Komentari na vest

NBA Evropa nikako da privuče najveće klubove

Petar Lukić

pre oko 1 sat

Katastrofa projekat za uništavanje evropske košarke
P

Popce

pre oko 3 sata

Ohladite više sa tim dan D za Nba Evropa, Evroligu, evrpopsku kosarku bla bla, jednom mesecno ispada svaki dan da je dan D

zekadus

pre oko 3 sata

A i neka ostanu tamo preko bare. To njihovo - prafit, samo profit po svaku cenu, sve bi ostavilo u ruševinama, što je ovde gradjeno sto godina ,a oni bi otišli nazad kada se uruši sistem. Hoće da se Evropa podeli u košarci i da na osnovu tog rasula, NBA ima veče tržište. Evropa je naravno nejedinstvena, ali za sada je odolela. Kada kažem, Evropa, to mislim kompletno geografski.
D

DosijeX

pre oko 3 sata

Iskreno niti jedan sistem nije dobar ni euroligaški ni od nba
n

nenadaleksandra

pre oko 3 sata

Svesni su svoje velicine i znaju da ce im na kraju ponuditi mnogo bolje uslove za prelazak