Komentari na vest
NBA u 12 gradova, samo dva u Istočnoj Evropi
Sterlings Braunfels
pre 8 dana
Ovo će propasti isto kao što je propalo u Africi odigrana jedna sezona druga počela i nikad nije završena.
Vaskon
pre 8 dana
NBA je ogromna mašinerija u svakom smislu. No čini mi se da se malo gube sa ovom pričom u Evropi...
K
Khal Drogo
pre 8 dana
Драго ми је што је Манчестер, град са фасцинантно богатом кошаркашком традицијом део овог пројекта.
Andrej Kosic
pre 9 dana
para vrti gde Burgija neće, ja lično nisam za ovo novo takmičenje, Evropa ima svoja takmičenja sa tradicijom.
cima88
pre 9 dana
Nema ništa od tog projekta nba i liga
D
Duduci
pre 9 dana
Ameri nemaju pojma šta je Istočna Evropa.....Njima su Atina i Istanbul Istočna Evropa....
D
Dulele
pre 9 dana
Koga izdvojiti od trija:
AEK, PAO , OLY - u Atini
FENER, EFES, GALATA- u Istanbulu?
Nemoguce
Branislav Jovanovic
pre 9 dana
Dace Bog da ova smecarska ideja rikne pre nego sto se realizuje
Predo8
pre 9 dana
Možda i bude bolje oragnizovano od Evrolige
50 miliona razloga
pre 9 dana
Partizan i zvezda treba da pogledaju ovaj projekat, evroliga nista ne nudi... Od osvajanja EL ne mozes igraca platiti, smesno
T
Tata Martino
pre 9 dana
Bitno je da se košarkaški klubovi vežu za fudbalske, kako bi privukli navijače! U Beogradu se recimo ne voli košarka kao igra, nego se vole Crvena Zvezda i Partizan, jer recimo da Mega igra Evroligu, ne bi bilo više od pet hiljada gledalaca! Ljubav prema blizancima u Srbiji traje od 1945. Ako bude recimo KK Roma ili KK Lacio, u Rimu će biti buna hala, ako opet bude neka Lotomatika, to neće nikoga da interesuje!
M
Mario Marko Del Tintoreto
pre 9 dana
Navijače Lacija ili Rome sigurno neće zanimati košarka.
b
bad
pre 9 dana
kako bre ljudi sve znaju,prosto milina čitati,gde si sve ovo naučio?




_(1)_(1).jpg.webp)



