek povređen .
Furtula
pre 1 dan
Kam tu partizan
R
Riki97
pre 1 dan
kad mu vec ne daju minute bolje neka ga trejduju
a
anamar09
pre 1 dan
Mozda neka srpska veza u Denveru 😀
Sonja Velinovic
pre 1 dan
U najboljim godinama je, najbolje kad bi hteo doci igrati u Zvezdu
J
Joksa1986
pre 1 dan
Budale, Larson 2, Jovic 3, Janis 4 a Adebajo 5 a Wiginsa da trejduju za nekog korisnog Pleja i super. Sa klupe imaju Pauela i Portisa, dodaj jos 2-3 veterana sa veteranskim ugovorima i to je to...
Oni mrse li mrse, na kraju ce biti tresla se gora rodio se miš, jer ako im ovo ne klikne sa Janisom i Adebajom a daju u trejd najmladjeg svog igraca(Jovica) a sa pikovima su nikakvi, onda su prnuli u čabar 😉
Zika Zika
pre 1 dan
Ocekivan trejd..
M
Mnr1
pre 1 dan
Monako, virtus?
rusbre
pre 1 dan
dođi sine u zvezdu
j
jokabejbe
pre 1 dan
gde god da ode bice uspesan jer je vrhunski igrac
ЗоранАГТ+
pre 1 dan
Дођи у Звезду брате!

Steksus123
pre 1 dan
Joviću dodji u najveći klub na svetuu Partizan. To je institucija bogom dana. Ostali su samo obicni klubovi, reklame, lova itd.. Mi smo druga dimenzija
C
Ciganski humor
pre 1 dan
Grohotom se smijem
SKIZ
pre 1 dan
Добар је Јовић, за неког 8/9 играча. Али млад је, само да ради и биће океј то, ако ништа ту је Мали Калемегдан увек
FC RED STAR
pre 1 dan
Mali još godinu dve da proba posle povratak u Evropu
D
Djordje135
pre 1 dan
A sad janis majami prica itd
1
11
pre 1 dan
И треба овако да их шетају. Нек остају у НБА и нек понижавају сами себе док успут и пропадају без играња. Онда нам дође у репрезентацију, а ми као нешто очекујемо од њега, а није видео озбиљнију минутажу у претходне 2 године, ван ритма и осећаја. Уместо да дођеш у Евролигу и будеш као Бог, пречи је НБА где вас вуцарају и стављају на крај клупе.
G
Gost VI
pre 1 dan
Pa, i ti bi se verovatno ponižavao za toliki ugovor, ali niko da ponudi. Što se tiče reprezentacije on i da samo trenira u NBA je bolji od svih koji igraju Evroligu. U Evropi dolaze oni koji ne prolaze ni kao rezerve u NBA.
D
DosijeX
pre 1 dan
I Bogi i Jovic da odu u Denver kod Jokare..
Realan lik
pre 1 dan
Izgleda sa je Pet malo otisao u ozbiljne godine kada mozak vise me radi tako dobro...
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷
pre 1 dan
Јовић је одличан кошаркаш са радном етиком и посвећености спорту. Мени је најдражи кошаркаш у репрезентацији Србије. Много више га поштујем него Јокића. Добро ће му доћи промена средине.
T
Triton
pre 1 dan
A brat se raspada zadju sezonu ,Abella Danger je ucinila svoje
S
Stojankamasina
pre 1 dan
Nikakav igrac budimo realni
P
Pavlovicmp
pre 1 dan
Idemo kod Jokića tamo je najbolje za njega
C
Ceba23
pre 1 dan
nije napredovao nista, tako da bolje
S
Slava222
pre 1 dan
Dosta je bilo njega iskreno
A
Aleks GM
pre 1 dan
Pitanje je da li će neko hteti da preuzme njegov ugovor koji važi 4 naredne sezone, a dali su sve pikove za Janisa
Aleksandar Krezic
pre 1 dan
Није се баш прославио надам се да ће у Мајамију показати више.
J
Jtdi
pre 1 dan
Vec u ovom trejdu sam ocekivao da hakez ostane a on ode ali izgleda da je to bilo malo. Gotovo sigurno sad traze drugu opciju jer za mnogo manje imaju slican a jovic u najboljem slucaju stagnira
Gatsby82
pre 1 dan
Potencijal ogorman. Dobar dečko, skorman , radan, zašto ne napreduje, to je već pitanje. Možda najbolje da ode negde, jer će imati veliku gužvu na njegovoj poziciji
djole.
pre 1 dan
Dosta su ga i trpeli,nije ni dva posto napredovao,cak šta više nazadovao je.
Aleksandar Virijevic
pre 1 dan
Predobar igrač je Jović...








