Komentari na vest

Ne može Kluž bez Srba: Potpisao Dušan Beslać

Malilija031

pre 8 dana

Verujem da ce se sad pokazati u novom klubu srecno

Goran Jovic

pre 8 dana

Добар избор и неко ново искуство, срећно!

FiumenBG

pre 8 dana

odlican potpis za kluz...
B

Brufen81

pre 8 dana

nema sta, bas jako pojacanje :)
t

telepresenta

pre 8 dana

i rumunski sport je bolji od nas
j

jzg

pre 8 dana

odlicno samo nek skuplja iskustvo polako

pavlee15

pre 8 dana

novi klub i nove avanture,puno srece brate

MiraGajic91

pre 8 dana

Novi klub, novi izazovi. Srećno! 💪