Komentari na vest

NBA igrači hoće manje utakmica i kazne za sudije

H

Hahaahahahaha

pre oko 1 mesec

Oni oce manje utakmica, ali ce onda da se bune ako im se smanji novac, pa ono, ili cete jedno ili drugo, ne moze oboje, kao da su ludi pa ne znaju na osnovu cega zaradjuju nerealni novac.

ljubisa rajkovic

pre oko 1 mesec

Ne može 50 miliona godišnje a da ih ne zaradiš. Manje utakmica znači manje gledanje i manje plate. A vrlo dobro znamo da se oni ne odriču ničega. Zato je i izmišljen load management. Sedi dok plata ide u čemu je Kavaj Lenard šampion svih vremena. Igrali bi vi meni za te pare još više utakmica, a ne manje.

Slavko61

pre oko 1 mesec

Dobra ideja za kažnjavanje sudija
R

Ru99

pre oko 1 mesec

Stvarno imaju previse utakmica nekad igraju dan za danom
S

Stojankamasina

pre oko 1 mesec

Ovo je previse iskreno meceva

ilke1980

pre oko 1 mesec

Mnogo je to mečeva za regularan deo
S

SSL

pre oko 1 mesec

Sve stoji, osim da je Čikago tankovao. Jesu bili 11. sezonu pre drafta, ali nisu tankovali. Imali su samo 1.7% sanse za prvog pika (drugi najmanji procenat u istoriji). E sad, da li su neke gruge stvari potpomogle da dobiju prvog pika…

Daniel33

pre oko 1 mesec

puno je 82 utakmice, pa playoff što kaže ima i da namerno gube utakmuce celu sezonu da bi bolji draft imali

mlade016@gmail.com

pre oko 1 mesec

Превише мечева, скоро да ме не занимају више до плеј офа мечеви, досадно је.