Komentari na vest

Nikola Jović pred odlaskom iz Majamija?

b

bogdan_b

pre oko 19 sati

Ocekivan trejd..
M

Marko Živac Gornji Grad

pre oko 22 sata

Ugovor 1+1 u nekom evropskom timu i onda povratak u NBA.
B

Branko 21

pre oko 22 sata

Uvek povređen .

Furtula

pre 1 dan

Kam tu partizan
R

Riki97

pre 1 dan

kad mu vec ne daju minute bolje neka ga trejduju
a

anamar09

pre 1 dan

Mozda neka srpska veza u Denveru 😀

Sonja Velinovic

pre 1 dan

U najboljim godinama je, najbolje kad bi hteo doci igrati u Zvezdu
J

Joksa1986

pre 1 dan

Budale, Larson 2, Jovic 3, Janis 4 a Adebajo 5 a Wiginsa da trejduju za nekog korisnog Pleja i super. Sa klupe imaju Pauela i Portisa, dodaj jos 2-3 veterana sa veteranskim ugovorima i to je to... Oni mrse li mrse, na kraju ce biti tresla se gora rodio se miš, jer ako im ovo ne klikne sa Janisom i Adebajom a daju u trejd najmladjeg svog igraca(Jovica) a sa pikovima su nikakvi, onda su prnuli u čabar 😉

Zika Zika

pre 1 dan

Ocekivan trejd..
M

Mnr1

pre 1 dan

Monako, virtus?

rusbre

pre 1 dan

dođi sine u zvezdu
j

jokabejbe

pre 1 dan

gde god da ode bice uspesan jer je vrhunski igrac

ЗоранАГТ+

pre 1 dan

Дођи у Звезду брате!

Steksus123

pre 1 dan

Joviću dodji u najveći klub na svetuu Partizan. To je institucija bogom dana. Ostali su samo obicni klubovi, reklame, lova itd.. Mi smo druga dimenzija
C

Ciganski humor

pre 1 dan

Grohotom se smijem

SKIZ

pre 1 dan

Добар је Јовић, за неког 8/9 играча. Али млад је, само да ради и биће океј то, ако ништа ту је Мали Калемегдан увек

FC RED STAR

pre 1 dan

Mali još godinu dve da proba posle povratak u Evropu
D

Djordje135

pre 1 dan

A sad janis majami prica itd
1

11

pre 1 dan

И треба овако да их шетају. Нек остају у НБА и нек понижавају сами себе док успут и пропадају без играња. Онда нам дође у репрезентацију, а ми као нешто очекујемо од њега, а није видео озбиљнију минутажу у претходне 2 године, ван ритма и осећаја. Уместо да дођеш у Евролигу и будеш као Бог, пречи је НБА где вас вуцарају и стављају на крај клупе.
G

Gost VI

pre 1 dan

Pa, i ti bi se verovatno ponižavao za toliki ugovor, ali niko da ponudi. Što se tiče reprezentacije on i da samo trenira u NBA je bolji od svih koji igraju Evroligu. U Evropi dolaze oni koji ne prolaze ni kao rezerve u NBA.
D

DosijeX

pre 1 dan

I Bogi i Jovic da odu u Denver kod Jokare..

Realan lik

pre 1 dan

Izgleda sa je Pet malo otisao u ozbiljne godine kada mozak vise me radi tako dobro...

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 1 dan

Јовић је одличан кошаркаш са радном етиком и посвећености спорту. Мени је најдражи кошаркаш у репрезентацији Србије. Много више га поштујем него Јокића. Добро ће му доћи промена средине.
T

Triton

pre 1 dan

A brat se raspada zadju sezonu ,Abella Danger je ucinila svoje
S

Stojankamasina

pre 1 dan

Nikakav igrac budimo realni
P

Pavlovicmp

pre 1 dan

Idemo kod Jokića tamo je najbolje za njega
C

Ceba23

pre 1 dan

nije napredovao nista, tako da bolje
S

Slava222

pre 1 dan

Dosta je bilo njega iskreno
A

Aleks GM

pre 1 dan

Pitanje je da li će neko hteti da preuzme njegov ugovor koji važi 4 naredne sezone, a dali su sve pikove za Janisa

Aleksandar Krezic

pre 1 dan

Није се баш прославио надам се да ће у Мајамију показати више.
J

Jtdi

pre 1 dan

Vec u ovom trejdu sam ocekivao da hakez ostane a on ode ali izgleda da je to bilo malo. Gotovo sigurno sad traze drugu opciju jer za mnogo manje imaju slican a jovic u najboljem slucaju stagnira

Gatsby82

pre 1 dan

Potencijal ogorman. Dobar dečko, skorman , radan, zašto ne napreduje, to je već pitanje. Možda najbolje da ode negde, jer će imati veliku gužvu na njegovoj poziciji

djole.

pre 1 dan

Dosta su ga i trpeli,nije ni dva posto napredovao,cak šta više nazadovao je.

Aleksandar Virijevic

pre 1 dan

Predobar igrač je Jović...