Komentari na vest

Nikitović: Sudije su takođe akteri, mi gajimo srpske igrače, a mediji pričaju o Murinenu

K

Kon

pre 21 dana

Gajite Srpske igrače? Nisu to životinje da ih gajite. Posle finala i poraza od Spartaka on se bavi Murinenom, gajenjem domaćih igrača, sudijama.
j

jtdi

pre 21 dana

Uvek ali uvek su sudije krive. Cestitam protivniku ali...part i zvezd bogom dani, zabranjeno je da izgube utakmicu od slabijih i odmah je skandal, loncar proziva jeftovica, prica gluposti, sad nikitovic. Svi su oni super ali sudije kradu zbog diskutabilnog faula. Mislimo da im je lako, igraci koriste pravila, ulaze u sut sa svoje polovine, traze bacanja, ugao kamere ispod kosa pokazuje ispruzenu desnu nogu napadaca i treba doneti odluku u sekundi. Vecito su neke zavere, trece oko, cuda ali treneri ne grese, samo sudije i kad se izgubi udri po njima a to sto ti ilic skoci tri puta u jednom napadu nema veze. Navike su cudo a izmedju ostalih i ovaj covek ih ima mnogo, i to losih

Branislav Jovanovic

pre 21 dana

Sram ga bilo gde prelazi posle ovoga, sram!

JEJICA

pre 21 dana

Kako ubace🤦👀 partizan u svaku priču
B

Budak

pre 21 dana

Ajdeee cuti...jel te je sramota ko ti je gazda?

bet366.dx.am

pre 21 dana

Nikitoviću trenerčino.

Violeta Bačević

pre 21 dana

sve cestitke Spartaku,bravo
r

rea

pre 21 dana

Nikite, a šta kažu za Batlera? Spevaše li do kraja sezone ep o nepobedivom momku?
z

zulu

pre 21 dana

nova sezona nova šansa,
M

Mikasa19

pre 21 dana

Ma uvek su sudije krive xd
J

Jakovljević broj 2

pre 21 dana

Za ovakve likove kao da postoji neka akademija i samo ih izbace da baljezgaju...Druže igrao si finale,momci su ti super...Opusti se

Ivan L

pre 21 dana

Jes ono bio faul na kraju, klasican faul na sutu za 3. Ne kazem da je to odlucilo, ali potrebni su odgovori zasto nije dosuđeno.
#

#

pre 21 dana

Kako bre nije odlucilo? Na 1 razlike za Spartak i 8 sekundi do kraja, umesto da Barna koji je tada sutirao 11/12 bacanja sutne 3 bacanja i verovatno preokrene, Spartak dobija bacanja i utakmica biva resena jer odlazi na 3 razlike. Direktan uticaj na rezultat utakmice. Sto je najgore, to im je jedina greska na utakmici, generalno je dobro sudjenje bilo.
a

ako su ruze, procvetace...

pre 21 dana

interesantno je sto se svi porede i uzimaju partizan kao reper. nisu kompleksi, ljudi to pogresno tumace. svima je ovde partizan merna jedinica. imao losu sezonu, dobru sezonu, problem ili uspeha, i dalje je partizan nesto sa cime se svi u kosarkaskom svetu srbije i regoiona porede. to je postovanje, a nikako kompleksi. Sudjenje levo i desno, ali fmp zaista nema prava da de zalis, i onaj povratak u regularnom delu je bio posledica par sudijalih odluka u korist fmpa. posle kad su ika i ekipa videli da su otisli predaleko, pocelo je kompenzovanje. sve u svemu dobra utakmica, meni je iskreno bas drago sto je neko van kruga partizana i zvezde uzeo titulu. pogotovu ce ovo mnogo znaciti za kosarku u sredinama van beograda. bravo za oba kluba veceras i naklon do poda.
r

rokenrol

pre 21 dana

ako su ruze. @Ti sam imas kompleks svih ostalih klubova.Na ovim prostorima imas pet-sest(Bosna,Olimpija,Zvezda,Jugosplastika(Split),Cibona)klubova za koje je evropa,i svet cuo,a ti mislis da sva ta mesta zauzima Partizan,Paranoja je opasna stvar opusti se malo.
a

ako su ruze, procvetace...

pre 21 dana

rokenrol pa nisam cuo da je pominjao ni bosnu, cibonu, split... svaki put se meri sa partizanom. o tome pricamo
a

ako su ruze, procvetace...

pre 21 dana

samo ne znam kako si u ovo drustvo splita,cibone i bosne ubacio zvezdu i zasto? nit je bila sampion evrope a valjda nije ni na sadasnjem nivou tih klubova?sta je po sredi
r

rokenrol

pre 21 dana

ako su ruze@Ti spominjes region..dobro se skoncentrisi sta pises!!!Ako nisi znao Zvezda je uzela KPK znaci evropski trofej,dok ste vi igrali tada drugu ligu,jedini od evropskih prvaka,malo da se edukujes,nije na odmet!!

Machiaveli

pre 21 dana

u pravu je NItikovic, sudije su definitivno takodjer akteri.
D

Depay

pre 21 dana

Kakav kompleks ima covek od Partizana to nema nigde...Sad dodatno posto mu Vlade uzeo titulu, pa moze da kmeci do mile volje..Kod Jakovljevica i Andjusa da ode da se isplace posteno haha
d

dale23

pre 21 dana

Murinen je kao 6. igrac svog tima, uzeo 4. mesto na proteklom Evropsko Prvenstvu. Pobedivsi Srbiju, kosarkasku naciju. On je kao jedan od najtalentovanijih mladih igraca Evrope dosao u KKP. Zasto nije uspeo?! Prica nije crno bela. Naravno da je njegova krivica najveca. Tvoji domaci igraci nisu jos, njegova klasa.
A

Asa

pre 21 dana

Tako je, treneru.Glavu gore, sa razlogom, pa sledece sezone jednu stepenicu vise.
R

Realnoo samo

pre 21 dana

Lik igrao finale protiv Spartaka, a pominje Partizan Hahahahha
#

#

pre 21 dana

Nije spomenuo Partizan uopste.
A

Angeliki007

pre 21 dana

Ma covek nije normalan ,istripovao pakao . Uzas uzas

Srdjan Todorovic

pre 21 dana

sramota steta svud je politika
A

Ahahaahhaahah

pre 21 dana

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣,pa pisite saopstenje kao vasa sestrica FMP1

Avalon Bg

pre 21 dana

Kakav licemer...i on ima tamnopute koji su ga prodali..
Z

Znik

pre 21 dana

Taj “licemer” je bio Duletov pomocnik.
r

rea

pre 21 dana

@Znik, zato što je takav karakter je i proveo u KKP kao Duletov pomoćnik svega godinu dana, dok su se ljudi kao Vlade, Džile... zadržavalo po 4-5 godina, skupljajući znanje od pravog čoveka.

Marko Zigerige

pre 21 dana

Tačno tako, malo je bilo guranje sudija a trebali su još da fmp2 osvoji ovo. I da još pominji taj partizan jaki su to kompleksi.
2

2 na 2

pre 21 dana

Komplekse imate vi kad se nalazite u svakoj corbi cak i u kojoj vas nema... Covek je s pravom pomenuo halabuku koja se digla na temu onog pajsera iz Finske, dok ima 100x kvalitetnijih momaka iz Srbije. To što ste vi pored janičara zaboravili ko su Srbi, hebiga...
f

fdhgdfgdfdgfdfgdf

pre 21 dana

2 na 2, зато ви правите младе српске играче преко ноћи (Изунду).
#

#

pre 21 dana

Jok, bice zadovoljan zato sto je izgubio. Ali svakako nije bio ogorcen kako vi prenosite. I sve sto je rekao je na mestu.
K

Kup

pre 21 dana

Da li će se neko normalan pojaviti u Železniku?
S

Srbortalew

pre 21 dana

Kakav pajser, kog igraca si ti stvorio majke ti?
Н

Ненко

pre 21 dana

Сигурно их је више створио него свемирко.
F

FMP POKRADEN

pre 21 dana

Čist faul na šutu za 3 poena u produžetku, ali očigledno je Srbima draže da mađari osvoje KLS.
D

Drig

pre 21 dana

Meni je zabrinjavajuće da ti kao veliki Srbin najseverniji deo naše teritorije dodeljuješ madjarima
P

Palić

pre 21 dana

Druže, ti si žešće zalemio. KK Spartak iz Subotice nazivaš Mađarima. Šta onda stranci da misle o nama kada mi sami dajemo ovakve izjave? Treba da te bude sramota. Nišlije su nam Bugari, Subotica i Novi Sad Mađari, Vršac Rumuni itd. Ima li ovom ludilu kraja?
F

FMP POKRADEN

pre 21 dana

Svaka mu ja na mestu.
P

Pera2

pre 21 dana

Ti si malo iskočio iz šina. Mukice...
p

petar82

pre 21 dana

Jao, dajte da sklanjamo iz sporta ljude koji ne znaju da priznaju poraz i pruze drugom ruku jer je bio bolji. Ove ludosti od konferencija su sramota za sport.
Р

Раи Нк

pre 21 dana

Прави ћокијев пулен. Боли али ће бољети све више и више кад добијеш педалу.

Nixaa

pre 21 dana

Boze koji kompleksi i mrznja izbija iz ovog coveka kada i ovde vidi Partizan... Ali s obzirom ko mu je sef ni ne cudi.