Komentari na vest

Nikola Jokić u Budimpešti slavio gol svog Arsenala u finalu Lige šampiona!

A

Ana383

pre 23 dana

Uziva covek malo ,moze i on za promenu malo nesto drugo da radi a da nije igranje kosarke non stop.

klackalica535

pre 24 dana

Drago mi je sto nisu uzeli
a

anamar09

pre 24 dana

Pa dobro, sta kog briga za koga navija..

Radojkovic Milos

pre 24 dana

Jel došao konjem?
R

Roginjo

pre 24 dana

Pa kad Kronke kaže ima da ideš, a i njemu od Sombora do Budimpešte kraći izlet.

Kaki

pre 24 dana

Pa kad je navijac arsenala od malena to sam procitao bio pre neki dan da ce doci na finale.

gorandavinic1974@gmail.com

pre 24 dana

,Jokic je legenda zasenio je sve prisutne na stadionu

Sojka888

pre 24 dana

Jovana je to bre.
C

Caca ciganin

pre 24 dana

Iskreno, nikada mi neće biti jasno, kako neko može da navija za strani klub. Nepojmljivo !Znao sam jednog momka iz Banjaluke, navijao za Arsenal. Budalaština, pored svog Borca, pa Zvezde, Partizana, Vojvodine, pa i Hajduka itd...
g

ggg444

pre 24 dana

pa evo ovako zbog ovakvog bednog fudbala na blkanu deca prvo zavole strane klubove pa onda kad odrastu i osete domaci klub iz mesta odakle su
Г

Гоксимилијан

pre 24 dana

Је л' слави сад? Ко може да навија за енглезе?
p

psg10

pre 24 dana

I onda kažite da zvezda vojvodina finale kupa nije bolje finale
m

mladi23

pre 24 dana

ajde Arsenal,izgleda da je ovo njihova godina :)
z

zecpripovedac

pre 24 dana

Koga boli uvo gde on gleda utakmicu
B

Brankoni84

pre 24 dana

Ovo dobija Arsenal na penale, sišao u svlačionicu stariji brat od Nikole Jokića onaj sa čirokanom što liči na Bebopa iz nindza kornjača i pripretio Luisu Enrikeu pa ovaj promenio pola postave PSŽ.😉..😘
V

Vcf

pre 24 dana

Mnogo ste glupi vi u komentarima
A

Acalena

pre 24 dana

Vidi se da je klosar na bilo kom kontinentu
P

Paa

pre 24 dana

Sad još više želim da PSG pobedi na kraju.

kaligula89

pre 24 dana

rocco sifredi isto gleda
P

Petar PP

pre 24 dana

Jel ce te da ispacujete tikete vise? sta je ovo?
P

Piroja

pre 24 dana

Tu se špaciruje Manulać bankirče
H

Hege

pre 24 dana

sta je bre ovo? isplacujte tikete!!! sta cekate????

Uskekruske

pre 24 dana

Pametan covek hehe
D

Daren_g

pre 24 dana

Sad kad izadje i slika jokica u dresu arsenala ko sto ima u dukserici nagetsa
r

raaraa

pre 24 dana

Koja smo mi provincija ako onamo je ovo vredno izveštavanja na soortskom portalu kao vest. Hajde da je na instagramu, pa kao ok, ali ide. Est lagano na portalu.
e

ej..

pre 24 dana

veze sa vezom nema sa Arsenalom "svojim" ali ajde
V

Volim fucu

pre 24 dana

I to u duksu Studenti pobedjuju, Jolara je covek iz naroda.
1

12345ss

pre 24 dana

Sve vam je istina kao i ovo sto si napisao... ali takvi ste vi "studenti" lazete za medalju kao i uvek ... Joker vas je odavno otkacio ...
@

@

pre 24 dana

Sto su te pustili iz pionirskog parka?

Slavko Filipovic

pre 24 dana

Nada se da se nece radovati na kraju utakmice😁
M

Mladic

pre 24 dana

Jbt ovaj Rice masovni ubica,kakvu facu čovek ima. Bio je neki glumac isti on,ne mogu se setiti imena glumca.

Milijana Ilic

pre 24 dana

Sigurno je bila neka trka konja pa svratio malo
M

Mile led

pre 24 dana

Bravo Jokara. Partizanovac od malih nogu a vidimo i tobdzija. Nikad za plastiku, tkz.zvezdu i psg!
P

Paa

pre 24 dana

Ćaci uz Partizan. Ništa čudno.
1

12345ss

pre 24 dana

ahahhahaa... otkacio vas je on odavno... ali dobro niko vam ne brani da zivite u lažima.
A

A1

pre 24 dana

Jery bogoi dolazi u instalaciju ili ganja penziju grijući klupe po americi
J

Jasno

pre 24 dana

I čeri kis je u Budimpešti

Marko Kolasinac

pre 24 dana

Nije njegov Arsenal, nego Krenkeov, vlasnik Denver Nagetsa, Arsenala, Kolorado Avalansa u NHL-u, LA Rems-a u NFL-u.

Mita

pre 24 dana

Od kad on navija za Arsenal?
j

jokaraaa11

pre 24 dana

LAGAN KAO KESAAA, BOL U PREPONAMA NA MAXXX
A

A12

pre 24 dana

Svog Arsenala? Šta njemu tačno dođe Arsenal? A Zvezda, Partizan, Vijvodina....Cccccc
G

Gost77

pre 24 dana

Inace Bogi navija za Arsenal
R

Razum

pre 24 dana

Najjaci su mi ovi Srbi koji ne smeju ni pod pretnjom da podrze nase klubove ali zato ide raduje se golu Arsenala. Djokovic iako navija za pogresan tim, naklon do poda sto dodje i podrzi te momke. Jos vece postovanje za sina Novaka Djokovica i Jelenu. Ovaj Jokara. Veze si nema. Pali da snimas reklame za drugare iz kazino mafije.
B

Boavista

pre 24 dana

Noletu naklon do poda i zbog toga što je zajedno sa Troickim ispalio Kecmanovića ! Jel tako?
G

Gost123456

pre 24 dana

Hm.. nisam znao da je vlasnik..
V

Veljko9

pre 24 dana

Vlasnik Denvera i Arsenala isti, Džoš Kroenke.

Valentina Kolar

pre 24 dana

Jokić, Jokić, Jokić... Sikter
N

Naten

pre 24 dana

E sad je Jokić mogao da gleda i Anrija na tribinama i Arsenal na terenu. Ovako se nije radovao ni kad je osvojio NBA 🤣
K

KRCUNIJA

pre 24 dana

Košarkaš Kk Arsenala Nikola Jokić...
t

tenkista

pre 24 dana

Jasno, birao ga na PES-u
N

Nisam-jaaa

pre 24 dana

Isti je vlasnik Denvera i Arsenala. Zato je tu i zato prati.
I

Izdaja

pre 24 dana

Mozda Novica Velickovic igra za Arsenal…