Komentari na vest

NBA u 12 gradova, samo dva u Istočnoj Evropi

Sterlings Braunfels

pre 8 dana

Ovo će propasti isto kao što je propalo u Africi odigrana jedna sezona druga počela i nikad nije završena.

Vaskon

pre 8 dana

NBA je ogromna mašinerija u svakom smislu. No čini mi se da se malo gube sa ovom pričom u Evropi...
K

Khal Drogo

pre 8 dana

Драго ми је што је Манчестер, град са фасцинантно богатом кошаркашком традицијом део овог пројекта.

Andrej Kosic

pre 9 dana

para vrti gde Burgija neće, ja lično nisam za ovo novo takmičenje, Evropa ima svoja takmičenja sa tradicijom.

cima88

pre 9 dana

Nema ništa od tog projekta nba i liga
D

Duduci

pre 9 dana

Ameri nemaju pojma šta je Istočna Evropa.....Njima su Atina i Istanbul Istočna Evropa....
D

Dulele

pre 9 dana

Koga izdvojiti od trija: AEK, PAO , OLY - u Atini FENER, EFES, GALATA- u Istanbulu? Nemoguce

Branislav Jovanovic

pre 9 dana

Dace Bog da ova smecarska ideja rikne pre nego sto se realizuje

Predo8

pre 9 dana

Možda i bude bolje oragnizovano od Evrolige

50 miliona razloga

pre 9 dana

Partizan i zvezda treba da pogledaju ovaj projekat, evroliga nista ne nudi... Od osvajanja EL ne mozes igraca platiti, smesno
T

Tata Martino

pre 9 dana

Bitno je da se košarkaški klubovi vežu za fudbalske, kako bi privukli navijače! U Beogradu se recimo ne voli košarka kao igra, nego se vole Crvena Zvezda i Partizan, jer recimo da Mega igra Evroligu, ne bi bilo više od pet hiljada gledalaca! Ljubav prema blizancima u Srbiji traje od 1945. Ako bude recimo KK Roma ili KK Lacio, u Rimu će biti buna hala, ako opet bude neka Lotomatika, to neće nikoga da interesuje!
M

Mario Marko Del Tintoreto

pre 9 dana

Navijače Lacija ili Rome sigurno neće zanimati košarka.
b

bad

pre 9 dana

kako bre ljudi sve znaju,prosto milina čitati,gde si sve ovo naučio?