Komentari na vest
Napuštanje Evrolige? Može, ali za 200.000.000 evra
Benny Ben
pre oko 1 sat
Hahahaha
Dala baba dinar da udje u kolo, a 2 da izađe 😃
Z
Zivko57
pre oko 1 sat
20000000 hahahahhahah
M
MIXACU12
pre oko 2 sata
Ima dovoljno klubova koji stoje u redu i cekaju da dobiju licencu....
N
Nemanjasabac
pre oko 2 sata
A i oni sad udaraju kontru, ne zna se ko vise pere pare
Osimen99
pre oko 2 sata
Evroliga postaje više franšiza nego klasično takmičenje — stabilnost za velike klubove, ali manje šanse za promene i ulazak novih timova.
Valentina Kolar
pre oko 2 sata
Ovo je pravilo po principu: dala baba dinar da uđe u kolo ,a dva da izađe iz njega

misa 81
pre oko 2 sata
Mene samo zanima odakle i kako se finansiraju kosarkaski klubovi u Evropi?Nagrada od 3 miliona za pobednika evrolige je presmesna,uzimajuci u obzir da Zvezda i Partizan prave skupe timove i prica se o sumi od 50 miliona eura za stalno ucesce stvarno ne znam odakle.
b
bodibond
pre oko 2 sata
evroliga ce da se moli da neko napusti
O
Oce to
pre oko 2 sata
Znaci dala baba dinar da udje...
K
Komri
pre oko 2 sata
da li je NBA dobra stvar nemam pojma, ali nesto mora da se promeni jer je kosarka u Evropi neprofitabilan sport. Smesno je da klubovi igraju takmicenje a ne mogu pokriti svoje troskove
milos djordjevic
pre oko 2 sata
Evroliga tezi ka tome da se okrece sto vise novca ali opet evropski klubovi ne zaradjuju ogromnu kolicinu novca kao sto je NBA liga
g
gnrslash
pre oko 2 sata
Hoce da se zastote od projektna NBA Europe mada pitanje je kako ce taj projekat i izgledati. Ja iskreno ne vidim dobar nacin fukcionisanja NBA Europe, eventualno kao neka razvojna liga za NBA
Izbistanin
pre oko 3 sata
dobra odluka pa nek napustaju
m
majster
pre oko 3 sata
Toliko para u istoriji nije zaradila Evroliga








